Full Tilt Poker Re-track?

• dragonek
      dragonek
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 93
      Zdravim vas...:)

Ja si uz hodne davno vytvoril ucet na FTP v dobe kdy u nas bezela televiznni reklamni kampan na FTP samozrejme jsem v te dobe nemel o Pokerstrategy bohuzel ani tuseni takze nasledovalo registrovani na herne bez promo codu atd... Jako i na dalsi herny v mem pripade jako je BWin,Pokerstars a dalsi :f_confused: No co uz stalo i tak je stale hodne slusnych heren kde sem se diky bohu uz registroval pres Pokerstrategy :s_biggrin:

A ted k memu dotazu zajima me vas nazor jestli si myslite ze pujde na FTP re-track uctu coz by bylo asi pro mnoho lidi super a bylo by tu velke gesto od noveho vedeni FTP :)

A jeste nejsem si tim 100% jisty ale myslim ze sem na FTP nikdy neposlal penize a tudis nehral o realne penize i kdyz na druhou stranu sem tam hral freeroly. A tak me zajima jestli spis vseobecne kdyz se nekde regnete bez promo codu a hrajete jen o hraci penize takze teoreticky nemate aktivovany ucet.. Tak jestli je mozny re-track a nebo moznost vytvoreni noveho uctu bez poruseni pravidel??
  • 16 odpovědí
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      Full tilt uz bezi??

Myslim ze hodne predcasna otazka. Vsetci budeme radi ak to pojde ale momentalne ti na toto neodpovie nikto podla mna.
    • momom122
      momom122
      Bronz
      Registrace: 06.12.2011 Příspěvky: 107
      dalsi otazka jestli je treba nepredbehne jeste pokerstars stou jejich verzi rush pokru a pokud jo tak to FTP nebude mit moc sanci (hlavne kvuli toho co se ted dostava ven za sfinarny ze strany FTP)
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Jen bych chtěl říct, že argument "nikdy jsem si tam neposlal penize" jsem zkoušel použít na support Pokerstars a k ničemu to nebylo... :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      momom122 původně napsal
      dalsi otazka jestli je treba nepredbehne jeste pokerstars stou jejich verzi rush pokru a pokud jo tak to FTP nebude mit moc sanci (hlavne kvuli toho co se ted dostava ven za sfinarny ze strany FTP)
      To asi tezko kdyz ma full tilt patent v hodnote pry 2OOM jinak by uz neco podobneho davno herny meli a snazej se to kompenzovat stolama push or fold a takovy jiby blbosti...
    • momom122
      momom122
      Bronz
      nevim jestli ten chlap nekece ale : Až dosud jsme si nikde nemohli zahrát Rush Poker, neboť byla herna Full Tilt Poker zavřená a ostatní herny si netroufli zařadit tento formát z důvodu patentu v držení FTP. Nyní se ale ukázalo, že Full Tilt jej patentovaný nemá.

Herna zažádala o patent v roce 2007 a to v několika zemích. Nicméně vzhledem k tomu, že nikdy nedokázala splnit všechny tři kritéria pro patentování, mohl si hru kdokoliv z konkurentů spustit na vlastní pěst. O to se také nyní pokouší InstaDeal Poker Network. Ředitel IDPN Per Hildebrand oznámil, že po důkladném přezkoumání ze strany právníků se zjistilo, že herna FTP splňovala vždy jen jedno kritérium ze tří potřebných pro patentování. "Z toho co víme se herna k patentu nikdy nedostala."

Hildebrand pak dodal, že je překvapen, že žádná jiná herna se o Rush Poker nepokusila. “PokerStars slibovali něco vlastního na podobné úrovni, přičemž si ani nezjistili, že žádný patent neexistuje. Docela mě překvapuje, že ještě nic nespustili.” dodal.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      za určitých výjimečných situací, může dojít k "re-trackingu" respektive vytvoření uplně nového učtu..

například když se reguloval francouzský a italský trh, tak museli všechny herny včetně stars atd založit v dané zemi novou společnost a u ní si každý hráč otvíral nový účet. herny se obvykle snažily převést své stávající hráče pod stejným trackingem, v lobby stávající herny na .com jim nabídly na něco kliknout což je mělo převést na stejný (i žádný) tracking u .fr což je pro hráče nejrychlejší a nejjednodušší. Ale dost hráčů si místo toho vytvořilo nový učet přes svojí preferovanou affiliate.

