Kde se berou? aneb, jak se jich zbavit!

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,864
      Zdravím,

rozhodl jsem se vzít si na paškál asi nejožehavější stránku pokeru, přesto strašně podceňovanou a většionu lidí přehlíženou...

Jedná se o správnou životosprávu u hraní pokeru, respektive celodenní režim.

Dnes jsem debatil s jedím pánem :D který se mi sám svěřil, že si tuto situaci také uvědomuje a nerad jí podceňuje :)

:club: Jak se stravovat správně u hraní pokeru?
      :club: Spalují se u pokeru nějáké kalorie?
      :club: Jak zabránit tomu, aby váš objem pasu rostl?
      :club: Chodíte do posilovny?
      :club: Jíst při nončí session jakoukoliv stravu?
      :club: Proč je to tak podceňované?
      :club: Proč většina pok. starších hráčů má "pupky" ?

Na tyto a další otázky budu hledat odpovědi. Pokuď možno s vámi společně.

Rád se podělím o vaše názory, zkušenosti.

Třeba u mě osobně se projevila vážná nemoc. Záhádným způsobem se mi zvětšil objem pasu a furt přemýšlím, jak jsem k němu přišel..

Proto zakládám toto téma a budu hledat odpovědi a snažit se vyvarovat všem těm "špatnostem".... :)

Budu velmi rád, když sem napíšete vaše postřehy, které pozurujete na sob :)

A nebráním se nějáké té challenge! :)
  • 46 odpovědí
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

je to blbý, s tímto hodně bojuju, za poslední rok jsem up 16 kg, což už není moc těsný, snažím se jíst saláty, pít jen vodu, ale moc to nepomáhá, takže to vypadá, že budu nucen se vypravit a občas navštívit 30m vzdálený plavecký bazén :s_evil:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      +1 tento thread.

Osobně se pořád snažím dokopávat, ale aktivní sport dělám jen dvakrát týdně, no, lepší než nic co už ...

Jinak piju jen vodu, neslazené čaje (zelený, ovocný) a ze slazených nápojů jen kafe.

S jídlem bych taky neřekl, že jsem na tom nejhůř, rád jím relativně zdravě, jednoduché, chutné pokrmy.

U mě největší problém je nedostatek spánku, nezřídka chodím spát třeba ve 2 ráno a spím 5-6 hodin ...
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      :club: Jim vsechno, co se snist da, obzvlast sladke ted o Vanocich :f_biggrin:
      :club: Kdyz jedu MTT pres noc tak prece nemuzu hrat hladovej, to bych se nemo soustredit :D
      :spade:P iju hlavne vodu, tady mam asi mensi plus (ale to jen proto, ze jsem linej si uvarit caj a stavy/mineralky nekupujem) :s_cool:

Ted si pripadam jako hovado kdyz to tady tak ctu, nicmene posilovna 2x tydne a fotbal krome zimy cely rok :P

PS: vanessa :heart: :heart:
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Registrace: 26.08.2010 Příspěvky: 320
      Podobný problém mě dlouho trápil.

Cca před 42 dnama jsem se hecl a začal velkou challenge s názvem P90x.

Každý den, krom neděle, doma cvičím cca hodinu, ale mimo zesílení není vidět žádný fyzický rozdíl. A důvod? Miluju jídlo.

Strava je nejdůležitější ze všeho a tvoří 70-80% všeho. Bohužel na to já kašlu a jím víceméně stále co chci.

Ale jednoho dne se to zlomí :)

Ps: výhoda je, že díky pravidelnému cvičení nenabírám
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Jsem rád, že se to tu rozjelo :)

No mě právě trápí to, že je i v práci sedím u pc a mé břicho, dříve bez pneumatiky, najednou ve vánoční akci dostalo zdarma Michellinku.. :(

U pokeru nejím vůbec, snažím se pít jen čistou vodu, ale mám hroznej problém - miluju fantu!!!! :] Takže to vidím asi na challenge :D

Btw. chodí někdo do posilovny? Protože tuším, že na to, abych to shodil normální cestou, je už pozdě :D

Takže si asi sestavím denní režim, co se týče jídla a pití... Chtěl jsem chodit běhat, ale v tomhle bych si uhnal další, již (díkybohu) odcházející chřipku... :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      strixsr původně napsal
      Ahoj,

je to blbý, s tímto hodně bojuju, za poslední rok jsem up 16 kg, což už není moc těsný, snažím se jíst saláty, pít jen vodu, ale moc to nepomáhá, takže to vypadá, že budu nucen se vypravit a občas navštívit 30m vzdálený plavecký bazén :s_evil:

Někde jsem četl, že bazén je nejlepší... Protáhne se prý komplet celé tělo a posiluješ tím taktéž celé tělo...

