Psát od 1.1.2012 dále blog?

• 10 odpovědí
    • xxxmartin11
      xxxmartin11
      Bronz
      Registrace: 24.05.2011 Příspěvky: 63
      MadmanCZ původně napsal
      - Nemůže po mě někdo vymáhat nezdaněné příjmy?
      že by finančák :s_cool: ale nejdřív se o nich musí dozvědět :f_cool:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Z bezpečnostných dôvodov uvádzaj namiesto buyinov tvoj progres napr. v poldecákoch. Takto nikoho ani nenapadne, že hráš poker.

Typický príklad týždenného updatu:

"Tak posledný týždeň bol z mojej strany nesmierne akčný. Začalo to dobre, lebo som hneď v prvej rannej pitnej session vypil 4 poldecáky, ale jednak môj zlý mindset ako aj trochu náhody spôsobili, že 2 poldeci hneď putovali vonku a tak som bol v pluse len dve poldá.

Neskôr som mal však veľmi dobrý run a najmä vďaka rybe, ktorá piť nevedela ale len nalievala, som zaznamenal nesmierne úspešnú session a do piatku môj celkový progres znamenal +12 poldeci. To okrem iného znamená, že by som mohol na budúci týždeň prejsť na vyšší limit 1dcl/2dcl, ale musím sa v danom obore ešte veľa vzdelávať, lebo piť je umenie a šport, nie závislosť, ako nám tu niektorí zákonodarcovia hovoria." :f_grin: :f_wink:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      :D :s_thumbsup:
    • redwarf01
      redwarf01
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 225
      FaulV16ke původně napsal Z bezpečnostných dôvodov uvádzaj namiesto buyinov tvoj progres napr. v poldecákoch. Takto nikoho ani nenapadne, že hráš poker. Typický príklad týždenného updatu: "Tak posledný týždeň bol z mojej strany nesmierne akčný. Začalo to dobre, lebo som hneď v prvej rannej pitnej session vypil 4 poldecáky, ale jednak môj zlý mindset ako aj trochu náhody spôsobili, že 2 poldeci hneď putovali vonku a tak som bol v pluse len dve poldá. Neskôr som mal však veľmi dobrý run a najmä vďaka rybe, ktorá piť nevedela ale len nalievala, som zaznamenal nesmierne úspešnú session a do piatku môj celkový progres znamenal +12 poldeci. To okrem iného znamená, že by som mohol na budúci týždeň prejsť na vyšší limit 1dcl/2dcl, ale musím sa v danom obore ešte veľa vzdelávať, lebo piť je umenie a šport, nie závislosť, ako nám tu niektorí zákonodarcovia hovoria." :f_grin: :f_wink:

:D +1
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Registrace: 26.08.2010 Příspěvky: 320
      Parádní nápad s těma panákama, dost jsem se nasmál :-D +1

Ake teď vážně, AČP píše, že máme být obezřetní, je v rámci našeho bezpečí psát dále blog a postovat handy, nebo bychom to měli na nějakej čas omezit?
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ako by od teba vymahali peniaze ludia ktory vidia maximalne tvoj nick??

Aj keby prisli na to kto ten blog pise tak ti nikdy nic nedokazu predsa :D Aj keby neviem aky zakon vysiel :P Pisat slobodne blog je predsa tvoje pravo ;)
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Registrace: 17.01.2010 Příspěvky: 113
      Shikamaru917 původně napsal

Aj keby prisli na to kto ten blog pise tak ti nikdy nic nedokazu predsa :D Aj keby neviem aky zakon vysiel :P Pisat slobodne blog je predsa tvoje pravo ;)
      Práva znáš a co povinnosti???
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Kopec1977 původně napsal
      Shikamaru917 původně napsal

Práva znáš a co povinnosti???
      Před zákonodárci této republiky je má jediná povinnost "vyčůrat napít a spát". :D

Sorry, just a joke :-)
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Registrace: 17.01.2010 Příspěvky: 113
      :-) Já taky nejsem žádny Mirek Dušín, ale brát to jako normální a ještě to psát zde do fóra mi přišlo ....
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Kopec1977 původně napsal
      :-) Já taky nejsem žádny Mirek Dušín, ale brát to jako normální a ještě to psát zde do fóra mi přišlo ....
      Nechapem... Ako fakt to nemyslim zle, ale vobec nechapem na co narazas teraz :D Ved predsa nieje tvojou povinnostou uviest meno ak pises blog a herna taketo udaje o tebe nikdy nikomu neposkytne :)

EDIT: ale samozrejme mi mozno nieco unika kedze neviem o aky zakon ide kedze som Slovak :) :D Ale neviem si predsatvit ako by ma niekto donutil sa priznat ze pisem blog a este mi zato dal nejaku pokutu :baby: