Micro's blog [common fish] -FL FR

• microusek
      microusek
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 61
      Zdravím československou Pokerstrategy komunitu :) ,
      menuju sa Honza a jak bystřejší pochopili po pár slovách, su z Moravy. Konkrétně z jedné vesnice nedaleko Uherské Hradiště (Zlínský kraj). Tento "blog" sem založil z důvodu motivace. Bo esli toto budú číst ludé, toš špatnýma výsledkama bych si udělal enom ostudu, a to nechcu samozřejmě. Budu sem postovat každodenní dosažené výsledky, to znamená Hands played, profit, ...

Poker history:
      Prvně sem sa k pokeru dostal na základní škole, to byl eště klasický 5 card draw. Strašně mě to bavilo, ale nikdo poker neuměl, takže sem ho neměl možnost hrávat často. Takže dalších 5 roků nic X( .
      Nástup online pokeru-vůbec ně to nebavilo. Ale za několik měsíců sem objevil, že sa to dá hrát a že sa to blíží real-pokeru. Takže sem začal hrávat na facebook-u. Samozřejmě sem věděl, že se dá hrát i o real money na netu, ale nechtěl sem nic vkládat a taky mi ještě nebylo 18 :-). Poté sem objevil freerolly, díky nim sem něco málo vyhrál, nic závratného, pár centíků.
      No a dovršením 18 sme s kámošem vložili na bwin závratných 100 !!!!!!!!! Kč. No mysleli sme si jak nevyhrajeme miliony a nebudeme slavní :s_cool: . Nejsme :D .
      Poté sem našel PokerStrategy stránku a četl fóra tady. Nečekal sem totiž, že by mi někdo mohl dát 50$ je tak. No nakonec sem si řekl: zkusím to.
      Kvíz-2dny nic-50$-51$-0$ ... asi jako většina :D . Dál sem hrával freerolly a s kámošama homegames o nějaké šušně.
      Nicméně teď ně došlo dalších 50$ na Titan poker hernu. A su tu.

:s_o: Začal sem CG NL2 ... moc mi to nešlo, přešel sem na SNG-DoN-y ... žádné zisky. Pár sázek na fotbal a hokej, vyhrál sem asi 20$, což vyrovnalo prohry z DoNů a CG NL2.

:club:D neska již 4. dnem grindím CG Fixed FR 0.02/0.04. Mám přečtené nějaké články a shlédnuté videjka. Fixed mi hodně padl a myslím, že mám šanci nějaké penízky vyhrát, sice za 4dny profit +2,57$ nic není, ale učím se zatím, doteď sem totiž hrál jenom NL a myslel sem, že fixed je nuda, není tomu tak úplně. Hrávám 4 stoly, myslím, že je to tak akorát na začátek. Dlouho nečekám na hratelnou handu a ani to není žádná divočina.

BR: 52.41$
      hands: 1968

Tákže předsilvestrovské předsevzetí:

:club: být hodnější na přítelkyni
      :club: pokusit se každý den aspoň 1,5h na kolo, nesedět enom u PC
      :diamond: nahrát bankroll do vánoc 80$, do silvestra 120$ [buďme realisti spíš teda 80$ do silvestra jak to tak vidím:-)]
      :heart: hodně se nechám unášet při větším zisku, hraju pak loose strašně
      :spade: každý den sem házet průběžný stav BR a nějaké zajímavosti z každého dne :-)

...beru každou radu od zkušených:) ...

myslím, že to už je všechno, takže ...

:heart: :heart: Shuffle up and deal ! :s_cool: :s_cool: :heart: :heart:
  • 49 odpovědí
    • microusek
      microusek
      Bronz
      :club: ranní session, 4 tables FL4, 1.5h, 220hands - profit: +2,19$
      :heart: následuje 30min přestávka = čtení fóra + článků
      :club: další 1,5h session 4 tables :-)
      :heart: oběd, ven na kolo 1.5h, přítelkyně, a večer nějaká session :evil:

have a nice day :f_biggrin:
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Shrnutí 18.12.2011 -

:club: odehraných 967 hand
      :heart: profit +6,59$
      :diamond: začal sem hrát 6 stolů / stíhám je v pohodě :-) / 1 stůl FL10 - nikdo to skoro nehraje na Titanu X(
      :spade: pohyb sem dneska taky stihl, fotbálek 1,5h
      :spade: byl sem hodný na přítelkyni ! :D

.... dnešek se vydařil :f_biggrin:

graf za celou dobu FL:
      http://imageshack.us/photo/my-images/864/grafek.jpg/

škoda, že zitra zas do školy ....
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahoj,

vela stastia prajem... presunul som ti Blog do FL sekce, kedze grindis prave tuto variantu... bude Ta tu mat pod dohladom Stixsr :s_cool:

cuus :s_grin:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ahoj,

vítám tě u nás, budu sledovat.

Otázečka: Koukal ses kolik lidí na Titanu hraje SH? na většině heren to bývá určitě víc než FR, takže by to možná trochu vyřešilo tvůj problém s trafikem. Navíc je to i investice do budoucna, protože na vyšších limiteh se už FR nehraje skoro nikde (snad jen na stárech). Další plus je že Strixsr, naš velký kápo, hraje taky SH a tak bys měl o dobrou radu vždy postaráno :) Víděl jsi nějaké jeho video?

