Elephant Help

• 9 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      Ahoj,
      tvoje otázka je dost zmatená a nechápu přesně kde je problém.

1. krok stáhnout software
      2. krok nainstalovat
      3. spustit a hrát

Kde si se zasekl?
    • mirisekvip
      mirisekvip
      Bronz
      Registrace: 29.11.2011 Příspěvky: 115
      Ahoj, taky řeším problém se Sloníkem ?( ...nainstaloval jsem, chci spustit....a chce to po mě heslo.... kouknu na video....a měla se mi tam objevit mezi instalací a prvním spuštěním nějaká tabulka kam bych si to heslo zadal...a pak při prvním otevření znovu zadal..... tak jsem to odinstaloval.....znovu nainstaloval....a zase se mi tam žádná zadávací tabulka neobjevila...zase to chce až heslo při prvním otevření.... navíc v obou případech instalací mi to v jednom bodě zahlásilo fatal eror..... a teď babo raď co s tím :rolleyes:
    • mirisekvip
      mirisekvip
      Bronz
      Registrace: 29.11.2011 Příspěvky: 115
      Tak jsem zkusil trial poker tracker...a je to to samé..... ale po prolétnutí nějakých diskuzí v poker soft. fóru asi začínám tušit kde je zakopanej pes..... nemůže to být tím...že HEM si vytvořil nějakou databázi...a tyhle ostatní systémy se k ní chtěj připojit....a chtěj vlastně heslo té databáze HEMu? ... ( nebo co je to vlastně to SQL?) .... a pokud to tak je...kde se dá nalézt odpověď?.... jsem jen prostý kovář, když potřebuji něco zconnectovat...tak to svařím nebo tam dám nýt...a je to hard.....ale v těhle soft. věcech se fakt nevyznám :f_cry:
    • Podka
      Podka
      Bronz
      Registrace: 25.11.2008 Příspěvky: 56
      Mám menší problém s Elephant HUD. Všetko funguje (už aj na 770), ale bohužial to robí nasledovnú šarapádu. Keď sadnem za stôl, odohrám pár hier, načíta sa HUD, LENŽE ... s posunutou pozíciou hráčov. Pridávam aj obrázok pre lepšie pochopenie, čo mám na mysli.

Mne ho nezobrazuje akosi tak pre istotu: http://imageshack.us/f/859/slon.png/

Červenou som vyznačil svoju pozíciu, zelenou miesto kam moje štatistiky posunul HUD a bielou ešte pre istotu ukážku mien ako to posúva. U každého stolu to posunie inak, predpokladám, že slon to má nejak štandartne a posúva to podľa mnou zvoleného umiestnenia? Nevie niekto čo s tým? Takto je to dosť nepoužiteľné...ďakujem
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      @Podka

Vpravo hore, čierna tabuľka => klikni tú srandu (šrobovák s kľúčom) naľavo od VPIP a klikni Select position alebo niečo také. Potom klikni na miesto kde sedíš.
    • Podka
      Podka
      Bronz
      No funguje to akurát u posledného stolu zo štyroch, ktoré hrávam to nefunguje (:...Treba to dolaďovať rotatetom, ale aspoň dačo, aj keď je to divné...

Každopádne díky moc, znova som objavil niečo nové (:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Máš zaškrtnuté Do this action for all tables? Myslím, že je to hneď pod tým. Ak áno, odznač to.
    • Podka
      Podka
      Bronz
      No tie funkcie som odskúšal, a pohral sa s tým, takže áno to som odškrtol. Proste stále len ten posledný stôl, ktorý nastavujem robí neporiadky. Ale tak to až tak veľmi nevadí, len by bolo zaujímavé prísť na to čím to môže byť (:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      No to je divné :f_confused: S tým ti ja neporadím :(