[BLOG] - Nový začátek

• AEmana20
      AEmana20
      Bronz
      Registrace: 13.04.2011 Příspěvky: 67
      Název blogu je možná trošku klišé, ale na druhou stranu je to stoprocentní pravda.
      Muzika k blogu:
      CZ RAP

US RAP

ROCK

Prvotní představení ZDE

Ve světe pokeru a sportovního sazení vystupuju pod přezdívkou AEmana(20). Nick je inspirován jménem kamerunského fotbalisty Achille Emany, který momentálně hraje bohužel za Al-Hilal :/. Je tedy zřejmé, že jsem fotbalový fanoušek (Real Betis, CSKA Moskva, Sigma Olomouc..), dále sleduji NHL (Pittsburgh Penguins, Edmonton Oilers), NBA (LA Lakers). De facto mám rád všechny sporty a nedělá mi problém kterýkoliv sport sledovat. Aktivně hraji fotbal (okresni přebor :) ), florbal (městská liga) a opět zkouším začít běhat. Momentálně studuji na přírodovědecké fakutle univerzity Palackého v Olomouci obor Matematiku a její aplikace.

NL holdem hraji asi dva roky, předtím jsme hraváli 5card draw. Online se pokouším hrát druhým rokem. Zezačátku jsem prohrával, ale nikdy nebustl, ikdž často jen díky bonusům. Postupem času jsem začal porážet pokerstáří NL2, microSNG. Nicméně vše šlo cestou samostudia a pomocí rozvíjení "vlastních pouček a dogmat" :) ))

Na Pokerstars jsem byl v profitu zhruba 500$, bohužel většina padla na osobní finační krizi, kterou jsem diky "rollu" na stárech zaplácl. Ještě jedna věc byla na mém pokerovém "postupu" zajímavá - nikdy mě nemotivovalo hrát pro peníze, ale proto abych nahnal co nejvic VPP(FPP...). Z toho jsem naštěstí vyrostl, takže nic nebrání mému pokerovému růstu.

Renesanci prožívám na Everestu, kam jsem si nechal poslat 50$ od pokerstrategy.com a začínám víc zkoumat hru a pro mě uplně nove prostředí... Zatím jsem přišel na pár poznatků:
      :club: rozdíl v kvalite hráčů NL2 na Pokerstars a NL2 na everestu je astronomický. Nikdy jsem si to nedovedl představit.
      :club: Everest má opravdu tragický software
      :club: Jestli nedokážu být plusový tam, tak už nikde :)

Takže za cíl mám co nejdříve clearnout možnost výběru na Everestu a přesunout se jinam. Z toho softu totiž opravdu rostu.

Zatím moje působení na everestu.
      Hands: 4234
      Profit: 6,84$
      Winrate BB/100: 4.04
      Graf:

Současný BR: 57,77$
      Hodně mě stojí zatím nezvyknutí si na soft a hlavně na jiný styl protihráčů. Nicméně už se začínám trošku orientovat, tak uvidíme jestli se zvednu :)
      Jestli někdo hraje na Everestu micro, tak ať se mi klidně ozve a můžem dát HH a hlavy dohromady :)

tech posledních cca 400 hand v grafu jsem hrál neuvěřitelně špatně a po zasluze mě to řezalo (váánoce :) )

Do prvního blogpostu musím vložit top ženu :)

Tak to je prozatím vše, za pár tisíc hand (pro mě na everstu teď opravu problém) zas hodím report...
      GL všem
  • 7 odpovědí
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      Zdarec, taky hraju na Everestu..máš pravdu, soft je tam poněkud...zvláštní....ale dá se na to zvyknout :D Hraju 4 (někdy 6 oken), takže to ještě docela jde, ale víc bych tam asi nedal (a ani bych to sám nestíhal, tak mi to zas až tak nevadí:)
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz
      Rozhodl jsem se, že si zahraju menší MTT session na starech.
      Hraju 1,1 3*turbo rebuy, sunday storm a podarilo se mi trefit kvaldu do sunday milionu tak GL me... po turnajich jsem dam nake to resume...

Resume: Session totalni prustrel. trefil sem kvaldu do sunday milion, kde sem vypadl cca hodinu pred penezma bvb AK do AJ za cca 11bb. Storm sem odpalil na setup kdy sem restealoval z btn CO s AJ a SB se probudil s QQ. Rebuye sem ve FO casti odpalil vlastni chybou, kdy v jednom sem spatne odhadl range soupere a druhy jsem nevytocil 3 flipy po sobe a vypadl. Da se rict, ze kvalitne jsem zahral jen kvaldu do SM. :)

Dneska jsem si byl spravit chut na livku, kde sem hned v prvni hande dne prohral opet AK do AQ za 100bb, po reloadu jsem se postupnou hrou a vyhrach malych potu dostal na cca 220bb a o ty prisel v pro me posledni hande vecera. Kdy sem v bvb dostal cooler v podobe mych Kingu do souperovych es (souper jeden z nejvetsich blaznu ever). Treti king neprisel a tak sem sel s neporizenou, takze celkvoe resume za tyhle dva dny je spateeeenka.