Chtěl jsi rady do začátku, tak tady pro tebe jednu mám :) Určitě není dobré ze začátku, když se to ještě učíš, hrát 6 stolů. Na těchhle limitech to sice asi v pohodě stíháš a určitě se dá i v pohodě vydělávat, ale strašně to brzdí tvůj strategický rozvoj, protože složité situace tě to bude z nedostatku času nutit raději zahazovat, než nad nimi přemýšlet a pak až budeš chtít postoupit výš, tak imho tvrdě dopadneš na zem.
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Nebyl sem tu, protože jsem se strašně nas*al po mém Busto :(

Ale bylo to asi kvůli tomu traficu, který mě nutil hrát jiné varianty, které mi ovšem vůbec nejdou.

Před nedávnem jsem vložil na PokerStars 14$, a tam o trafic je postaráno, můžu hrát kdykoliv *THUMB UP*

Začátek BR:14$ ... začal jsem hrát tedy nejnižší limit co šel, tam to celkem šlo(BR šel na 23$ tak sem si řekl, že zkusím vyšší limit), tam to nešlo vůbec, nic mi nechodilo, takže sem musel zase hned na nejnižší (BR:6$) :-), zase sem se vyšplhal na nějakých 14$ a další pokus o vyšší limit, zase špatně, opět 7$ ... takže zase nejnižší limit a šel sem na 10$ ... pak sem z hecu testnul FL 0,10/0,20 ... to bylo včera, od včera jsem svůj BR navýšil o 20$ (všechno na 0,1/0,2$) ... tento limit mi fakt de, včera sem hrál pouze jeden stůl profit 4$ z 480 hand ... dneska 16,6$/820 hand, to jsem hrál celý den skoro jenom jeden stůl a teď navečer jsem se rozhodl zkusit 2 stoly ... daří se mi i na dvou stolech :-)

Moje odůvodnění těch limitů: na těch nejnižších jsem moc přemýšlel nad ostatními hráči, jak asi hrají, co mají, co můžou mít a tak všechno...
      Jenomže oni hrají úplně cokoliv, nehledí na pozice a na nic.
      Z toho důvodu mi to asi jde na 0,1/0,2, tam už mé myšlení funguje :)

Takže momentálně BR: 30$

Ještě dodám, že nemám propojený ACC na Stárech s PokerStrategy, takže nebudu mít přístup k videím a článkům, což mě celkem mrzí, hlavně kvůli videím Strixsr-era (viděl jsem jich pár, hodně se mi líbili)

:heart: maikpp : Děkuju :-)

:heart: cimprcampr : :) Já mám právě s SH problémy, neumím se udržet a snažím se za každou cenu přehrát ostatní téměř v každé handě kvůli rychlým orbitům.
      S těma 6 stolama si měl pravdu :) , hodně se zamýšlím když hraju jeden/dva stoly a myslím, že to hodně pomáhá mé hře :)
      Díky moc za radu ! :f_cool:
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Dneska mi to vůbec nejde :-/ nějaká špatná aura asi :D

Za chvíli přijde přítelkyně tak hrát nebudu. Dnešní výsledek je směšný +3$/550 hand ... Hrál sem některé handy fakt špatně, hlavně zezačátku dne, kdy sem nebyl úplně ready na hraní a pinkal sem to tam jak ruletu.

Nicméně mám poznačených ze dneška hodně lidí(což považuju za největší plus dneška), momentálně hraje kopa tight hráčů.

BR: 33$ [začátek 14$]

No večer deme s kamarádama do hospy zahrát NL-ko (jak jinak:D ) for fun, nějakého stováka BI :)

A ještě si dám nějaké cíle krátkodobé, protože už se musím učit na maturitu, je toho celkem hodně :] .

:heart: Tento týden toho nahrát co nejvíc, pokud možno hrát tak, jako včera (19.2.2012) - hrál sem dobře, pozice využity a štěstíčko taky bylo :)

:spade: Naučit se co nejvíc matiky na srovnávací testy (přijetí na VŠ) - toto je priorita tohoto týdne, protože přece jenom jde o budoucnost trošku jistější než je poker :) kór s těma zákonama co ohrožují online poker :)

Přeju hezký a úspěšnější než ten můj den :f_biggrin:
    • microusek
      microusek
      Bronz
      NOČNÍ AKCE NA POKERSTARS STOLECH :D

přibližně 300hand / +7$

BR: 40$

ze začátku session sem stagnoval, +-1$ sem a tam ... potom sem začal pozitivně myslet a konečně zase našel svou hru a hned to bylo vidět :-)

A to i přes to, že nerad hraju v noci, obvykle bývám dost unavený a nesoustředím se=prohrávám ... dneska se mi spát nechce, tak to bylo super :)

Přeju dobrou noc :f_love: /stejně to nikdo asi číst nebude teď, tak alespoň GN Pokerstrategy.com :f_love: :D
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      rád bych tě pozdravil a popřál mnoho úspěchů ve FL :s_grin:

stejně to nikdo asi číst nebude teď, tak alespoň GN Pokerstrategy.com

Jak vidíš, tak min. jeden člověk to čtě :f_grin:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Ahoj
      Nějak nechápu souvislost mezi - "moc mi to nejde" a "+3$/550 hand".
      To je na 0,1/0,2$ nějakých 2,7BB/100.
      To považuješ za neúspěch? Počkej až tě chytne nějaký downswing -50BB to budeš vzpomínat na tyhle "špatný" dny.
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Pepikv : Taky zdravím, děkuju za přivítání :) su rád, že teda aspoň někdo to čte :P

Neru79 : Jojo, ono to bylo spíš myšleno oproti minulému dnu, kdy sem měl 16,45bb/100hand při odehraných 1000handách.

K tomu downswingu, na ten se fakt netěším, doufám, že nebude tak razantní, jak si popsal :) .

Stále se učím, tak moc nevím ty poměry, kolik je tak normálně bb/100hand.

Dobré ránko :f_biggrin:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      No Štěpán říkal že je schopný dát na microstakes +5BB/100.
      Tak si poměř o kolik jsi lepší/horší než on :heart:
      Podle mě - dlouhodobě být +2BB/100 je sakra mazec.
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Děkuju za informaci :]

Dneska hotrun jako prase, za hoďku a půl + 10,5$

2 stoly, asi 200hand
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      moc pěkný :club:
      gz
    • microusek
      microusek
      Bronz
      dík za gratulačku :heart: :D

nějak se mi nedařilo a trošku sem spadl, asi o 6 $ ...

ale řekl jsem si, že testnu 0,25/0,50 (nesmysl co? když sjedu 6$ na nižším limitu jít na vyšší) - jeden stůl a daří se :-), su v plusu asi 5$ na tomto limitu, tak ještě chvíli si zahraju a uvidím jak to půjde :) na 2 si netroufám, u jednoho dost přemýšlím a hraju s velkým rozmyslem=hraju celkem dobře na moje poměry, i když zrovna super karty nechodí
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      A co tím zkoušením zjistíš? Nic. Pouze riskuješ že si poškodíš bankroll a sebevědomí.
      Jdeš na 0,25/0,5$ se 100BB tak jak to může dopadnout.
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Zkouším jak mi to půjde, jestli mi to ide, tak proč strácet čas na nižším limitu, radši zahraju na vyšším a mám větší výhry. Když zjistím, že mi to nejde a nemám na ten limit, tak prostě a jednoduše du na nižší. Mám určené, že pokud du do mínus X $ tak prostě mi ten limit nejde a nehraju ho zatím, du na nižší.
      Teď mi ale ide, profituju, nemám důvod být na nižším /asi to každý vidíme jinak, já se snažím maximalizovat výdělek na co nejvíc když to de.(snaží se o to každý, ale asi na to mám jinou techniku -> idu na vyšší limit, byť krátkodobě)

Špatné, nebo správné myšlení ? Toť otázka.

Zatím mi to vychází, až nebude, snad se poučím.

?(

No každopádně na 10c/20c mi to de fakt pěkně, takže noční session odehraju na tomto limitu, kde mám "jistý" výdělek ... jistý samozřejmě relativně, vždycky se může objevit downswing
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      delas nesmysly!! omlouvam se ze to rikam takhle naprimo, ale je to tak..jsou tu i taci co jsou takovi cestovatele po limitech (nebudu jmenovat vseci asi vime :D ) a dle myho nazoru je to cesta k bustnuti..chytry clovek vymyslel BRM a ne bez duvodu. Po odehrani nekolika hand nemuzes soudit, ze ti neco jde..chytis pouze run a par drobnych vyhrajes, ze zkusenosti ale vim, ze prohrava se mnohem rychleji a v lepsim pripade se to blbe dohrava zpet...kazdopadne jsme dospeli a mame vlastni hlavu tak delej jak myslis a preju gl ;)
    • microusek
      microusek
      Bronz
      sám vím, že to není správné podle BRM ... jenomže když už jsem v tom hotrunu, tak sem to zkusil :) ... teď už si zase jedu 10c/20c, furt v plusu ... pokusím se hrát rozumněj, podle "safe" BRM, každopádně mám záchytné body jak už sem uváděl, že pokud projedu X$ tak na to kašlu, to X je 5 v tomto případě :)
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Nikdo ti nic nevnucuje, moje otázka byla myšlena tak že po pár handách prostě nezjistíš nic. Vzorek který ti něco řekne je třeba 10k hand a na to abys tohle nahrál potřebuješ právě ten bankroll protože variance tě může stát třeba 50BB aniž bys hrál špatně a to je na tomto limitu půlka tvýho banku. Mě tohle nedává smysl, posun po limitu beru jako dlouhodobé rozhodnutí když jsem si jistý že daný limit porážím a mám bank na přežití výše. Stejně to budeš zkoušet dál o tom nepochybuju, doufám že až si nabiješ hubu tak tě to poučí :heart:
      Btw nepleť si hrdinství s blbostí, na to už dojel kdekdo :f_biggrin: