Set vs Set

• Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      Poker Stars $3.11+$0.39 No Limit Hold'em Tournament - t150/t300 Blinds + t25 - 7 players - View hand 1572978
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t5170 M = 8.27
      BB: t6894 M = 11.03
      UTG: t5423 M = 8.68
      UTG+1: t3725 M = 5.96
      MP: t4467 M = 7.15
      CO: t8994 M = 14.39
      Hero (BTN): t5827 M = 9.32

Pre Flop: (t625) Hero is BTN with 6:diamond: 6:spade:
      UTG calls t300, 3 folds, Hero calls t300, 1 fold, BB checks

Flop: (t1225) 4:diamond: 6:club: 8:diamond: (3 players)
      BB checks, UTG bets t900, Hero calls t900, BB folds

Turn: (t3025) K:heart: (2 players)
      UTG bets t900, Hero raises to t4602 all in, UTG calls t3298 all in

River: (t11421) 7:spade: (2 players - 2 are all in)

Jde o final table 27-max sitka. Na soupeře jsem měl něco pře 30 ruk, limp 55%, VPIP 35, PFR 4. Tohle jsem asi zahrál dost mizerně, nejspíš můj push na turnu byl ze všeho nejhorší. Jak tuhle situaci zahrát správně?
  • 9 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Mně se vůbec nelíbí limp preflop, sice máš BU, ale i tak set a tedy flop, kde budeš moct sázet přijde 1 z 8(odds na set jsou 1:7 nebo 1:8?).

Na flopu se to dá callnout, ale asi už raději raisoval. Je tam možná FD a pokud je loose tak i str8 draw.

Na riveru máš 4600 a pot 3900, takže proč ne push?
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Limp preflop mi přijde ok, když tam je jeden limper už, na raise bych to easy foldnul, stejně jako na bet po flopu, pokud bych netrefil set.

Pravda, ten push tam je správnej, nechal jsem se ovlivnit výsledkem handy, ale máš naprostou pravdu.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Life4Tale původně napsal
      Limp preflop mi přijde ok, když tam je jeden limper už, na raise bych to easy foldnul, stejně jako na bet po flopu, pokud bych netrefil set.
      Takže jak to chceš hrát profitabilně?
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      Life4Tale původně napsal
      V podstatě tak jak jsi psal. Limp, když netrefím flop, na akci zahodím. Otázka je, jak to zahrát po flopu. Buď dát call a počkat na jeho akci na turnu nebo reraise. Jsme v 7 lidech, 5 je ITM, takže je otázka, jestli se spokojit s málem a zkusit sebrat malý pot bez rizika už na turnu. Ale soupeř by asi těžko zahazoval QQ+ nebo FD kombinace, i když jsem si říkal, že když se tam nalimpoval, těžko bude mít vysoký pár na ruce. Já sám zase jen těžko budu zahazovat set, mohla by mě vystrašit další kárová karta, postupky bych se zase tak moc nebál.
      Opravdu nevím, co tu je lepší, já bych asi skončil tak jako tak all-in.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      hAnziCZech původně napsal
      Life4Tale původně napsal
      Jsem si nevšiml, že máš velký stack, zhruba 16bb, což stačí na Set mining.

Nebo musím mít na SM 20x vloženou částku?
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom je call na setmining v pohode, ak je efektívny stack po 1 limperovi 15-1=14bb.

Na flope si sa rozhodol ešte neukázať silu svojej ruky - dobre.

Na turne si shovol. Myslím, že je to dobrá akcia, pretože súper má pekné odds 2.5:1 na dorovnanie a keďže je loose, tak by nemal zaváhať a dorovnať ľahko. :)
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      ahoj,

ak ma hrac vysoky "limp" tak sa da ocakavat ze bude limpovat aj ruky ako QT,AQ, KQ, JQ.. male pary, Axs atd..

tieto ruky casto krat netrafia board ako 468 atd..

tu sa da calnut s kade cim, z dvovdu ze mame BTN, vela krat sa stane ze takyto hrac cekne flop, nebodaj turn a my ako posledny ktory sa vyjadruje mozme malym stabom zobrat pot... uz z tohto dvovodu by som tu caloval tvorivky.. atd ..

to ze mame poket par 66 je dost bonus.. lebo mozme set minovat.. kedze sa hra pomerne deep..

ked si to takto zobereme tak FOLD - neprichadza k uvahu kvoli hore uvedenemu Raise - dost nezmysel kedze mame ruku ktora ma zlu hratelnost post flop (tu by som izoloval ruky ako KJs KQs AQ,Aj,KK,AA,QQ atd atd.. a ani proti rangy utg limpera nehra az tak dobre

takze jedina moznost je call..

na flope ak niekto betne 900 do potu 1200 tak to znaci silu.. ked ma overpar tak nam to da.. ked ma flush drow tak nam to da.. niektori "experti" takto overplaynu nieco ako AK .. na 3$ aj AQ... tu by som jednoznacne raisol ..

turn AI na jeho bet je uz nutnost... ak sme sa nedostali do neho uz na flope..

samozrejme ak by tam nebol flushdrow a niake str8 drowy tak by som to slowplayoval aby som vtiahol BB do hry..
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Díky moc, takže podle tebe jsem to zahrál správně, v podstatě jsem to mohl celé poslat už na turnu jak říkáš. Jen pro úplnost, smůla byla, že soupeř měl KK a turn ho trefil, ale s tím jsem mohl těžko už něco dělat.
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      to ze trafil K na turne je uplna nahoda.. to sa mu podari raz z 25 pokusov.. kedze ma 4% na to ..

defendoval by som flop raisom kvoli Big blindu ktory moze mat str8 drowy a flush drowy.. a tomu ze utg limper mi to dorovna s flush drowom alebo overparom.. v skrate moj ciel je tuna dostat co najviac cipov do potu.. tym ze chalan betne 900 do potu 1200 .. mi dava jasne na javo ze nieco ma .. tak nech s tym niecim plati ..