BLOG: 50$ >>> 10,000$ - výzva k desetitisícové metě

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 750
      Nazdárek, teď o víkendu jsem objevil Cornieho výzvu na metu 10,000 $. Podobnou věc uskutečnil Chris Ferguson - akorát... tuším, že začínal úplně od piky.

V úvodním Cornieho postu jsem si na první tři otázky odpověděl třikrát ANO, tak jsem se trochu osmělil a dovolím si účastnit také. Beru to jako hodně dobou motivaci, sledovat postup jak ostatních tak i přehled o postupu či pádu vlastním.

Nemám to štěstí mít PS tracknutý tak volba padla na PartyPoker.

Představení na PS.com:: "klik"
      Typ hry: CG FL10 / FL20 SH
      a aktuální "výchozí" stav na účtu PartyPoker: 50,61$.

===================================================

Tak zde pro přehlednost a bez složitého hledání, sdílená tabulka >klik<

[b][url=http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=720376#post720376]POSLEDNÍ TÝDENNÍ STAV + POST[/URL][/b]
  • 25 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      hodne stesti v tve vyzve :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ahoj. Vítej mezi námi, budu sledovat. Jinak PP je na FL asi nejlepší herna, takže nesmutni. Tedy myšleno soupeři, se softem bojuju pořád. Kdo hrál na PS kde si nastaví kompletně všechno podle svého přání, tak si na PP nezvykne snad nikdy.

GL a těším se na na reporting tvých úspěchů.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

vítám tě ve FLH sekci PSy a držím palce, ať se daří! :f_thumbsup:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      cimprcampr původně napsal
      Ahoj. Vítej mezi námi, budu sledovat. Jinak PP je na FL asi nejlepší herna, takže nesmutni. Tedy myšleno soupeři, se softem bojuju pořád. Kdo hrál na PS kde si nastaví kompletně všechno podle svého přání, tak si na PP nezvykne snad nikdy.

GL a těším se na na reporting tvých úspěchů.
      Tak jsou i horší, třeba ten iPoker, který používá WH a Poker770 co jsem si stihl všimnout, to je masakr. Asi jediný co mi tam vyhovuje josu ty body který je možno sledovat přímo u stolu ale to je spíš tak kosmetická záležitost. Pokud je to tam ok na hráče tak jsi mi dodal celkem optimismu před víkendem, ten mi teď skazí asi šéf až se ho zeptám, jestli jdu zítra do práce ?(
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Pro přehlednost a aktuálnost link postnu i do úvodního příspěvku, aspoň tu nebudu zaplavovat dalšími posty s přehledy a kdo bude chtít rychle si najde. Linkovat budu asi i do Cornieho tématu místo delšího vypisování.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AgnrAWBrJnA3dHVEQnQ2ektnRy1ldno3SExld1hmS0E
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Nemyslim že by to bylo na PP zase tak soft jak se všude říká.
      Jinak GL a nezapomen na pondělní tréninky
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Sláva ještě žádná, lepší než-li drátem do voka, ale na druhou stranu nic nehrotím, když není chuť nebo nálada hrát, tak to nelamu přes koleno. Zatim jsem spokojen, pravda výsledek by mohl být vyšší ale nikam nespěchám. Pokud nam nic nehrozí od MFČR tak je to OK :f_thumbsup: Jak se tak pozoruju, výzvu beru víc sám k sobě, než soupeření, ale vždycky když usedám ke stolu tak jsem krapet nervozní co z toho vyjde, když je tu na mě soustředěno "tolik" očí :f_eek:

Dál mě výzva inspirovala k vedení si tabulky i u jiných heren, abych měl jakýsi přehled, konkretně na PS a Poker770.

