Přechody na vyšší a nižší limity

• Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Registrace: 26.08.2010 Příspěvky: 320
      Hoja,

jak to máte s BRM a přechodem na vyšší, či nižší limit?

Dejme tomu, že máme přesně 100$, což je 25BI na NL4, a tak se vrhnu na NL4. Sednu k šesti stolům a najednou mám 25% celkového BR ve hře, dostanu dva suckouty.. bum prásk a mám jen 92$.. to už bych zase měl hned přecházet na nižší limit.

Jak to děláte vy? Přecházíte třeba až se 30BI a o limit níž jdete s 25, nebo přecházíte s 25 a o limit níž jdete se 20?

Předem díky za odpovědi
  • 5 odpovědí
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      tak 25 BI neni staticka hranice, ktera se musi striktne dodrzovat ... kazdy asi hraje to, na co se citi a s tema suckoutama ... tak kdyz zkusis nejaky shot na vyssi limit a session ukoncis v minusu nebo citis ze to moc nejde, tak si treba nasetri 30BI a hrej vyssi a zkus se na ne adaptovat dokud proste neklesne pod 25 nebo nebudes rust ...

Jinak ja to mam 25 - 20 BI
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Díky za odpověď.

Já se cítím už dlouho na NL4, ale trošku se bojím, že mě shot bude stát dost peněz, tak ještě uvidím, jak to půjde.
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Registrace: 06.08.2011 Příspěvky: 180
      Ahoj abych tez neco napsal tak jsem se na nl4 dostal se 70 dolary a tim stylem ze nl2 jsem hral treba jen 5 stoku misto 9 a dalsi 2 stoly jsem nechal jen nl4 za par hodin jsem nl2 uplne vypnul a pridal 1 stul navic kdybyhc porhral 1 stack nebo dokonce 2 porad bych bostatecne mnozstvi BI na to abych to roztocil z5 na nl2 ale jen v pripade pokud jsem vedel ze nl2 v piohode porazim. Ale to je moje zkusenost a nevim jeslti to je v souladu s pravidli s BM
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj, no třeba já se snažím dodržovat ten 25 BI. Jenomže třeba z NL4 na NL10 jsem přestupoval už na 22BI, jelikož jsem to nemohl vydržet a cítil jsem, že to můžu zkusit.
      A povedlo se hned chytit hot run a nahrát si 100$, pak už se hrálo líp protože si nebalancoval na hranici sestupu. Na NL25 jsem přestupoval něco přes 25BI, jelikož ten limit je pro mě úplná novinka :f_biggrin:
      Osobně si otevřu na novým limitu 1-2 stoly a podle toho jak se daří přidávám další. Přechod na nižší jsem moc neřešil zatím, ale asi to budu dělat tak, že pokud klesnu 1-2BI pod 25BI, tak sestoupím a nahraji to na nižším limitu a pak to zkusím znovu.
    • Stalker900529
      Stalker900529
      Bronz
      Díky za odpovědi :) Floweeho způsob se mi líbí, asi to bude nejjednodužší :) Tak snad se za pár dní dozvím co a jak a nechytnu ještě donwswing před postupem :D