Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Ze života high stake(s)

• zloVkvetinaci
      zloVkvetinaci
      Bronz
      Registrace: 19.04.2008 Příspěvky: 155
      zdar,
      mozno sa mylim ale nehrava sa live cash spravidla vnoci do skorych rannych hodin? ako to zvladas? aky mas denny rezim? predstava ako sa da hrat od vecera do 6-7 rano mi trochu unika :) alebo hras len niektore dni, s tym ze dalsi den prespis?
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      zloVkvetinaci původně napsal
      zdar,
      mozno sa mylim ale nehrava sa live cash spravidla vnoci do skorych rannych hodin? ako to zvladas? aky mas denny rezim? predstava ako sa da hrat od vecera do 6-7 rano mi trochu unika :) alebo hras len niektore dni, s tym ze dalsi den prespis?
      Ahoj, ja myslim, ze spousty on-line hracu to ma podobne jako ja, hraji pres noc a a pres den spi. Ja jezdim hravat cash do Prahy vetsinou 2x do tydne. Session trva vetsinou od 21 do 6 hod. rano, ale obcas se to pekne protahne. Uz mam za sebou i 30-35 hod. maratony, ale to uz je delsi cas jeste z doby kdy jsem chodil i do normalni prace :-). Ted to mam vic pod kontrolou a kdyz neco prohraji nemusim za kazdou cenu vse hned vyhrat zpet. Rozhoduji se vetsinou podle toho jak jsem unaveny a jake je slozeni hracu u stolu.
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Registrace: 24.07.2009 Příspěvky: 254
      Wau, pěkně se to čte :) Ať se daří v tutom roce ještě líp ;)
      BTW: Nehrál si tak 3-4 roky zpět na Paradise Pokru? ( možná profiligu?)
    • producent77
      producent77
      Diamant
      RastyCZE původně napsal
      Wau, pěkně se to čte :) Ať se daří v tutom roce ještě líp ;)
      BTW: Nehrál si tak 3-4 roky zpět na Paradise Pokru? ( možná profiligu?)
      jj hral, ale myslim, ze uz je to tak 4 roky urcite, Paradise mel na ceskem trhu pekny naskok a pak to tady silene zazdili...
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Registrace: 24.07.2009 Příspěvky: 254
      Já tam zatim hraju jen ty nedělní turnaje + nějaký kvaldy.
      Ten tvuj nick mi byl právě povědomej z tý profiligy :)
      Můžu se zeptat kde si byl před tima 4 rokama v pokru?
    • producent77
      producent77
      Diamant
      RastyCZE původně napsal
      Já tam zatim hraju jen ty nedělní turnaje + nějaký kvaldy.
      Ten tvuj nick mi byl právě povědomej z tý profiligy :)
      Můžu se zeptat kde si byl před tima 4 rokama v pokru?
      Diky za dotaz, rad odpovim.

Sice to hraji 7 let, ale pred 4 roky, to byl stale jenom konicek. Na netu turnaje za par dolaru. Na zivo obcas nejaky CPT a cash game max. 25/50. Kamaradi rikaji, ze jsem byl pekna rybka, co byla stastna az dopr.... a to me nastesti neopousti ani dnes :tongue:

Vyraznejsi progres nastal az v roce 2009, to jsem vyhral celorocni live serii Unibet Masters a realne jsem zacal uvazovat, ze bych se tim mohl jednou opravdu zivit.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      Vsetko naj k narodkam :) :s_grin:
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Uplynulo jen pár dnů od mého posledního blogu, ale událostí, nejen těch pokerových, je kolem mě požehnaně.

Online amok
      Po návratu z Gibraltaru, kde jsem se účastnil TLN campu, mě zachvátil cash game amok a za prvních 8 dnů v únoru jsem nagrindil, na mě neskutečné volume, 16k her. Na NL200 jsem udělal lehkým krokem 15 BI nahoru. Ovšem pak jsem dostal nápad, že už není důvod se zdržovat nějakýma „mikrolimitama“ (rozuměj NL200) a začal jsem aplikovat svou hru na NL400+. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a za 2 dny jsem sjel profit za leden a únor. HEM mi v grafu ukázal moc pěknou sjezdovku, se kterou by měl problém i legendární Ital Alberto Tomba. Myslím, že potřebuji trochu pokory a lehkou pauzu, než si k tomu opět sednu.

Sešup ve Winu
      Aby mě ten online swing tolik netiltoval, byl jsem si odpočinout (6. 2.) na live cash ve Winu. Ovšem výsledek byl nejhorší za dobu, co jsem se vrhl na pro kariéru -160k. Poprvé po 14 měsících jsem začal pochybovat o své hře. Co dělám jinak než dřív? Soustředím se dostatečně na svou hru a na soupeře? Měl jsem jen smůlu nebo jsem tak špatně hrál?

Cash v Rozvadově
      Protože nás čekala o víkendu velká rodinná oslava, nemohl jsem se zúčastnit celého programu GCOP v Rozvadově. Vypravil jsem se do Rozvadova jen na 2 dny s tím, že budu hrát největší možnou cash, která se otevře. Ve čtvrtek se hrálo jen €10/20, ale v pátek už se sešla sestava na €25/50. Hráčské složení bylo 3 Němci, 2 Turci, Chorvat, Kabrhel, Pepa Guláš a moje maličkost. Špatní byli jen oba turečtí přátelé, kteří, když zůstali spolu ve hře, vždy checkovali až do riveru, což je na takové úrovni hodně úsměvné :tongue: . Mě se podařilo smazat ztrátu z Winu, ale do žádných větších a zajímavých her jsem se nedostal.

Big game proběhla mezi jedním Turkem (~9.500), Kabrhelem (~30.000) a Chorvatem (~15.000).

Preflop: Kabrhel na UTG otevře na 200, dostane 3x call a Turek na SB navýší na 1200, Kabrhel a Chorvat call.
      Pot: 4.000 eur
      Flop: A:heart: -9:club: -9:diamond:
      Turek bet 1200, Kabrhel call, Chorvat call
      Pot: 7.600 eur
      Turn: 10:diamond:
      Turek bet 1.000, Kabrhel raise 3.500, Chorvat all-in 12.500, Turek po strašné nechuti call (má ještě 6.000), Kabrhel na to nevěřícně kouká a po 3 minutách jde taky call.
      Pot: ~40.000 eur
      Probíhá debata kolik riverů budou točit, ale Chorvat jim řekne, že to nebude asi potřeba a ukáže jim nejméně čekanou ruku pocket desítek. Další šok přichází v zápětí, když Turek ukazuje svůj pocket Kings. Kabrhel hlásí, že je dead. Na river King nepřichází a Chorvat bere největší pot večera. Kabrhel karty neukázal, ale jediná ruka, která dává nějaký smysl je 9-8 nebo 9-J v barvě.

HU s Bártou
      V pondělí 13. 2. jsem byl opět ve Winu na hře 200/500 Kč. Klidnou atmosféru pondělní noci narušil svým příchodem dobře naladěný Honza Bárta. Na full ringu se Honza nudil a já nerozvážně ve 4:00 hod. ráno přijal jeho výzvu na heads-up. Blindy 1k/2k a minimální buy-in 200k byla největší hra, ke které jsem kdy zasedl. Honza dával ve 100% her na buttonu stredl 4k a na můj stredl dával občasný re-stredl 8k, což mě brzo umravnilo k tomu, abych se spokojil pouze se svou pozicí na buttonu za hodnotu small blindu. Honza každou třetí hru preflop 3-betoval a neuvěřitelně agresivně hrál i postflop. Hra trvala 4 hodiny a stacky se hodně přesýpaly z jedné strany na druhou.

Pro konečný výsledek byla rozhodující následující hra:
      Honza BTN 4k, Hero BB 2k (Q:heart: -9:diamond:) , efektive stack 200 bb
      Hero raise 12k, Honza call
      Pot: 24k
      Flop: 9:heart: -6:spade: -2:spade:
      Hero check, Honza bet 20k, Hero raise 55k, Honza call
      Pot: 134k
      Turn: Q:spade:
      Hero check, Honza bet 80k, Hero call
      Pot: 294k
      River: 3:heart:
      Hero check, Honza all-in 255k, Hero call
      Pot: ~800k

Honza ukazuje A:club: -T:diamond: . Největší pot, který jsem kdy vyhrál. Po této hře jsem se hodně zatáhl a Honza začal hrát ještě agresivněji, čehož jsem dokázal využít pro získání několika dalších zajímavých potů. Na konci naší hry jsem se ale rozhodně necítil jako vítěz, ale spíše ten, co byl šťastnější. Myslím, že si odvetu klidně odpustím a budu se soustředit na hru, ve které se cítím komfortněji. Každopádně to byl pro mě pěkný vstup do dne, ve kterém jsem oslavil 35 let svého života.

Narození Štěpána
      Heads-up s Honzou Bártou i moje narozeniny zastínila ve středu 15. 2. úplně jiná a nečekaná událost. Mému nejlepšímu kamarádovi Lubošovi se předčasně narodil kluk Štěpán (48 cm a 3,12 kg). Ještě v průběhu středečního večera a noci jsme tuhle událost pořádně oslavili v Berouně v hospodě U Panovníků, která je posvátná pro mnoho pokerových nadšenců z celého Berounska. Do postele jsem se dostal, ne úplně fit :O , až v pozdních dopoledních hodinách, a tak jsem raději vypustil původně plánovanou účast na pražské zastávce Unibet Open. Alespoň můžu věnovat celý víkend rodině.

Plány na WSOP
      Jak už jsem se zmiňoval v některém předchozím blogu, chystám se v květnu na 6-8 týdnů do Las Vegas. Před pár dny byl zveřejněn oficiální rozpis letošního WSOP. Nedalo mi to, abych si neudělal předběžný plán turnajů, které bych chtěl/mohl odehrát. Celkem jsem v programu našel 25 turnajů, kterých bych se mohl zúčastnit. Mám jich v plánu odehrát co nejvíce, ale myslím, že maximum co asi zvládnu, bude 15 turnajů. Když se mi podaří splnit podmínky na prodej akce na PokerStrategy, tak bych pár procent nabídnul i zdejším uživatelům.

Mám v plánu do USA odcestovat už 10 dní před WSOP a trochu si užít cestování. Více informací o plánech před WSOP si můžete přečíst zde.

V případě předběžného zájmu o nákup procent na WSOP: Napište prosím, zda byste raději měli možnost kupovat % na jednotlivé eventy nebo mám nabídnout balíček na všechny turnaje, kterých se zúčastním.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Nice post... Ten Bárta je přesnej přiklad pokerovýho gamblera co neví co s penězi. GL
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      Ahoj Michale, Tvuj blog se zda jak moc pekne cteni ! a moc se mi libi Tvuj plan s Vegas :-)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ak by si predaval percenta, tak nieco symbolicke by som kupil, ale len za par stoviek $ - som low stakes fish.

Preferoval by som vsak percenta z celeho balicku - 1 event je trochu variance heavy. :f_cool:

A ofc blahozelam k tomu obrovskemu potu!! :f_thumbsup:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      :f_biggrin: :s_thumbsup: sick post

a sick pot.. btw předpokládám správně, že kdyby na river přišel spade že by akce šla stejně akorát hero by udělal c/f a pot by se sunul druhým směrem? ale jinak well played, value v betování není, hrozí tam už flush a to je ideální příležitost na to pozvat agro člověka k barelování protože si bude myslet že má FE :s_cool:
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Cornie4ever původně napsal
      :f_biggrin: :s_thumbsup: sick post

a sick pot.. btw předpokládám správně, že kdyby na river přišel spade že by akce šla stejně akorát hero by udělal c/f a pot by se sunul druhým směrem? ale jinak well played, value v betování není, hrozí tam už flush a to je ideální příležitost na to pozvat agro člověka k barelování protože si bude myslet že má FE :s_cool:
      Predpokladas naprosto správně. Na river spade (mimo 9) bych šel určitě ch/f. Na turnu jsem chvilku uvažoval o tom, ze to savnu, ale nebyla tam žádná horší ruka co by to mohla callnout. Sice jsem to dal na riveru snap (držel jsem se planu), ale byla ve mě malá dusicka ?( .
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Gratulace k odvaze k tomu HU s Honzou, který mohl dopadnout všelijak a samozřejmě obrovská gratulace Lubošovi!
    • MilanBurdych
      MilanBurdych
      Bronz
      Registrace: 20.05.2008 Příspěvky: 1,219
      Parádní pot! ;)
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      Jo,jo ... to uz chce koule ;) :s_thumbsup:
    • Sedr1ck
      Sedr1ck
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 270
      ten co vybral Kabrhela byl Besim Hot, coz je Svycarsky neprijemny live pro...
      jinak gratulace k potu s Bartou, nh

mjCch - ty jsi presny priklad internetoveho hrdiny a trolla, ktery soudi a ma nazor na vse, aniz by o tom vedel sebemensi info
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Sedr1ck původně napsal
      Diky za upresneni. Je to tak, byl to Besim Hot, videl jsem ho na fotce z reportu Unibet Open. Ja se ptal Pepy Gulase a ten mi rikal, ze je to Chorvat, ale mas pravdu je Svycar. Za nepresnost se omlouvam.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 451
      Sedr1ck původně napsal
      mjCch - ty jsi presny priklad internetoveho hrdiny a trolla, ktery soudi a ma nazor na vse, aniz by o tom vedel sebemensi info
      a troll je odted univerzalni nadavka pro kazdyho, jehoz nazor se ti nelibi... podle popisu si o bartovi myslim to samy, agresivni silenec, co se snazi vyhrat tim, ze ma ty prachy uplne u prdele... coz muze byt nepochybne validni strategie, ale nechapu duvod, proc by se nesmela pronest nahlas
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      Sedr1ck původně napsal

tak nabuduce skus hned nehucat a o tom nieco napisat