rok 2011...

• 20 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Pěkné téma.

Pro mě osobně velice zajímavý a určitě úspěšný.

:s_cool: Odmaturoval jsem s velmi slušnými výsledky
      :s_confused: Nedostal jsem se na VŠ, ale to mi ve finále vůbec nevadí a jsem rád, že jsem momentálně na škole, kde jsem
      :s_cool: Po téměř roce ve světě pokeru se ze mě stal profitabilní hráč, zejména díky skvělému coachingu od BOBOsvk
      :s_cool: Spousta dobrých i horších věcí se mi udála i v osobním životě, ale o tom se rozepisovat na int. fóru nebudu :f_p:

Každopádně ...

There is much more to come ...

2012, You belong to me :s_evil:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Gratulace k matuře a přeju ať všechno šlape, jak má! ;)

...and..

acceleration123 původně napsal

Každopádně ...

There is much more to come ...

2012, You belong to me :s_evil:

...this is true :s_cool: :f_grin: The best is yet to come!

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Díky :) .

Měl by si napsat svoje ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Díky :) .

Měl by si napsat svoje ;)

ok, pokud se tohle téma chytne a napíše tu 10 lidí z komunity, tak napíšu i svoje shrnutí

aby to nevypadalo, že jsem si tady založil téma pro sebe :f_biggrin:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      moc pěkný video :)

pro mě skoro nic v real, jinak jsem přestal hrát MMORPG a začal jsem s pokerem :s_cool: a i když je to teď žumpa, ani v nejmenším toho nelituji, naopak cítím, že je to věc, která mě posune v mnohých směrech dopředu.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Ja jsem na tom asi takhle:
      RL- Ozenil jsem se ve svych 25 letech, vzala si me krasna a inteligentni divka coz je trosku s podivem...

Prace- tam jsem na tom porad stejne ( ten posledni v rade ).

Majetek- tady se taky nic moc nezmenilo, ma porad vsechno na co si vzpomenu.

Poker- tam to zacina pomalu sypat, ale myslim ze mam na vic.

Preji PS krasne a klidne svatky a pevne nervy.

Apel- uvedomte si, ze nejste na svete sami a kazdy nema to stesti delat veci ktere by chtel a ktere ho bavi. Nezapominejte na lidi co potrebuji pomoc druhych. Takze pustte nejaky ten dolarek. Cao
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      mjCch původně napsal
      Apel- uvedomte si, ze nejste na svete sami a kazdy nema to stesti delat veci ktere by chtel a ktere ho bavi. Nezapominejte na lidi co potrebuji pomoc druhych. Takze pustte nejaky ten dolarek. Cao
      Dobrý nápad ... asi by nebylo od věci poslat něco na charitu, nebo tak, přece jenom, to by měla být spíš podstata Vánoc, než komerce a dárky z donucení.
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      1)hral jsem poker vic a vic
      2) prisla nejaka slusnejsi trefa $ a dobre se na cas "zajistil", splnil si dlouholety sen.
      3) odesel jsem z prace abych mohl hrat full time
      4) prestehoval se do Prahy
      5) rozesel se po x letech s holkou
      6) ziju si svuj sen

myslim ze rok 2011 snad nemohl bejt vic uspesnej
      :)
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      ja prispivam na tohle. plus jsem si rekl, ze jakmile budu mit FTP zpet, aspon 500$ jim venuju mimoradne. clovek by mel byt pokorny :-)
      http://www.zdravotniklaun.cz/#/home

mjCch původně napsal
      Dobrý nápad ... asi by nebylo od věci poslat něco na charitu, nebo tak, přece jenom, to by měla být spíš podstata Vánoc, než komerce a dárky z donucení.
    • FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 472
      jelikož moje hlava je děravá tak:

:diamond: z jara si pamatuju akorat to že sem nečekaně dobře zakončil druhý semestr
      :diamond: z léta klasický letní párty a dovču.. i když jak strnem tak parta už neni co bejvala
      :diamond: s přítelkyní to šlo z kopce takovej downswing, až sme bustli.. ale je možný že si do ní depositnu znovu..:D a očekávám hot run..:D
      :diamond: díky čemuž moje psychyka utrpěla a 3. semestr zakončuji tak špatně že nejspíš bustnu i tu školu:D

:heart: jinak v pokeru sem klasicky hral zadarmiko sem tam hodil na PS nejaky 300kila a bohužel až před nedávnem sem objevil tuhle :heart: nejlepší komunitu :heart:

tak Vám všem přeju krásný svátky a povedený vtup do nového roku :f_cool:

PS: tenhle topic píšu aby nás bylo dost na to, že se s námi podělí i cornie :f_p:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      dreamer14 původně napsal
      1)hral jsem poker vic a vic
      2) prisla nejaka slusnejsi trefa $ a dobre se na cas "zajistil", splnil si dlouholety sen.
      3) odesel jsem z prace abych mohl hrat full time
      4) prestehoval se do Prahy
      5) rozesel se po x letech s holkou
      6) ziju si svuj sen

myslim ze rok 2011 snad nemohl bejt vic uspesnej
      :)
      Tohle zní super (kromě 5ky, ale i to může být pozitivní věc), jinak Gratz.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Shrnutí roku 2011:
      :spade: Úspěšně dokončená autoškola :)
      :spade: Úspěšně udělán reparát z matiky :)
      :spade:O bjevení toho nejlepšího -> Pokerstrategy :s_cool:
      :spade: Hraní, hraní, hraní
      :spade: Nějakej ten fotbal :)
      :spade: Nekonečné obírání kámošů v hospodě při CG :D
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      dreamer14 původně napsal
      ja prispivam na tohle. plus jsem si rekl, ze jakmile budu mit FTP zpet, aspon 500$ jim venuju mimoradne. clovek by mel byt pokorny :-)
      http://www.zdravotniklaun.cz/#/home

mjCch původně napsal

já se ženou kupujeme tohle...

http://www.unicef.cz/index.php?pg=1&idm1=18&k=1
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Myslím, že nám Cornie něco slíbil :D :D
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Dlouho jsem to odkládal, ale už je na čase abych i já napsal 'menší' shrnutí uplynulého roku. Rok 2011 byl zajímavý především objevením Pokeru a následně Pokerstrategy.com. Nicméně nepředbíhejme a pojďme si to projít všechno popořadě.

Letošní rok začal jako každý jiný a ze začátku jsem vůbec nepředpokládal, jak dopadne. První změna nastala, když mě už nebavilo neustále hrát PC hry. (hraji je doteď, ale podstatně méně) V důsledku toho jsem začal chodit častěji do naši hospody, (do které to mám jen pár schodů :f_biggrin: ) kde se v letošním roce vystřídali nájemníci, kteří shodou okolnosti měli zálibu v pokeru. (nebýt jich asi by chvíli trvalo, než bych objevil poker) Od nich jsem se tedy naučil základy a jelikož se mi hra zalíbila, tak jsem se rozhodl dozvědět se o ní něco víc na internetu. Moje první cesta vedla na hernu Full tilt poker a předtím také na různé weby o pokeru. V podstatě díky pádu této herny jsem objevil později PS...Následně jsem tedy pokračoval na partypoker, který jsem bohužel tracknul přes jiného affiliate, i přesto že už jsem tušil o PS.com. (je potřeba zmínit, že o pokerstrategy.com jsem se dozvěděl již mnohem dřív, ale tehdy byl ještě v anglickém jazyce a tak mě moc nezajímal) Další zastávka byla už konečně na PS.com a startovní kapitál na herně everest poker...další část tohoto vyprávění je k nalezení v mé představovačce, kde jsem historii heren napsal dostatečně do podrobna...(odkaz v podpisu :-))

Paralelně s výše zmíněnou cestou mezi hernami, jsem samozřejmě chodil do školy, která nešla dle představ a dopracoval jsem to tedy až k dělání opravné zkoušky, kterou jsem samozřejmě udělal. Bohužel v letošním závěrečném roce mám problémy podobné. A čeká mě maturita...viz. pokračování v plánech na rok 2012..

Další kapitolou po nepovedeném studování věcí živých a pokerových se stala cornieho výzva, kterou jsem se rozhodl hrát mezi kupou lidí na pokerstars - blbej nápad...přišel jsem na to zhruba po třech měsících..To jsem ale nepředpokládal, že udělám blbost ještě větší a prohraji v podstatě celý roll při hře NL10 HU na PKR. Nyní jsem na herně Poker770, vrátil jsem se k začátkům a hraji opět FR. Díky akcím a všemožným bonusům to zatím vypadá zajímavě.

Živý poker v kasínu jsem začal příležitostně navštěvovat až od října. V podstatě celkový počet návštěv nepřevýšil ani číslo pět. Živá hra má své kouzlo, lidi hrají zvláštně, ale celkově turnaje moc dobře hrát neumím (většinou hraji přehnaně opatrně) a na živou cash si netroufnu (nejen kvůli tomu, že živě se mikro nehraje) Druhou věcí je to že u živého pokeru se skoro nedá dýchat a přes šedý mrak ani není vidět na karty. :f_biggrin:

Komu se nechce číst vše výše psané, tak tu mám ještě krátký přehled:

- objev pokeru v blízké hospodě
      - objev online pokeru a hraní freerollů
      - první hraní za peníze (kapitál od jiné affiliate)
      - objev pokerstrategy.com
      - učení se a zdokonalování hry
      - reparát ve škole
      - cornieho výzva
      - neustálé zkoušení, dělání blbostí a nedodržování předem daných pravidel (svých pravidel)

'Ze shrnutí tedy hlavně vyplývá, že tento rok se točil hlavně okolo objevu a učení se pokeru.'

