2 páry proti loose hráči

• inzenyrKralik
      inzenyrKralik
      Bronz
      Registrace: 12.05.2011 Příspěvky: 169
      SNG 1 USD 18 hráčů (cca 11 zůstává ve hře) 6max, blinds 30/60

Villain is at seat 2 with 1,245 (SB)
      Hero is at seat 3 with 2,950 (BB)

The dealer is seat 1.

(Hero is dealt 4 :heart: A :heart: .)

Pre-flop:
      1 calls, 2 folds, villain calls for 30, hero checks.

The flop comes
      10 :club: 5 :heart: 4 :spade:

Villain checks, hero checks, MP bets 60, villain calls for 60, hero calls for 60.

The turn comes A :spade: .

3 checks

The river comes Q :spade: .

Villain checks, hero bets 300, MP calls for 300, villain goes all-in for 1,125, 2 folds

825 is pushed back to villain, villain wins pot (1,260).

Podobná situace jako v handě, co jsem postoval předtím. Akorát soupeř byl teď poměrně hodně loose limper, taky spíš pasivní. Na jeho push jsem tentokrát dva páry vzdal. Nemyslím, že by takový hráč měl ponětí, co je to squeeze :) , natož aby ho hrál. A s ohledem na to, že limpoval prakticky s "any two", mohl mít cokoli... Nebylo to ale ode mne moc weak?
  • 3 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ja 6maxi nehravam, takze moj nazor je len nazor fisky :D Ale ten river by som nebetoval do 2 hracov, ale skor zahral check/call, kedze je tam mozny ten flush a straight, vela slabsich ruk nas nedorovna a silnejsie nas repushnu a musime zlozit ako ty teraz :)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Podľa opisu villain je skôr pasívny limper, ktorý nevie, čo je squeeze. Preto som mu do pushing range dal ruky ako dva páry a lepšie a AK. V takom prípade si pozadu a mal by si na rivere zložiť. :)
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      ahoj,
      ja by som jednoznacne betoval turn.. pre value,defend, a info... ochotne by som sa stackol na turne.. na riveri to je uz otazne ked tam je ten flush v limped pote a hrac c/r AI..

tu na turne moc lepsich hand neni.. kedze AQ a TT z SB range vylucujem.. takisto AT by betoval flop/pfr raise/urcite betol turn.. davam mu nieco medzi 2ma parmy = ktore beatujeme (okrem A5, ktore by urcite betlo turn) ... mala sanca na trips.. a dost vela flushov..sem tam postupka

ruka by bola omnoho jednoduchsia keby betnes turn.. tu mi to dost smrdi flushom/postupkov.. ale zas ku calu ma presviedca vela 2 parov ruk ktore beatujeme..