Kterou hernu nově vybrat

• votys
      votys
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 8
      Zdravíčko. Hodlám teď hrát víc a pravidelně (zatím mikrolimity), takže bych rád využil i nějaké počáteční bonusy za první vklad. Hrál jsem na FTP, ale ten ještě bohužel nejede:) , a pak na PP, ale nechtějí mi tam dát bonus za vklad, protože prý jsem sign-up bonus už využil (nic jsem tam nevkládal, dostal jsem tam jen druhý startovní kapitál $50). Můžu asi využít tu jejich lednovou nabídku, ale klidně půjdu jinam. Co byste mi aktuálně doporučili, i s ohledem na rake, fishky atd.?
      P.S. Asi to patří do jiné sekce, ale nevím jak to odtud smazat...
  • 4 odpovědí
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Neviem, či hráš cash game alebo turnaje. Ja som čo sa týka cash game s PartyPokerom veľmi spokojný. Mnoho rýb, skvelý traffic na microlimitoch, bonusy a výhodný rake.

Cornie4ever původně napsal
      PartyPoker je na stakes NL2-NL10 nejlepší herna.
      Důvody:
      je tam nejnižší rake ze všech heren vůbec. Na NL4 tam je rake cost na 100 hand jenom 0,30$ zatímco na jiných hernách se to pohybuje od 0,4$ (stars, cake) přes 0,55$ (iPoker) až po 0,73eur (!) na PokerStars.fr. Takže ve finále ikdyž zrovna nemáš bonus tak jsi na tom ve většině případů lépe než u jiných heren s velkým rakebackem Náklady raku = rake - rakeback. Party má tak malý rake že ikdyž nemáš přímý rakeback tak to vychází dobře (a navíc velký rakeback získáš prostřednictvím promo akcí PartyPokeru a PokerStrategy).
      soft pole a dobrý software + super traffic
      na PartyPokeru je nejvíc PokerStrategy.com promo akcí. mrkni například tady. Současně má PartyPoker svoje akce, v říjnu bude skvělá gladiator promotion atd. A velmi často jsou reload bonusy, které ti dají další rakeback navíc.
    • votys
      votys
      Bronz
      Hraju CG, teď zkouším ještě MTT, ale hlavně CG.
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Registrace: 26.08.2010 Příspěvky: 320
      Jednoznačně PP :) Když napíšeš na podporu, tak ti nějakej bonus dají, ještě jsem se nestekal s tím, že by ho nechtěli dát.

Mě dali 20% do 100$ vkladu, když to nebyl první vklad.
    • votys
      votys
      Bronz
      No právě že nechtějí, jak jsem psal výše:) (to mi odpověděli z podpory)