Rok 2011 byl hodně zajímavý a když vzpomínám, jak se každým dnem mění můj pohled na poker a na jeho varianty, tak jsem až v údivu. Ze začátku jsem měl na tuto hru mnohem jiný názor, později mě začala bavit, pak jsem si s ní chtěl přivydělávat a následně i v budoucnu živit. Nakonec jsem padl na hubu! Ale důležité je, že vždy dokáži znovu vstát. :f_biggrin: :f_biggrin:

Omlouvám se za délku, ale když začnu nevím kdy skončit. (Jedná se o jednu z mála věcí, která mě celkem jde)..

(Po již několikátém přečtení tohoto článku jsem udělal ještě pár změn, tak snad už je tento článek kompletní a můžu se pustit do dalšího.)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      2011 z mého pohledu

byl hodně ve znamení nových věcí a splněných snů

:club: po 5ti letech jsem opustil svoji kariéru v daňovém a korporátním poradenství a udělal krok do neznáma na Gibraltar do poker industry
      :club: poprvé v životě jsem se přesunul na delší dobu žít do zahraničí
      :club: a přítelkyně se přesunula se mnou :s_love:
      :club: průměrný denní workload se sice nesnížil z průměru 10-12 hodin denně (kvůli čemuž lidé po nějaké době z advisory často odcházejí), ale spíš zvednul na 12-16 (první půlrok) či 9-13 (druhý půlrok) ale dělal jsem vždy to co mě baví.
      :club: cz/sk PokerStrategy.com komunita a celkově náš projekt raketově roste a v tuto chvíli máme nejaktivnější forum v čr (i na slovensku?) s cca 400-500 příspěvků denně a celkovým počtem postů blížícímu se 80,000 za 6 měsíců existence (ve srovnání s jinými portály, které existují x let a mají desítky až stovky), bezkonkurenčně nejlepší vzdělávací programy a videa v cz/sk a nejlepší nabídku bonusů a promo-akcí na největším počtu heren ze všech. Ekonomicky vzato jsme zdvojnásobili příjmy a zX-násobili náklady na cz/sk markets, z čehož všichni naši členové každým dnem benefitují :s_love: A v roce 2012 nás čekají další velké věci za naším hlavním cílem, udělat z cz/sk velmoc na pokerové mapě
      :club: rok 2011 byl rovněž rokem legislativní idiocie v čr a koketováním s blbostí na slovensku.. stálo mě to desítky hodin času a ještě bude
      :club: na začátku roku jsem se poprvé podíval na nl1,000fr a shoty dopadly dobře na +7bi.
      :club: Následně jsem si splnil sen a trefil balíček na WSOP ME :f_cool: Po skvělém prvním dnu jsem ve druhém dni vyfasoval nejtěžší stůl turnaje s Patrickem Antoniusem a 4mi dalšími profíky. Vypadl jsem se ctí. Přítelka si zahrála u stolu s Liv Boree v ladies champ. A jednou jí uspěšně zvalue-betovala :f_p:
      :club: Podíleli jsme jako druhý největší sponzor na skvělém pokerovém festivalu v Pardubicích.
      :club: Vojta Růžička se i díky spolupráci s námi stal českou pokerovou ikonou. V life time winnings je 8. na světě v online MTTs. A máme od něj skvělá videa a další postupně přibývají. Hero pro 2012 bude pravděpodobně cashovkový mág TheLastNail, ikdyž on už hero je =) TLN je současně náš první aktivní black member. :s_cool:
      :club: Jednou nad ránem jsem dostal nápad založit Cornie challenge :f_biggrin:
      :club: s přítelkou jsem procestoval jižní španělsko, byl 2x v londýně a jednou v USA. Navštívil jsem Grand Canyon a strávil 3 skvělé týdny v Las Vegas =)
      :club: máme skvělý tým překladatelů, coachů, moderátorů, redaktorů a dalších kolegů v týmu
      :club: máme skvělou komunitu. zatímco na jiných portálech se řeší převážně hlouposti a přiblblé hádky, u nás člověk najde přátelskou atmosféru a skvělé prostředí pro svůj koníček

Rok 2011 byl skvělý rok a něco mi říká, že rok 2012 bude ještě lepší :f_grin:

pro rok 2012 bych chtěl zvládnout najít víc času na sport a koníčky, včetně hraní pokeru. snad to práce dovolí.
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      Tohle tema je tady hodne zapadle, doporucuji presunout do Kolosea, kde se sejde urcite vice prispevku.

Me ohlednuti naleznete tady.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      producent77 původně napsal
      Tohle tema je tady hodne zapadle, doporucuji presunout do Kolosea, kde se sejde urcite vice prispevku.

Me ohlednuti naleznete tady.

to je dobrý nápad, v salonku je více zábava, off-topic diskuze a pokec o čemkoliv.. tohle téma se vzhledem k odpovědím začíná víc hodit do kolosea..

takže přesouvám ze salonku do kolosea ;)

co ostatní? jak se dařilo v roce 2011?
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      U mě je rok 2011 pouze jedno téma a to narození prcka v dubnu.
      Ostatní události se zdají jaksi nedůležité i když objevení pokru a pokerstrategy budu asi zpětně hodnotit jako důležitý moment, snad.
    • 1
    • 2