Dokonce prý lepší, než posilka... :f_cool:
    • Requistek
      Requistek
      Bronz
      Registrace: 29.10.2011 Příspěvky: 73
      JA jsem na tom zatim dobre u pc prosedim trictvrte zivota jim co chci piju co chci merim 182cm vazim 85kg trochu posiluju a tlustej nejsu dokonce i nejaka ta buchta jde videt :D
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Requistek původně napsal
      JA jsem na tom zatim dobre u pc prosedim trictvrte zivota jim co chci piju co chci merim 182cm vazim 85kg trochu posiluju a tlustej nejsu dokonce i nejaka ta buchta jde videt :D
      To máš dobrý, já měřím 183 a vážím 83-85 (podle toho jestli jsem se byl zrovna vys*at :D ) ale pupek mi teda celkem roste.. tzn. Mám jen jednu velkou buchtu :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Requistek původně napsal
      :f_o: :f_o: :s_o: Jak ty to děláš... :s_o:
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      Jsem rád, že se to tu rozjelo :)

No mě právě trápí to, že je i v práci sedím u pc a mé břicho, dříve bez pneumatiky, najednou ve vánoční akci dostalo zdarma Michellinku.. :(

U pokeru nejím vůbec, snažím se pít jen čistou vodu, ale mám hroznej problém - miluju fantu!!!! :] Takže to vidím asi na challenge :D

Btw. chodí někdo do posilovny? Protože tuším, že na to, abych to shodil normální cestou, je už pozdě :D

Takže si asi sestavím denní režim, co se týče jídla a pití... Chtěl jsem chodit běhat, ale v tomhle bych si uhnal další, již (díkybohu) odcházející chřipku... :D
      Když budeš dodržovat zásady zdravého stravování a do toho 2-3x týdně začleníš nějakej pohyb, tak nebudeš mít za pár měsíců problém :)
    • vseek
      vseek
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 73
      já mám výhodu díky tomu, že miluju MTB. Takže když nejdu tak 4x týdně na bika, jsem z toho nervozní ;) Teď v zimě je to horší kvůli tomu, že je brzo tma a trošku se mně to kryje s prací. takže se snažím vyrazit na bika aspoň ráno a víkendy ;)

BTW: tento rok se mně podařilo nějaké to kilo nabrat - hlavně kvůli tomu, že jsem si na jaře odrovnal rameno a celé léto jsem byl indisponován :-D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Stalker900529 původně napsal
      Requistek původně napsal
      To máš dobrý, já měřím 183 a vážím 83-85 (podle toho jestli jsem se byl zrovna vys*at :D ) ale pupek mi teda celkem roste.. tzn. Mám jen jednu velkou buchtu :D
      Já už tam mám bábovku... S likérem, kterej neni uprostřed buchty, ale na ní :D :D a toho likéru je tam hafo! :D
    • Requistek
      Requistek
      Bronz
      ja kdyz to tak beru ja mel vzdycky nejaky vlohy pro povalece pac ja uz driv kdyz jsem neposiloval tak jsem nikde nenabyral a jedl jsem jak prase akorat jsem hral fotbal ale tomu behani jsem moc nedal :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Tihle týpci mě fascinujou...

Žerou, jak prokopnutý, válej se, nic nedělaj a máji buchty... Vím, že je to asi tim rychlým metabolismem, ale hrozně těmto lidem závidím...

Ale počkejte, až přijde krize :D To pak nebude mít zásoby :P :D :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      .
    • Requistek
      Requistek
      Bronz
      to ja jsem si zase vzdycky rikal jak nekdo muze tloustnout kdyz ji :D
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Taky mám s tímhle problém...zdravě nejím, moc nesportuju, rád se hodně najím a na postavě se to začíná podepisovat...
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Tak ja s tymto nemam vobec problemy, sportujem raz tyzdenne - 2 semestre musim mat telesnu takze mam fitness :D ale len beham a som na spineri :P

Ale to bude asi tym metabolizmom, mam 75 kg a vysku 186 cm uz od 17 rokov takze pohoda :D

Ja mam skor problem pribrat alebo zhodit :P Stale mam tu istu vahu nech robim co robim...
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      no ja mam skoro 2 metry , a taky mam jednou tydne telocvik (basket) ale "michelinka" se i tak zformovala :D