Z $20 na $50k

• Blizzardsvk
      Blizzardsvk
      Bronz
      Registrace: 25.06.2009 Příspěvky: 30
      Zdravím komunitu pokerstrategistov :)
      Blog mám už založený v HU sekcii,no podľahol som Cornieho výzve :)
      Z účtu som vybral všetky prostriedky až na 20 usd s ktorými začínam.Začínam na NL 5 (áno,haters gonna hate :) ) ale s dobrým mindsetom a kvalitnou hrou to dotiahnem na pekný bankroll.NL 5 je jediný limit na ktorom budem používať tento aggro BRM (samozrejme v prípade potreby zostúpim nižšie).Prečo zrovna cash game? Sit n Go moc nemusím,a chcel som hrať niečo čo môžem multitablovať,nech sa prinútim k nejakému schopnému objemu :f_biggrin:

Tu je graf po prvých pár handách (fish on heater :s_biggrin: )

Takže...good luck všetkým v tejto výzve,nech sa každému podarí Cornieho predbehnúť :)

BR:$ 36,22
  • 1 odpověď
    • Blizzardsvk
      Blizzardsvk
      Bronz
      Registrace: 25.06.2009 Příspěvky: 30
      Intro som odfákol :) uznávam.Bolo veľa hodín (to je aj teraz) ale nejaký dlhší post by sa tu hodil.Nejaký úvod,ktorý je síce v mojom HU blogu,no kvôli(skôr vďaka :f_thumbsup: ) Cornieho čelindži ho napíšem aj sem.
      Niečo o mne :Volám sa Rišo a pochádzam zo stredného Slovenska,konkrétne mesta Martin.
      Pokru sa venujem zhruba 4 roky,tak aktívnejšie až posledný polrok.
      Aktívnejšie myslím to,že neklikám call/raise lebo sa mi páčili karty :) . Pôvodne som hrával 3,5 usd HUpy (shotoval som sedmičky).
      Tento challenge ma zaujal hlavne z dôvodu že sa ho účastní aj jeden z ľudí na ktorých správa a tvorba tejto komunity stoja,a výborného hráča.
      Je to veľká šanca pre ostatných hráčov spolupracovať a zlepšovať sa.

Rád by som si určil nejaké krátkodobé,ale aj dlhodobé ciele,takže tu sú :

Krátkodobé
      :spade: každý mesiac nahrať minimálne 30k rúk
      :spade: každé 2-3 dni si nájsť čas na session review a značiť si dôležité handy
      :spade: pomaly by som chcel začať znižovať počet stolov,aby som viac rozmýšľal nad hrou
      :spade: prispievať do HJ fóra

Dlhodobé
      :club: hrať neskôr max 6 stolov
      :club: udržiavať si vopred stanovené volume
      :club: hrať NL100 a udržať sa tam (po beatovaní tohto limitu by som sa rád vrátil k HU)
      :club: a hlavne predbehnúť Cornieho a úspešne dokončiť výzvu :s_love:

Na záver dáme nejaký threadsaver :)