Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

PP 1$ turbo QQ

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 1 Tournament, 20/40 Blinds (9 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG (t2000)
      UTG+1 (t1960)
      MP1 (t5130)
      MP2 (t2000)
      MP3 (t2000) -- 33/0/1,0/50/6 -- VPIP/PFR/AgF/WTSD/H
      CO (t2000) -- 71/0/18/63/14
      Button (t1980) -- 28/0/2,3/80/19
      SB (t930) -- 32/5/1,0/43/19
      Hero (BB) (t2000)

Hero's M: 33.33

Preflop: Hero is BB with Q, Q
      3 folds, MP2 calls t40, 1 fold, CO calls t40, Button calls t40, SB calls t20, Hero checks

Flop: (t200) J, 8, 6 (5 players)
      SB checks, Hero bets t125, MP2 calls t125, CO calls t125, Button calls t125, 1 fold

Turn: (t700) Q (4 players)
      Hero checks, MP2 checks, CO bets t700, Button calls t700, Hero folds, 1 fold

No preflop som si asi nevšimol alebo, čo a som to len checkol. Tak to nerozoberajte prosím. Ako by ste to hrali v takejto situácii. Hlavne ma zaujíma turn. Na tom turne som vedel, že som pozadu a na full house sa mi moc nechcelo točiť na začiatku turnaja. Povedal som si, že som spravil preflop chybu a zahodil som. Čo si o tom myslíte ??
  • 5 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Tak jak už jsi řekl, preflop check je chyba epického rázu.
      Ve 4way potu bych to hrál naprosto stejně.
      Na turnu vě čtyřech lidech si myslím, že alespoň jeden tu flush mít bude.
      Taky bych složil.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      No tak ja by som to proti CO a BU asi nedokazal zlozit, ked pozriem na ich statistiky tak vyzeraju, ze v pohode pojdu do AI len s midle parom ... WTSD 80 a druhy 62, pritom PFR 0, to sa mi zda ako dost loose nato, aby tu callovali aj s horsimi rukami :P
      Ale nevravim ze ten fold je zly, len si myslim ze na zaklade toho co vidim by sa tu mozno dalo uvazovat aj o pushi, nemyslim si aby CO betoval pot s flush...

Ale ak by som to takto zahral, tak by som asi na flope skusal check/raise, je vela hracov za nami, a dost loose nato aby betli :P
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Súperi sú na turne traja, majú rôzne široké range. Spomeniem flush, straight, 2 páry, sety, páry s ťahom a podobne.

Tvoja equity proti ich range by mohla byť okolo 43%.

Hrá sa o celé stacky. V ICM exploreri som nastavil situáciu, keď CO betuje, my callujeme jeho push, button vložil svoj stack do hry a prípad MP2 riešim 2x, raz že zloží a raz že callne.

Potrebná equity vychádza pod 40%, takže by som to dohral do showdownu. :)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Nie je mi pri tom výpočte jasné, či ICM explorer dokáže zvládnuť výpočet len pushera a callera alebo kompletnú situáciu s pusherom a 3 callermi.

Je mi jasné, že do situácie musím dať okrem pusher a Hera aspoň jedného callera. Ak by caller nemal možnosť vyhrať (bol by akože vypnutý) a boli v showdowne len jeho dead money, tie by znížili potrebnú equity Hera. Lenže tento caller má tiež možnosť vyhrať. Rovnako aj ďalší caller. Ich prítomnosť ako aktívnych hráčov by zase mala potrebnú equity zvýšiť. A tu si nie som istý, či ICM explorer to navýšenie potrebnej equity urobí v svojom výpočte?
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

ofc raise preflop, takže bychom to pak nemuseli řešit, ale když už...

Na flopu musíš leadovat víc v 5way potu. Sizing by měl být okolo potu, klidně leadni 200.

Na turnu imo musíš pokračovat v betování. Tím, že jsou ve hře ještě 3 soupeři, tak tě často nějaký donk vyplatí s random handou nebo 1card flush draw, top pair, two pairs, apod. Takže ti vytvoří dostatečné dead money i pro případ, že už někdo tu flush má.