Call overbetu na riveru

• crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      Pacific No Limit Hold'em Tournament - t75.00/t150.00 Blinds - 4 players - View hand 1574596
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: t4074.00 27.16 BBs
      SB: t2621.00 17.47 BBs
      Hero (BB): t4678.00 31.19 BBs
      CO: t2127.00 14.18 BBs

Pre Flop: (t225) Hero is BB with Q :spade: 5 :club:
      1 fold, BTN calls t150, 1 fold, Hero checks

Flop: (t375) 6 :diamond: 8 :spade: 7 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets t150.00, Hero calls t150

Turn: (t675) 9 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets t150.00, Hero raises to t450, BTN raises to t750, Hero calls t300

River: (t2175) A :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets t3024.00, Hero calls t3024

Result:
      Final Pot: t8223 BTN shows T :spade: Q :heart: Hero shows Q :spade: 5 :club: BTN wins t8223.00

Vůbec jsem nebyl z toho callu nadšený, ale ten overbet na riveru se mi vůbec nezdál ... vzhledem k situaci, kdy to bylo na bubble jako bigstack proti bigstackovi, tak to asi nebyl dobrý spot pro takový hero call, hm? :f_mad:
  • 8 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Taky jsem občas zvědavý a pokusím se o nějaký, než hero call bych to označil raději velmi hloupý, call.

Vzhledem k tomu, že jsi BS a hraješ s 2.BS, bych hrál c/r flop. Vyvineš na něj určitý tlak a pokud je jenom trochu normální, tak složí.

Na turnu bych nehrál c/r, ptž. tě normální soupeř na takovém boardu callne jenom s lepší str8, popřípadě raisne s lepší str8. Na ten rr bych už zahazoval.

River je špatný. Porážíš tu akorát bluff a nějaký výrazně přehraný set nebo 2pair.(akce na turnu napovídá, že má str8 - 2pair, set by calloval a chtěl levný SD, když by teda rovnou nezahodil).

Myslíš, že by byl takový šílenec, aby dával overbet AI na bubble proti jedinému stacku, kt. ho může vyřadit, bez velmi silné kombinace?
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      hAnziCZech původně napsal

Myslíš, že by byl takový šílenec, aby dával overbet AI na bubble proti jedinému stacku, kt. ho může vyřadit, bez velmi silné kombinace?
      Jako jasné bylo že je silnej, ale myslím že by ten set nebo 2 páry takhle klidně mohl zahrát ... myslím, že třeba s A9 by to takhle mohl zatočit, hrajou tady na těchto stakes dost podivně a těžko od nich čekat nějakou rozumnou hru ...
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Idete do seba 2 bigstacky, ja by som sa tu snazil dostat lacno do showdownu ;) c/r na turne nema zmysel, akurat sa izolujes proti slabsim rukam resp. bluffom, kde nam to prakticky zaplati iba postupka a prinajlepsom to bude split :P

Na riveri by som to urcite necallol, po tvojom raise na turne je jasne ze super tam tu 10 bude mat, nic ine si nedokazem predstavit aby nam platil ;)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

hraješ proti 2. big stacku, takže bys to neměl nějak zbytečně hrotit, s takto zdravým stackem.

Na flopu je call v pohodě s temito odds. Na turnu se mi ten c/r moc nelíbí, to už bych to radši leadoval, jak budeš reagovat na jeho 3bet, když ho check/raisneš? Stack off je podlě mě dost přehrávání v této situaci.

Buď bych teda volil levný showdown check/call, což je škoda proti této fishi, už ten bet na flopu značí, že bude mít divný sizing, takže se mi líbí lead, kde nesloží žádný pair, kde by něco jako 7x, 8x na tvůj c/r téměř jistě skládal, totéž draws.
      Takže nějaký lead okolo 400 se mi páčí, pokud by tě podobně stupidně jen mraisnul a měls podobné odds jako teď, tak budeš muset dorovnat, ale jinak bych hrál opatrně a moc to nepřehrával, takže na nějaký větší raise třeba i zahodil, bez readu.

Jak hráno... Fold river, jak už bylo řečeno, nechceš se s ním moc přít, vzhledem ke stackům, takže bych takový overbet určitě necalloval.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Na flope by som callnul pre dobré odds. :)

Na turne paradoxne so straightom sila mojej ruky klesla, lebo v protihráčovej range sú Tx veľmi časté. Takže by som c/c.

Na rivere nemám ani zďaleka ruku na call pushu. Chýba mi možno 20% equity na break even.
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      Nevím, proč všichni zde říkají, že mají dobré odds na flopu, přestože tomu tak není.
      Co třeba riziko reverse implied odds ? Berete v úvahu ? Navíc jsme OOP.
      Jediné co hraje v náš prospěch je, že jsme CL a můžeme tak vyvíjet tlak na soupeře, ale pokud je fish, jako že je (když limpne z BTN), tak tato výhoda padá.

Čili jednoduše c/f flop. I lead by byl je lepší, než c/c.
      Turn - c/r se je good, nicméně na jeho 3-bet by si měl už zde složit. Na takto koordinovaném boardu málokdo bude 3-bettovat bez desítky. B/f zde taky nebude špatný. Call se mi moc nelíbí z důvodu, že mu necháme příliš lacino river kartu na velice drawy boardu.
      River je easy fold.

A prosím i za ostatní, kteří ti radí, nepostuj výsledky ani do spoileru.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      L4nce původně napsal

Turn - c/r se je good, nicméně na jeho 3-bet by si měl už zde složit.

Proč budeš hrát c/r, když máš v plánu na další bet složit?
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      hAnziCZech původně napsal
      L4nce původně napsal

Turn - c/r se je good, nicméně na jeho 3-bet by si měl už zde složit.

Proč budeš hrát c/r, když máš v plánu na další bet složit?
      c/raisuji jako protection relativně silné ale zranitelné kombinace. Myslím, že všechny lajny na turnu jsou možné, osobně mi sedí nejvíce c/r. Pokud dostanu call, tak river hraji c/c dle river karty a výši betu.