GL všem do dalšího týdne.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      jakoubek původně napsal
      Pro přehlednost a aktuálnost link postnu i do úvodního příspěvku, aspoň tu nebudu zaplavovat dalšími posty s přehledy a kdo bude chtít rychle si najde. Linkovat budu asi i do Cornieho tématu místo delšího vypisování.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AgnrAWBrJnA3dHVEQnQ2ektnRy1ldno3SExld1hmS0E
      tabulka hezke, ten limit bych dal jakou sloupec, bude se casem menit
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Jo to je fakt... všecko se dá, v to doufám, že se přehoupnu. Trochu to pak předělám. Díky za postřeh :f_cool:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tabulka pěkná, líbí se mi :s_smile: když budeš mít chvilku času, tak to aktualizuj i tady, jak se ti daří atd :s_wink:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Aktualizovaná tabulka klik

Zdarvím
      nehraju každý den, tak jsem toho opět moc nenahrál, chtěl jsem to překotit druhým směrem ale nějak se nezadařilo. Celkově špatný mindset, jakmile se mi začne delší dobu nedařit začnu jak to říct "panikařit" a začínám hrát více loose, jináč v celkovem měřitku se snažím držet v tight hře, ale jakmile se to začne zvrtávat, pic. Dneska jsem tu četl vlákno o botech - tenhle týden jsem měl pocit, že proti mě sedí často celý botník. Další věc, dosud nepoužívám žádný soft, HEm ani Slona, chci to zkusit celou bojovníka, depositu bylo dost. Jen doufám, že to nebude až na příštích ZOH.
      Kráčím do futrálu a zítra ráno do fachy, všem pěkný další týden a GL.
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Herna: PartyPoker
      Počáteční Bankroll: $50,61
      ========================================
      Počet týdnů ve výzvě: 5.
      Hand poslední týden: 395
      Hand celkem: 3131
      Profit poslední týden: $4,84
      Bankroll celkem: $60,85

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Počet týdnů ve výzvě: 6.
      Hand poslední týden: 967
      Hand celkem: 4098
      Profit poslední týden: -$4,45
      Bankroll celkem: $56,40

Nazdárek, tak únor už je tu, velké slosování se Sidekick se taky blíží ke konci ale nečekám, že s 3 "baráčky" by se štěstí usmálo na mě :) ale naděje umírá jako poslední. Ke hře, že není moc valná. Spíš, než bych prezentoval svoje chyby do blogu je důležitý si chyby uvědomit sám v sobě, k čemuž jsme se dopracoval (už dříve) ale stále se nedaří je odbourat. Tak zkráceně... největší chybou kterou dělám je, že se plně nesoustředím na hru. Začnu u toho dělat ještě i ostatní věci, ať už na PC nebo mimo, a ztrácím pak takovou tu orientaci ve hře, člověk je zaujatý ještě nějakou další činností ať už je to cokoli a mindset a koncentrace celkově jde ho haje. Mindset a sebekázeň při hře!
      Tak snad to do budoucna půjde. Všem do dalšího týdne a února GL. Doufám, že ty debilní mrazy už pominou, těšim se na kolo jak malej kluk :f_p:

ale takhle to taky může bejt...

:f_p: :f_p:
    • mirisekvip
      mirisekvip
      Bronz
      Registrace: 29.11.2011 Příspěvky: 115
      Ahoj, jen ty svoje chyby tady klidně prezentuj...ono když je napíšeš...tak je alespoň budeš mít více před očima....a snáze se jich potom vyvaruješ.... a dle případných komentářů tu pak zjistíš...že stejné chyby dělali či dělají i ostatní....a dozvíš se ze zkušeností ostatních jak s nima naložit :) ..... jo...a pěkný video,ty jsi taky fanda do těhle "venkovských" rallye? :)
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Počet týdnů ve výzvě: 7.
      Hand poslední týden: 818
      Hand celkem: 4916
      Profit poslední týden: $4,03
      Bankroll celkem: $60,43

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Ahoj
      poprosil bych o vyřazení z VÝZVY k 10,000$. Ráno mě zasáhla jistá událost... osobní. Rozhodně to tu nechci rozvádět nebo nějak upřesňovat. Šlo mi to na prd do teď a nálada ani čas na poker teď rozhodně nebude, snad někdy v budoucnu. Každýmu z Vás i komunitě celkově hodně úspěchu v pokru a hlavně mimo něj!
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tak co, budeš pokračovat v hraní, nebo je to pořád v osobním životě nanic? :s_mad:
    • 1
    • 2