HM+New PC a HandHistory

• neznamej
      neznamej
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 22
      Ahoj všem :) Mám dotaz...Jsem ženská tak mi musíte toršku poradit co stím. :(
      Včera jsem dostala nový počítač. Potřebovala jsem všechny odehraný sitka a handy přesunout na nový PC. Tak jsem tedy najela v HM na Manage Database a poté jsem exportovala všechny handy do nové složky kterou jsem si vytvořila na ploše. Po pár minutách jsem měla asi 205 textových souborů v nové složce.

Složku jsem poté přesunula na nový PC. Nainstalovala HM a dala jsem importovat handy z té složky co jsem si přesunula ze starého PC. Asi po půl hodině se import dokončil ale když jsem se podívala do podsložky Turneys tak mi zamrazilo v zádech. Byla tam jen polovina grafu. V celkovym počtu odehraných turnajů vše souhlasilo...asi 1400 SnG....ale psalo to že mám dokončeno pouze 700 SnG....a u zbylých 700 bylo napsáno...NEDOKONČENO

Potřebovala bych vědět v čem se stala chyba nebo jestli to jde nějak napravit.
      Jde o to, že mam vlastně udaje ze všech SnGs ale u některých se exportovala asi jen polovina protože jsou ty turnaje šedivé=nedokončené.

15:44- Teď jsem to zkoušela ještě jednou importovat do HM a žádná změna. Je divné, že když se podívám na poslední handu každého nedokončeného tunaje tak jí prohraju=jsem z turnaje venku. Což by znamenalo, že se nepřetáhnou jen výsledky turnaje. Jak se zdá handy jsou tu tedy všechny. Jen výsledky z některých turnajů. :( (((( To mě štve... Už jsem měla tak krásnej graf.

Děkuji moc
  • 4 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      Stalo se mi to stejné, u nedokončených turnajů je umístění 0, ale i poslední handa je tam zapsaná. Jediná možnost je asi ručně dopsat umístění, což je šílená práce pro 700 turnajů.

Poradil bych ti zkusit ještě jednou export, ideálně bych si ale na tvém místě přesunul handy i nastavení HEMu s HUDem, což uděláš přes nástroj Backup&Restore. Tam si zaškrtni historii i nastavení, na druhém PC dáš pak pouze restore.
    • neznamej
      neznamej
      Bronz
      No já jsem bohužel už ten starý PC nemám :( . A hlavně tím postupem jak píšeš ty IceGeorge tak jsem to také zkoušela ale to mi to hlásilo nějakou chybu tak jsem exportovala jen ty handy. :(

A jinak pro příště..nejde nějak překopírovat celá ta databáze která obsahuje všechny ty handy?
    • neznamej
      neznamej
      Bronz
      Tak jsem to nakonec všechno odklikala ručně :) Pěkná prácička
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      neznamej původně napsal
      A jinak pro příště..nejde nějak překopírovat celá ta databáze která obsahuje všechny ty handy?
      To bohužel nejde, i když teoreticky bych věděl, ale k tomu by byl potřeba nějakej vývojář nebo mad-skill user. :D . Databáze je jednoduchá tabulka, ta by skopírovat šla, ale ještě by pak bylo potřeba v databázovym systému (PostgreSQL) zadat informace o tabulce a způsobu využití.

PostgreSQL je open-source software, takže by se takovej člověk najít dal, ale dalo by to víc práce, než když sis to doplnila ručně, k čemuž gratuluju a máš můj obdiv...