Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] C bet on Draw Heavy Flop

• wincek
      wincek
      Bronz
      Registrace: 18.04.2010 Příspěvky: 43
      junkyarddod (SB): 1,830.00
      wincenzo1 (BB): 1,170.00

junkyarddod posts SB 30.00, wincenzo1 posts BB 60.00

Pre Flop: (90.00) wincenzo1 has A:club: J:heart:

junkyarddod calls 30.00, wincenzo1 raises to 180.00, junkyarddod calls 120.00

Flop: (360.00, 2 players) 9:spade: 8:diamond: 7:diamond:
      wincenzo1 bets 120.00, junkyarddod raises to 1,650.00, fold

byl to špatný bet size?
      Chtěl jsem, aby to vypadalo jako value bet.....
      Myslím si, že čím větší bet bych dal (např. 2/3 potu) tím víc bych ukázal na tomto flopu weakness
  • 2 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Preflop se dá i rovnou pushnout. Záleží na soupeři, já se rozhoduju např. podle toho -> jsou hráči, co limpnou např. JQs, KJ,KQ ap. a callnou all-in, ale menší raise jenom flatnou v pozici. Spíš to teda platí pro menší stack size, např. těch 16BB.

Na flopu je to, myslím, easy check/fold. Ten flop hituje těžce jeho range, prakticky všechno tam je, nevím, co ti může foldnout, všechno něco má ať už pár, draw, gutshot ...

ad betsizing - kdyby si tu měl 89 nebo např. A9 tak budeš betovat 1/3 potu ? Vážně ? Já bych teda betnul víc, abych si ochránil svojí equity a získal value z draws.

Ale rozhodně check/fold.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      zas to napisal cele za mna

osobne by som ten flop automaticky vzdaval pretoze tam mas iba gutshot a ja by som tam polozil an tvojom mieste aj AA pretoze tento flop hituje jeho limp callovaciu range v zmysle 2 par, par + str8 draw