Tracker zadarmo

• Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      zdravim chcel by som sa spytat ci exituje okrem elephanat, nakolko ten nefunguje vsade, nejaky dobry poker tracker zadarmo?

momentalne mam poker tracker 3 ale za par dni mi vyprsi trial verzia a pravdupvoediac 100$ sa mi zda zato vela aj ked viem ze z dlhodobeho hladiska sa to opalti ale predsa len ked su tu ine programy ale casta ako to obist

//ak tento dalsi prispevok bude porusovat pravidla poprosim o smazanie
      hladal som aj crack na youtube som aj nejaky nasiel ale nevyze zrovna najdoveryhodnejsie :)
  • 50 odpovědí
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      EDIT: smazán link na nelegální software, tohle tu opravdu nemůžeme podporovat
      Ic3 :s_cool:
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      EDIT: smazán link na nelegální software, tohle tu opravdu nemůžeme podporovat
      Ic3 :s_cool:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      postovat na pokerstrategy crack na HEM to je trochu úlet ne?
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Pravděpodobně ti to tu smažou!
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      vzdyt ste gold, nerikej ze nemate 34$ na small stakes verzi
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      navyse teda pouzivat nejaky crack v softwari, kde spravujem svoje peniaze chce dobru davku teraz neviem coho. bud odvahy alebo debility :D
      normalne si pytate aby tam bol keylogger a vybielili vam ucet.
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Dureks původně napsal
      kde se da poridit za 34 USD? Ja videl minimalne na small stakes za 59,99 USD... :)
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 719
      PumaPerez původně napsal
      navyse teda pouzivat nejaky crack v softwari, kde spravujem svoje peniaze chce dobru davku teraz neviem coho. bud odvahy alebo debility :D
      normalne si pytate aby tam bol keylogger a vybielili vam ucet.
      Obojího :D když už šlo to postnout přes zprávu soukromě :D
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      irik83 původně napsal
      Dureks původně napsal
      kde se da poridit za 34 USD? Ja videl minimalne na small stakes za 59,99 USD... :)
      aha :) ja to mam tak zafixovany. :D ja sem mel nagrindeny dolary u nich a kupoval jsem to i s wizzardem. je mozny ze jsem 34 doplacel ze svyho. sorry za omyl. ted sem koukal a jednicku uz stejne neprodavaj
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      To ze su gold, neznamena ze musia mat velky BR.... Ja som bol gold hned druhy mesiac po zacati, ked som este tvrdo grindil na tracknutej herni $1 Stika a moj BR bol stale $50 kedze som sa drzal len BE. Treba este zohladnit rake na tychto micro stakes kde je az 20% a bez nejakeho rakebacku to na zaciatok nie je jednoduche porazat. Teraz som tiez skoro nahral gold a to som na WH grindil len 2 tyzdne koli rake chase + tam boli nejake double points. Cize v ziadnom pripade by som nesudil vysku BR podla statusu. Napriklad na inej herni mam tiez BR okolo $250 ale davat 100 na kupu softwaru, mi zatial pride znacna cast mojho BR. V tejto faze by som sa chcel hlavne zdokonalovat v svojej hre a sustredit sa na postup na vyzsie limity, ako kupovat HeM.

Ja osobne by som sa tej medicinky nebal. Ak by to bol nejaky keyloger, alebo nieco podobne, tak by toho boli plne fora a urcite by to bolo spomenute v komentoch od downloadu. Taktiez ak mas dobry antivirak a nie nieco free, tak by ti to mal odhalit. Ovsem nemusel davat link rovno do fora, tiez mi to pride ako ulet, ale chapem ze chcel pomoct :)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      Treizee původně napsal

...hladal som aj crack na youtube som aj nejaky nasiel ale nevyze zrovna najdoveryhodnejsie :)
      Hledat crack na youtube už je docela známka punku. ;)

Jinak ale snad všechny cracky na HEM jsou zavirovaný a chce to víc než jen schopnosti běžného uživatele PC, aby se toho člověk zbavil. Doporučuji rozbít prasátko a zainvestovat.
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      já bych potřeboval crack na partypoker abych viděl soupeřovy karty, neni nějakej na youtube? :heart:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Dovolím si osobní názor. Osobně nepodporuju krádeže. Cracknutí jakéhokoliv softwaru je krádež. Takže kdo cokoliv crackne, je u mě prachsprostej zloděj.
      Ano, taky jsem dřív používal cracknuté programy a jsem rád, že už tak nejednám.

Jirka
    • Requistek
      Requistek
      Bronz
      Registrace: 29.10.2011 Příspěvky: 73
      To ja zase nechapu proc neslevnijou a neprodavaj to za normalni ceny podle me by vydelali daleko vic nez za prepisknutej cash co chcou za me zase crackujte dokud se to nezmeni ;-) :D
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Student nebo na podpoře?
    • Requistek
      Requistek
      Bronz
      Registrace: 29.10.2011 Příspěvky: 73
      Student ale mam doma originaly ale jen to co za to stoji ale za ti mco jsem napsal si stojim a jak uz jsem hodnekrat cetl stoji zatim hodne lidi reci ze jsou socialove to je uplne mimo dovolit si to muze skoro kazdy ale jde tu o princip ja se tu spis bavim o hrach nez o softwaru protoze za rhy bych nezaplatil ani vyndru protoze kvalita je silena
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Requistek původně napsal
      To ja zase nechapu proc neslevnijou a neprodavaj to za normalni ceny podle me by vydelali daleko vic nez za prepisknutej cash co chcou za me zase crackujte dokud se to nezmeni ;-) :D
      To je stejné, jako bys přišel do masny a řekl, že jestli ti nedají kilo hovězího za padesát korun, tak jim ho ukradneš.

Je to otázka poptávky a nabídky. A to, jestli ti daný produkt stojí za koupi nebo za krádež, není otázkou kvality či ceny onoho produktu. Je to otázkou tvého morálního kreditu.

Takže za mě, klidně si crackujte, ale doufám, že jako každý jiný zloděj, budete přistiženi, postiženi a že se pak třeba napravíte a pochopíte, že za každým produktem je práce ostatních.

Já dělám v továrně na výrobu dílů do aut. A nechtěl bych se dočkat okamžiku, kdy mi nadřízený řekne: "sorry, tenhle měsíc výplata nebude, on nám někdo výrobky ukradl, místo aby si je koupil"

Peace ;)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      A ještě jedna poznámka - já osobně bych za tyhle témata a linky dával BAN. On by si každý potom uvědomil, jestli to tolerovat budete, nebo nebudete.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Requistek původně napsal
      Student ale mam doma originaly ale jen to co za to stoji ale za ti mco jsem napsal si stojim a jak uz jsem hodnekrat cetl stoji zatim hodne lidi reci ze jsou socialove to je uplne mimo dovolit si to muze skoro kazdy ale jde tu o princip ja se tu spis bavim o hrach nez o softwaru protoze za rhy bych nezaplatil ani vyndru protoze kvalita je silena
      Aha tak ty budeš asi uplně někde jinde ;(
      nemá cenu řešit.