Zitra zkusim opet online, jak to pojede...
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz

Musim si trosku pobrecet, ale ne nad tim jak me hra reze atd.. (to k tomu patri..) ale k tomu, jakej sem magor blbecek a blb. Hraju strasne spatne, asi se to odviji od meho lifestylu, ktery tedka mezi svatkama nebyl dobrej a celkovejedno s druyhm...

Tenhle rok uz to nebudu lamat pres koleno a necham to na ten dalsi.. :) )
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau,

dobrá muzika! A vidím, že máš dobrý background pro poker. Tak GL ať to v tom příštím roce začne šlapat! =)

čau
      Cornie
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz

Ani mi to nepřijde, ale je to tak. Rok 2012 je v plném proudu. Původní plán byl udělat si vlastní silvestr na stědrý večer (to se povedlo nad míru) a vynechat 31.12. Naneštěstí (? :) ) mi zavolalo pár starých kamarádů, že přijíždí do města a tak jsem byl bez šance :) .

1. leden měl být původně můj herní den, ale jak to tak bývá, když se na silvestra potká banda ze školy, lidi co jsem pár let neviděl tak se divím, že můžu fungovat alespoň dneska. :)

1.1. 2012 - Místo hraní jsem alespoň koukl na pár hand a přečetl si pár konceptů o overbetech.
      2.1. 2012 - Chtěl bych hrát, ale zatím nemám spravný mindset. Na stole a kolem sebe mám strašnej nepořádek, tak se jdu pokusit to uklidit dát si sprchu a pak nato třeba přijde. Ikdyž v 19:00 začíná Winter Classic na Nova Sport, tak stihnu možná tak jednu větší nebo dvě menší session v noci. Rád budu za 1k hand..
      E: Tak nakonec probehla session o 900hand a vysledek byl famozni a to +14bb (ne BI, ale opravdu big blindy:/)
      GL
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz
      Tak v novem roce uz snad mam trochu klid a snazim se datrozumne volume /pro zacatek bych byl rad za 1k hand/hraci den a za mesic bych to teda vytahl rad aspon na 25k. Do dalsiho mesice uz by to bylo snad neco jinyho.
      Snad bych mohl mit tedka vic casu a konecne davat trosku pravidelne alespon dve session za den. Nicmene za i tak maly vzorek na sobe pozoruju zlepseni, snad to tak pujde dal.

Jsem rad ze se hra ubira lepsim smerem. Presto mam spoustu veci na seznamu, ktere musim spravit.

:heart: PFR z early pozic - momentalne moc vysoke cislo (23%) (ikdyz PT3 je blbej v tom, ze kdyz je stul napriklad jen ve ctyrech lidech tak je CO hnedka pozice c.1, tak to mozna zkresluje)
      :heart: na muj vkus mam velke WTSD (34%), ale to je z casti tim, ze ti hraci na everestu sou schopni zacallovat kdejakou kravinu.

Mam radost z posledni session, ve ktere jsem si pripadal ze hraju tak jak bych hrat chtel. Uvidime.

(tohle byl takovej suprrychlej post, pozdeji jak bude volna chvile tak to upravim do citelene podoby, pridam diakritiku a mozna naky ten obrazek...) :)
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz

Hehe tak jak koukam, tak predsevzeti, ze zkusim vest blog padlo jeste driv nez vlastne jsem poradne zacal. Nastesti to tady neni komentovany, tak mozna az budu mit lepsi naladu a vic casu, tak to komplet prepisu.

Tenhle tyden sem zkusil dva tri dny hrat, ale dohormady volume nula. Nicmene v unoru budu hrat mnohem vic, co nejdriv chci nahrat 1000sp na everestu at jim muzu dat vale. Hracska uroven je opravdu tristni (nejlepsi je mit na nekoho poznamku ze kdyz checkneme back turn tak na riveru klikne na vsadit pot z prvni - ve vetsine pripadu supr bluff. Nejlepsi ze to robi vetsinou kdyz ta draw nedojde, ach jo hlavne nenapadne :) )

Jak vtipne v jednom reportu na pmanovi poznamenal Tomas Kvapil: "Full Tits Pro Melanie Weisner s Liv

Omluva toho, ze tedka hraji hodne malo je, ze se snazim dodelat veci do skoly. A navic sem zacal dost sportovat. Fotbal hraju dlouho, ted se ke vsemu pridal hokej -rekreacne s bandou. Neni lepsi pocit, kdyz vidim ze 10 sasku na lede se snazi o hokej... :D V planu mam jeste basket a mozna florbal. Popravde receno je to potreba. Je potreba si priznat ze sem tlustej jako prase a musim s tim neco udelat.. :D

GL vsem