propbet HU hyper turbo

• lucinecka007
      lucinecka007
      Global
      Registrace: 06.10.2011 Příspěvky: 275
      Ahojte dlho som rozmyslala nad nieakym propbetom a momentalne som sa rozhodla ist do toho kedze pomaly stracam motivaciu hrat tak musim vymysliet nieco nove po vzore niektorych hracov som sa rozhodla ze nieco podobne vyskusam aj ja.

Bude sa jednat o HU hyper turba na obdobie 5 dni od pondelka (0:00) do piatku (23:59) a pojde o 3500 odohratych hyperiek t.j. 700 na den min. stakes je 7$ a budem minimalne BE odds davam 1 ku 2 to znamena mojich 10 $ k vasim 20$

Pravidla su jednoduche ak odohram 3500 a budem minimalne BE vyhravam ak nestihnem odohrat, budem v minuse alebo ze to vopred vzdam tak prehravam. Mozem hrat akekolvek stakes od 7$ a vyssie overit to bude mozne cez sharkscope ktory si dam v piatok odomknut a cez PT.

Minimalna stavka je mojich 10$ k vasim 20$ a max 50$ k 100$

Do akcie davam max. 700$

Hrat budem len na herni pokerstars
  • 15 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Jestě je potřeba k těm pravidlum napsat že nesmíš být v mínusu. Sice je to psáno o odstavec výš , ale ať je to kompletni v odstavci - pravidla jsou jesdnoduché. Docela to zvažuji...
    • lucinecka007
      lucinecka007
      Global
      upravene ;)
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      ok, beriem 20$. nie zeby som ti az tak neveril (vidim to tak fifty-fifty), ale nebude mi tej dvacky luto, ked posluzi ako motivator :) ... prosim si denny report a este na upresnenie: profit urci presne 3500. turnaj ... dopredu nic posielat nebudem, mas moje cestne slovo, ze podmienky dodrzim . mne takisto staci tvoje cestne slovo
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      a este, ak nestihnes odohrat a tie dovody budu fakt preukazatelne objektivne, tak v pohode beriem anulaciu stavky
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zaujimave. :)

Pridavam sa a davam do banku $100 za podmienok, ktore si urcila:

Pravidla su jednoduche ak odohram 3500 a budem minimalne BE vyhravam ak nestihnem odohrat, budem v minuse alebo ze to vopred vzdam tak prehravam. Mozem hrat akekolvek stakes od 7$ a vyssie

Staci presunut peniaze po skonceni? Nemam teraz nic PS...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      btw: chcelo by to obmedzit stakes, na ktorych mozes hrat IMO. Ak hras bezne sedmicky, tak bude 'trochu' podozrive ak v posledny den das zopar $100 HUs a vsetky vyhras. ;) Nechcem ta samozrejme z nicoho podobneho obvinit, ale pre pokoj na srdci by som bol rad, ak by si stanovila nejaky rozumny strop. ;)
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Nechci ti do toho kecat, nebo tě nějak demotivovat, ale 3500 ht / 5 dní je sebevražda.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      opal, toho by som sa nebal, to by musela byt so superom dohodnuta za ucelom podvodu . ja som narazal na to, ze napriklad v posledny den uz bude mat odohranych 3500 turnajov a bude 10 $ v minuse, tak si zapne par turnajov a kazdy dalsi bude navysovat BI az kym v pluse nebude. preto by to malo byt presne 3500 turnajov a nie minimalne 3500.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      vildcz, nechcem ti brat iluzie, ale zena nikdy nepojde do stavky, ked si podmienky vopred neotuka. podla mna uz lucinecka 700 turnajov niekedy za den dala :) ... otazne je, co to s nou urobi 5 dni vkuse a ako sa to prejavi na jej beznom ROI
    • lucinecka007
      lucinecka007
      Global
      Tak trosku som si pospala a tu sa toho pekne nakopilo tak pojdem postupne.

To ze by som to vzdala ako pise chipfeeder ak by to bol rozumny dovod ze to anuluje tak pocitam do toho ozaj jedine nieake zdravotne problemy mna alebo niekoho z rodiny nieaka mimoriadna udalost v rodine, dlhodobejsi vypadok intenetu...(momentalne ma nic dalsia nenapada)

Stakes mozem hrat 7 - 30

A co sa tyka penazi znamejsi ludia tu na fora staci kludne po skonceni ci uz to budem ja vam alebo vy mne posialet u tych menej znamejsich dajme tomu pod 150. prispekov to budem ziadat vopred bud mne alebo ty co nebudu doverovat mozme poziadat niekoho na fore znameho o escrow.

Ak bude mat niekto este akekolvek otazky alebo nieco by rad doplnil staci sem napisat urcite to prebereme teraz sa tu objavim asi az po 22 hodine dnes takze prajem vsetky prijemne sviatky :s_biggrin:
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Ahoj jdu do toho taky za 20 Usd. Jestli to das, tak davám 40 a jestli ne tak posíláš 20. Jen aby bylo jasno. :)
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      este co je urcite nevyhnutne je podmienka, kde ked budes hrat bude zapnuta webcam
    • opal99
      opal99
      Black Member
      lucinecka007 původně napsal
      mozme poziadat niekoho na fore znameho o escrow.
      ponukam sa, ak by to bolo potrebne
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      tak ja kvoli nejakej dvacke urcite escrowy riesit nebudem. peniaze by som poslal hned na druhy den, ako splnis stavku. kedze mam menej ako 150 prispevkov, je to na tebe, ci to beries alebo nie. ak to prijmes, tak na webke netrvam, ale denne reporty by som privital
    • lucinecka007
      lucinecka007
      Global
      Takze mensi update a trosku zmeny.

Po vcerajsej konzultacii s priatelom som zistila ze tento tyzden to nedam urcite kedze s nim budem musiet v stredu cestovat do Bratislavy kde vlastne zabijem cely jeden den a bol by teraz mensi problem s webkou co je doby napad.

Takze akcia sa bude konat az po navrate z PCA a bude to od 23.1-27.1. 2012 podmienky ostavaju nezmenene take ako su v prvom poste odds 1 ku 2 ale do akcie nedam 700usd ale az 2000 usd min. bude mojich 10 k vasim 20 a maximum 500 k 1000 pre jedneho.

Taktiez ziadam od kazdeho kto si kupi akciu aby tie peniaze poslal vopred opalovi s ktorym som sa dohodla ze spravi escrow myslim ze je na fore dost znami a nikoho neokradne takze je to najlepsie riesenie a kazdy si moze byt isty ze peniaze uvidi ja mu budem takisto posielat este pred akciou a potvrdi prijem penazi v threade.

Pri hre budem stale sledovana webcamerou a link dam sem do threadu ak nebudem hrat webcam sa vypina.

Vysledky si bude mozne overit tak ako je uz vyssie spomenute cez sharkscope a takisto aj ja sem postnem graf z PT.

Takze ak ma niekto pripomienky kludne staci napisat nebranim sa ziadnej konzultacii ani novym navrhom tento termin je uz pevne dany a pokial sa nestane nic vynimocne urcite to odohram.