BLOG: mb007 - $50 ------> $10 000

• mb007
      mb007
      Bronz
      Registrace: 17.07.2008 Příspěvky: 38
      Ahoj vsichni,

Strasne me zaujala Cornieho vyzva, kterou sleduji od zacatku pravidelne. Nazory na session, ponauceni, vytyceni si postupnych cilu, výukové články a hlavne výukové videa a odkazy na studijní materialy, které průběžně studuje.

Dlouho jsem se jen přemýšlel o připojení se do výzvy, ale konečně jsem se odhodlal. Moje predstaveni - zde.

Info k výzvě:
      :club: Herna: POKERSTARS
      :club: Typ hry: Cash game
      :club: Počáteční limit - NL5
      :club: Aktuální limit - NL5

:diamond: Počáteční BR: $50,00
      :diamond: Aktuální BR:$90,03

:heart: Studovaní z Pokerstrategy (články,videa,analýza hand,...)
      :heart: Holdem manager
      :heart: Poker Stove

Cíle:
      :f_confused: Postoupit na NL10
      :f_confused: Porazet NL10
      :f_confused: Postoupit na NL25
      :f_confused: Porazet NL25
      :f_confused: Postoupit na NL50
      :f_confused: Porazet NL50
  • 8 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

máš pěkný barevný blog, hezky se čte ;) Přeju hodně zábavy a úspěchů na cestě k 10k!

btw máš dost agro BRM - jenom 10bi? Co budeš dělat když se bustneš?

čau
      Cornie
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      třeba bude hrát mss :) tam by to stačilo,ale jestli bigstack, tak bych radši letěl na nl2, protože 10bi, je fakt málo
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Tak po prvním hracím dni žádné nadšení.
      Hral jsem dost sebevedome, protoze tenhle limit uz delsi dobu porazim bez problemu. Bohuzel jsem se moc nekoncentroval a nepremyslel hloubeji o cele hre. Ty chyby me staly dost. Ale vim, ze kdyz se dostanu do rytmu, tak NL5 nema sanci :s_biggrin: a jen jde o to se zlepsovat a ziskavat maximum z kazde handy. Vcera jsem proste nedokazal zahazovat, i kdyz jsem ho urcil spravne - to byla hruza.
      Dneska dam taky par sessions a uz maximalne soustredeny se spravnym mindsetem :)

:diamond: Aktuální BR:$42,38
      :diamond: Session profit = $-7,62

Důvody:
      :spade:P řehnané sebevědomí, že všechny porazim levou zadni a ze mi jsou jejich zahrane lajny jasne a nepremejslel jsem nad rozhodnotimi hlubseji.
      :spade:P roti fishkam jsem hral s hodne rozsirenou range a nesmyslne tak odhazoval.
      :spade: Zameroval jsem se na zisk, nez na dobrou hru, protoze jsem chtel odstartovat vyzvu co nejlepe. takto to dopadlo;-)

Dále jsem si dal ukoly před session:
      :club:P řečíst jeden clanek ze sekce No-Limit Big Stack Strategie
      :club:P okud planuju hrat za den dele, nez jednu session, tak podivat na nejake video. Idealne z Cornieho vyzvy.
      :club: Zanalyzovat hry hracu na foru
      :club: Zanalyzovat moje nejasne hry z predchozi session
      :club:P rojizdet hrace na PTR, u kterych mam uz vetsi hand history a znacit si je jako profitujici/Ztratove hrace a podrobnosti k nim.
      :club: Nejasne handy si ihned v HEMu oznacit pri hre a ulozit a pote sam nebo pomoci fora je vyhodnotit.

Kubaiscz,Cornie4ever: Hraju samozrejme BSS ;) , na tomhle limitu jsem odehral uz spousty tisic hand, tak jsem tady opravdu sebejistej, ze nebustnu a budu se jen a jen zlepsovat od tohoto limitu. Sice po prvni session to tak nevypada, ale ja to urcite dam!
    • RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      :club: Máš pravdu, sebevědomí ti nechybí ale dobře.. :tongue:

:club: Budu sledovat jak ti roste bankroll...GL :s_cool:
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Tak bohuzel posledni dobou jsem toho moc neodehral, jen par session, celkove bohuzel zatim zadna slava, delam strasne moc chyb z nepozornosti a spatnyho mindsetu. Potrebuju hrat pravidelne, coz ted bohuzel nebylo mozne z casovych duvodu, ale tedka uz budu hrat pravidelne.
      V prubehu tydne sem postnu vice podrobnosti a rozeberu handy, u kterych si po vlastni analyze nejsem jisty a postnu clanky a videa, ktere jsem shlednul a pripisi, co jsem si z nich odnesl.

:diamond: Aktuální BR:$38,74
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Po dlouhe dobe update. Celkem se mi nedarilo, tak se mi ani nechtelo psat. hral jsem sporadicky a dokonce jsem prohospodaril i pulku bankrollu a mel jsem jen 25 dolaru a uz jsem se pomalu smiroval s prechodem na NL2, ale nakonec jsem to zvratil a jsem uz "jen" -2dolary. jdu hodit ho HJ fora nejaky handy, zanalyzovat ostatni handy ve foru, pustit si jedno videjko a na dalsi session. snad uz konecne pujdu smer Cornie :s_cool:

:diamond: Aktuální BR:$48,00
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Tak se dnes zadarilo. Jel jsem 6-10 stolu. celkem 3 sessions (3,5hod) a trosicku mega hot run. celkovy dnesni profit =$40,20.
      Co rict? no neprohraval jsem s lepsima handama a obcas i stesticko ($13 nad EV)

:diamond: Aktuální BR:$88,2
      :diamond: Session profit = $40,20

Snad to bude pokracovat i nadale a NL10 je na dohledu;-)
      Jdu se vyspat a zitra pokracovat.
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Dneska jen dve takove lehci hodinove sessions. jedna -$4 (2x bustnul PF AI KK<AA za BI), druha +$6. ale tak hlavne, ze jsem se za par dni zvedl a uz utocim na stovecku. tak spat a zitrejsi cil je jasny - pres $100 v pokladne :s_biggrin:

ale na to se nebudu soustredit. hlavni je drzet se spravne hry a nekoukat se na kratkodobe vysledky.

:diamond: Aktuální BR:$90,03 ;)
      :diamond: Dnešní profit = $1,83 :f_cool: