Tomáš Klus - po dlouhé době někdo na mužské scéně zpěvu

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      Ahoj,

uznávám, že jsem pozadu, když jsem to zjistil až tento týden, ale připadá mi že po dlouhé době nudy a vakua se v čr objevuje zpěvák, který

:diamond: skvěle skládá
      :diamond: dobře zpívá (ikdyž to asi není chodůr nebo hůlka?)
      :diamond: je sympatický a má charisma
      :diamond: a stage appearance

Já slyšel tento týden poprvé toto, ale jsou i další dobré, že? =)

• 22 odpovědí
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Registrace: 26.08.2010 Příspěvky: 320
      Jasně, že jsou skvělý :) Podle mě budoucí mnohonásobný českej slavík. Navíc je o něm mnohem víc slyšet, než o jiných, jako tebou zmiňovaný Chodůr nebo Hůlka.

Nové CD Racek imho není moc povedený, ale i tam se najdou dobrý songy.

Zatímco jeho dvě starší CD Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu fakt stojí za to. Doporučuji poslechnout celý, je to gastronomický zážitek pro uši :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      viděl jsem ho v pohádce (něco o bambitve) a tam měl dobrý songy

Jinak ta pohadka je super
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      Mám ho rád.
      Moje oblíbená je tady.

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446

ale jinak od Toma

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Taktéž můj oblíbený zpěvák. :f_biggrin:
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      Klus je dobrej a nechybelo malo, mohli ste dneska poslouchat me, povim vam jednu takovou historku:)

Nekdy v roce 94, tusim v prvaku na gymplu sme pod vlivem americkych chlapeckych skupin chteli s klukama ze tridy zalozit neco bodobnyho v ceskym prostredi:D Samozrejme, nejdulezitejsi je mit dobrej nazev, dlouho sme to resili, az sem prisel s genialni myslenkou....jeden spoluzak bydlel na okraji Prahy v Hrncirich, v ulici Zadni....tak sme chteli mit i zkusebnu a me napadlo, proc se nejmenovat "Kluci ze Zadni ulice"...nikdo nebyl proti az do okamziku kdy se k nam donesli zvesti o nejakejch pitomcich z ameriky, co si rikaj BackStreet Boys:D Druhy sme bejt nechteli, tak sme svoji hudebni karieru povesili na hrebik:D :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Acemax67 - haha, cool story :f_biggrin:

btw

Johniiicek původně napsal

ale jinak od Toma

skvělej song! a funguje dobře i u session, ted jsem hrál 2 hodiny v kuse na tento song a vyhrál 7,5bi :f_love: :s_love: :f_thumbsup:

(a máňa se neomrzela ani napopadesátý)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Smiko21 původně napsal
      Mám ho rád.
      Moje oblíbená je tady.

taky dobrá, ale musí se na ní postupně, ze začátku prohrála 2bi ale nakonec se to otočilo na +2 :s_rolleyes: :f_p:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      Cornie4ever původně napsal

skvělej song! a funguje dobře i u session, ted jsem hrál 2 hodiny v kuse na tento song a vyhrál 7,5bi :f_love: :s_love: :f_thumbsup:

clovece ono to fakt funguje..pustim pesnicku a za 60 hands som +2.5 BI :D :f_cool:
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      Sakryš budu to muset taky vyzkoušet. Zatím jsem měl při hraní ticho :)
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      B0st0n původně napsal
      Cornie4ever původně napsal

clovece ono to fakt funguje..pustim pesnicku a za 60 hands som +2.5 BI :D :f_cool:
      Tak ta muzika není úplně můj šálek kávy, ale musím se přidat s funkční historkou. Přišla mi před vánoci čokoláda od PokerStrategy. Otevřel jsem si ji u session a poslední dva čtverečky dojídal na oslavu výhry v $3 6max MTT za $924. Navíc mi to v posledních třech prakticky darovali. Poté co jsem zdabloval přes fishku na 3,9M, jemu zbylo 1M a reg s 700k furt že chce deal. Fishka byla ráda, že se dostala takhle daleko, a že bude moct kámošům vyprávět, že v nějakým dealu byla, takže taky jako že chce. Já moc nechápal, co chtěj dealovat při výplatě 933, cca 720 a cca 550, ale reg jako že to udělaj pro mě výhodný. Tak jsme počkali na moderátora, ten se zeptal co chcem a reg řekl, že chip-chop. Moderátor ho poslušně poslechl a spočítal to na oněch $924 pro Márose. Reg okamžitě souhlas, tak jsem chvíli počkal na druhej souhlas, abych ho nepředběhl a on se nezačal cukat, a pak jsem to teda taky odsouhlasil :f_biggrin: . Podle ICM mi vycházelo nějakých $850.

Jinak moje vyhrávací muzika je jednoznačně WeFunk Radio
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      @ maros - grats ;)

@ marie song - dneska další plusová session na máňu :f_biggrin: :s_love: ona je to taková stimulační příjemná hudba, takže je asi dobrá na mindset
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      když už tak záříš z něho, viděl jsi jak uváděl s Farnou Anděly 2011???
    • okejboy
      okejboy
      Bronz
      Registrace: 11.12.2011 Příspěvky: 16
      mě osobně se teda nelíbí, připomíná mi Sámera Issu, ale proti gustu žádný dišputát :f_grin:
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 368
      okejboy původně napsal
      mě osobně se teda nelíbí, připomíná mi Sámera Issu, ale proti gustu žádný dišputát :f_grin:
      Tak to mě nenapadá nic, v čem by si byli podobní.
      Klus mi přijde jako pohodovej kluk, který to má v hlavě dobře srovnaný a ví o čem mluví. A taky je to docela vtipnej.

• FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 471
      Tak byl sem přítelkyní donucen ho párkrát vidět naživo a musimt aky uznat že má pohodovou muziku.. je to prostě písničkář.. jen v tu chvíli v davu asi 300 holek nás bylo kluků pomálu tak sem neměl v tu chvíli nejvíc hetero pocity :f_eek: a s tim Issou se mi to zdá mimo mísu.. a u nějaký session to taky musím ozkoušet, když to jde corniemu tak nám musí taky :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      06Mike06 původně napsal
      když už tak záříš z něho, viděl jsi jak uváděl s Farnou Anděly 2011???

neviděl, ale nabídlo se mi to na youtube když jsem při session poslouchal různě jeho songy a musím říct že

tohle je naprosto geniální práce a nejlepší moderátorský nápad jakej jsem kdy viděl :s_thumbsup: super :f_love:

• FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 471
      zrovna sem to dneska poslouchal a vzpomel sem si na tenhle topic a na tveho noveho oblibence, tak sem ti to chtěl postnout a ted koukam ze uz si me predbehl k ranu :f_biggrin:

:diamond: EDIT: urcite jedno z nejlepsich ceskejch moderování ale pokud se ti libi zpívání u moderování tak by te mohl zajmat Neil patrick harris zde:

http://www.gorilla.cz/article/10304-10-nejlepsch-vystoupen-neila-patricka-harrise-na-pedvn-cen-1st.html

a zde:

http://www.gorilla.cz/article/10341-10-nejlepsch-vystoupen-neila-patricka-harrise-na-pedvn-cen-2-st-.html

nechci davat přímý odkazy na fb to by bylo moc spamu :s_cool:
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Skvělý písničkář, neskutečný talent na texty a hraní si se slovama. Zároveň vždycky působí přirozným a skromným dojmem. Někdo občas zpochybňuje jeho herecký výkony, ale viděl jsem ho v Praze v divadle, kde hrál pro něho dost nestandartní roli feťáka a musím říct, že naprosto brilantně a i v nový český pohádce Tajemství staré bambitky zahrál pro něho přirozenou roli - permanentně hodnýho prince s přihlouplým výrazem skvěle :)

Moje nejoblíbenější i když bohužel nejsmutnější z nového alba racek:

Ale aby nebylo smutno, tak jedna z nejpovedenějších veselých:
    • 1
    • 2