přechod z PT3 na HEM - nastavení databází v compu

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      Ahoj,

budu brzy přecházet na HEM, resp HM2 (doposud jedu na PT3) a chtěl jsem se zeptat jestli někdo rozumíte těm postgre databázím.

Nechá mě to vytvořit novou pro HEM když mám aktuálně nějakou nastavenou pro PT3? (v databázích mám navíc na disku 8M hand). Můžou fungovat oba ty programy paralelně, takže jenom nainstaluju HEM a jedu?

Nebo byste doporučili nejdřív odinstalovat PT3, případně i nějaké ty postgre či co? Budu vděčný za každou radu.

čau
      Cornie
  • 4 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Nemám to vyzkoušené, ale určitě budou fungovat oba. PostgerSQL je databázový systém nezávislý na PT3 nebo HEMu. Je to opensource, proto je nabízen spolu s instalací trackovacích programů.

:diamond: Když máš fungující PT3 a vytvořenou databázi, tak se po nainstalování HEMu budeš muset připojit k datab. systému stejným přihlášením, jako si zadával při instalaci PT3. Pak si už lehce prostřednictvím HEMu vytvoříš další databázi, kterou bude používat jen HEM (můžeš jich mít klidně víc a přepínat mezi nimi)

:diamond: Problém ale asi bude, když budeš chtít HEM připojit k databázi vytvořenou PT3. Databáze je uspořadáná tabulka a předpokládám, že PT3 i HEM si jí skládají každej jinak, takže nebude použitelná pro oba programy.
      Jediná možnost asi bude handy z databáze PT3 exportovat (doufám že PT3 dělá export do podoby jako handy ukládá herna) a následně importovat přes HEM do databáze vytvořené HEMem.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Mozno sa mylim, ale HEM2 by mal vediet importovat handy aj priamo z PT3, takze isiel by som na to takto:

Instal HEM2 -> autoimport celej PT databazy -> uninstall PT3 :)

Ak sa mylim (50:50), tak vid predchadzajuci post... ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      ok, díky.

nějak si s tím pohraju a dám vědět ;)
    • Aztabane
      Aztabane
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 2
      Nevíte náhodou někdo jak je to s prechodem z PT3 na HEM1 ?? pokud dam primo v HEM1 import PT3 db tak to nejakou dobu bezi a kdyz to dobehne v HEMu nemam zadne data...v pripade ze dam v PT3 export-hodim to do jedne slozky-z te slozky dam import do HEMu tak se mi zobrazí jen pár výsledku a prakticky žádné handy...pri importu to ukazuje samy error