ohledně FTP to bude dost záležet, jakým způsobem se provede re-launch.. technicky vzato by tam mohla být nová společnost u které by se registrovaly jakoby nové učty.. myslím, že si FTP bude chtít převést všechny stávající zákazníky pod stávajícím trackingem, k čemuž bude imo potřebovat souhlas zákazníka, že si přeje být převeden pod novou společnost podobně jako to bylo v .it a .fr
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Re-tracking by byl naprosto parádní!Díky Rushi bych byl schopný za měsíc nagrindit i Platinu a to jenom na NL10 :s_evil:
    • dragonek
      dragonek
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      za určitých výjimečných situací, může dojít k "re-trackingu" respektive vytvoření uplně nového učtu..

například když se reguloval francouzský a italský trh, tak museli všechny herny včetně stars atd založit v dané zemi novou společnost a u ní si každý hráč otvíral nový účet. herny se obvykle snažily převést své stávající hráče pod stejným trackingem, v lobby stávající herny na .com jim nabídly na něco kliknout což je mělo převést na stejný (i žádný) tracking u .fr což je pro hráče nejrychlejší a nejjednodušší. Ale dost hráčů si místo toho vytvořilo nový učet přes svojí preferovanou affiliate.

ohledně FTP to bude dost záležet, jakým způsobem se provede re-launch.. technicky vzato by tam mohla být nová společnost u které by se registrovaly jakoby nové učty.. myslím, že si FTP bude chtít převést všechny stávající zákazníky pod stávajícím trackingem, k čemuž bude imo potřebovat souhlas zákazníka, že si přeje být převeden pod novou společnost podobně jako to bylo v .it a .fr

Jo tak v neco takoveho presne doufam :) Myslim ze s Re-Trackem a s novymi FDP bonusy by prilakali mnohem vic hracu i mozna nektere ty ktery se uz drive rozhodli ze na FTP zpet nepujdou...:)

No nechme se prekvapit co na nas FTP chysta :s_evil:
    • dragonek
      dragonek
      Bronz
      Zdenekbside původně napsal
      Re-tracking by byl naprosto parádní!Díky Rushi bych byl schopný za měsíc nagrindit i Platinu a to jenom na NL10 :s_evil:

Porad slysim jak vsichni chteji hlavne RUSH ja na FTP nikdy cashovku nehral tak by me zajimalo v cem ten RUSH je tak super? Pripadne o co presne jde? :f_biggrin:
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Prostě foldneš karty, přesadí tě k jinému stolu a hned se rozdá další hand... Takže nepřetržitá akce a není to jen u cash ale i u turnajů :)
    • dragonek
      dragonek
      Bronz
      KonyFT původně napsal
      Prostě foldneš karty, přesadí tě k jinému stolu a hned se rozdá další hand... Takže nepřetržitá akce a není to jen u cash ale i u turnajů :)
      Aha tak to uz se pak nedivim ze se na to zase vsichni tesi :) Ja uz ted teda taky na RUSH Turbo SNG :s_biggrin:

Diky za vysvetleni :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      dragonek původně napsal
      KonyFT původně napsal
      Aha tak to uz se pak nedivim ze se na to zase vsichni tesi :) Ja uz ted teda taky na RUSH Turbo SNG :s_biggrin:

Diky za vysvetleni :)
      Dej si ale pozor je to silně návykové ;)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      mě je to celkem jedno, když to nepůjde, tak si prostě vytvořim novej účet. MYslím si, že budou rádi za každého nově registrovaného hráče :)
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Mě by spíš zajímala jiná věc...

Když jsem tam měl dolary od pokerstrategy a neměl jsem nahráno dost bodů na vybrání, jak to bude teď ? za předpokladu, že se obnoví spolupráce mezi FTP a pokestrategy, bude stačit jen dosbírat zbytek bodů, nebo o těch 50 přijdu ? :s_confused:
    • momom122
      momom122
      Bronz
      KonyFT původně napsal

Když jsem tam měl dolary od pokerstrategy a neměl jsem nahráno dost bodů na vybrání, jak to bude teď ? za předpokladu, že se obnoví spolupráce mezi FTP a pokestrategy, bude stačit jen dosbírat zbytek bodů, nebo o těch 50 přijdu ? :s_confused:
      to jeste nikdo nevi ani se nevi jestli to na 100% rozjedou ...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      KonyFT původně napsal

neboj, určitě to nějak vyřešíme ;) ale mám trošku pocit, že když se kácí les, tak lítaj třísky, takže není uplně jasné, jak detailně bude FTP tyto drobné bankrolly a podmínky řešit, takže spíš předpokládám, že ti dáme uplně nových 50usd zdarma