starting hands 5max

• Adraj
      Adraj
      Bronz
      Registrace: 31.03.2007 Příspěvky: 89
      Ahoj,
      momentálně jsem (odkojený FR), začal přechod na SH NL4, no a protože hraji na Bossu tak 5max.
      Články tady jsem poctivě načetl :-) včetně tabulek, nicméně rád bych konzultoval:

Jakou byste použili, nebo jakou máte, open range na jednotlivých pozicích v 5maxu ? tzn. co raise, co limp

S přihlédnutím k tomu, že na NL4 je to samá calling station. Ergo po PF raise mě callne min. jeden, většinou 2 (průměr lidu na flopu je hrubě >50), kteří se na jeden barrel/cbet obvykle nepustí.

Dále: jsem BTN, všichni fold, moje range ?, jak se range změní, pokud přede mnou někdo limpne ?
  • 2 odpovědí
    • Adraj
      Adraj
      Bronz
      Registrace: 31.03.2007 Příspěvky: 89
      No, upřímně řečeno, čekal jsem malinko víc reakcí ...
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,318
      na limp v SH zabudni :]

imo nevieme ako hras, ci mas radsej istejsiu hru, alebo si viac loose. ak prechadzas z FR, tak asi bude lepsie hrat trosku viac tight, ale stale viac loose ako to bolo na FR. hrat podla tabuliek je podla mna blbost. hraj podla toho akych mas superov. ak je stol privelmi loose, tak sa trochu stiahni a hraj viac tight. ak je stol tight, tak kludne bud trosku viac loose.

zaklad je hrat v pozicii a byt primerane agresivny. precitaj nieco o tom, ze ake flopy su dobre na cbet. ktore cbetovat v pozicii a ktore mimo a pod.

v SH sa na buttne daju otvarat takmer anytwo. zalezi na tom ako si si velmi isty svojou postflop hrou. otvaraj hlavne obrazkove karty, rozne kombinacie, co maju sancu na farbu, ci postupku.