PP 1$ turbo A9s

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 1 Tournament, 50/100 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button (t2270)
      SB (t1055)
      UTG+1 (t2235)
      UTG (t1940)
      MP1 (t2350)
      BB (t2270)
      CO (t3040) 60/30/0,7/67/10 VPIP/PRF/AgF/WTSD/H
      MP2 (t1910)
      UTG+2 (t1140)
      Hero (MP3) (t1790)

Hero's M: 11.93

Preflop: Hero is MP3 with 9, A
      5 folds, Hero bets t225, CO calls t225, 3 folds

Flop: (t600) J, 10, 8 (2 players)
      Hero bets t333, CO calls t333

Turn: (t1266) A (2 players)
      Hero bets t555, CO raises t1200, Hero calls t677 (All-In), CO calls t32

River: (t3730) 5 (2 players, 1 all-in)

Total pot: t3730

Results:
      Hero had 9, A (one pair, Aces).
      CO had 7, 9 (straight, Jack high).
      Outcome: CO won t3730

Čo si o tom myslíte ?? Zahrali by ste to inak ? Ja som totálne result oriented.
  • 3 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Štandartne by som sa nepúšťal do hry pred flopom s A9s v strednej fáze turnaja.

Ako to bolo hrané... Toto je jeden z flopov, na ktorom by som sa nepokúšal o cbet, lebo je veľmi drawy a môj súper je loose, teda nemám dostatočnú FE. Takže check.

Ak by protihráč betol, mám dve možnosti: 1. push, lebo môj stack je malý voči potu - túto variantu neodporúčam, lebo mám malú FE.
      2. fold na stredný a väčší bet, čo je myslím najlepšia možnosť, pretože neriskujem veľa chipov na ťah aj napriek tomu, že by som mal dobré odds. Ochrana stacku je dôležitý faktor v turnaji.

Podobne na turne, dorovnám len malý bet. :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Taky jsem za fold. Tyhle kombinace nehraji právě kvůli takovým situacím postflop. Čím méně těžkým rozhodnutím budeš čelit, tím méně chyb uděláš.

Na flopu mám OESD a 1overkartu, takže bych dal c-bet.

Na turnu si myslím, že jsem stále napřed a jdu AI.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

kámoš na CO je přesně ten důvod, proč tohle není moc dobré raisovat. Ono i když je na blindech takovýto donk, tak to není moc dobré a pokud ještě budeš OOP, tak to je na mašlu.

As played... Ten cbet nevím nevím, problém je v tom, jak budeme reagovat, když nás to na turnu netrefí, což bude v cca ve 4 ze 5 případů (máme 11 outů), těžko se nám bude barelovat, protože se komitujem. Na tomto boardě bude strašně často callovat, bud s párem nebo draw nebo s kombinací tohoto.

Proto bych volil check. Teď je otázka co při jeho případném betu, jeho AF je sice nízký, ale z toho počtu hand (i přes to, že je to opravdový sběratel flopů - jeho VPIP) nám to mnoho neřekne. V podstatě hrajeme o celý stack, po našem check/raisu už nemůžeme složit.

Asi bych tady zkusil nějaký check/raise, s tím, že je raise bych dal okolo 900, tzn se jasně komitoval a doufal, že mu to dojde, že nemá fold equity a vypadáme silně :) .
      V podstatě máme 11 outů, naše equity bude něco přes 40%. Jsou tam dead money, risk premium je nám v podstatě fuk, občas nám to může i foldnout, nějakou fold equity mít budem, takže si myslím, že by to mělo vyjít snad i plusově.

As played 2... Na turnu už nemůžeš vzdávat.