Holdem manager 1- problem s HUD

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Zdravim, mam trial verzi HM 1.12.08 a ať nastavim jakkoliv, tak se mi u stolu žádný HUD-info nezobrazuje. Hraju tak, jako by žádnej HUD ani neexistoval.

Moje ruce se ale normálně autoimportem načítaj po těch 5 sekundách, na stole se ale nezobrazí.

Nějakej nápad? ?(
  • 13 odpovědí
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      v klientu musis mit zaskrtnuto ukladani HH
      v HM musis mit nastevenou cestu k importu HH (slozka,kam se ti HH uklada)
      klient musi byt nastaven na anglicky jazyk
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      1.Hraju na WilliamHill, kde hraju v angličtině(nakonec nemam tam na výběr).

2.Služba byla automaticky detekována a správně.
      Při kliknutí na "click here to add auto import folders" tu ta požadovaná složka je.

3.v WL mam samozřejmě zaškrtnuto Options-System Settings-Store Hand history locally(jiný nastavení k HH jsem nikde nenašel).

Každoládně handy se mi importujou.

Když například zvolim:HUD options->"Launch active players Detail Window", tak tu vidim detailní stats hráčů se kterýmy jsou nastole, které se mi pravidelně aktualizujou. Ale já samozřejmě nechci listovat v tomhle, ale chci to vidět na stole. Autoimport funguje.

V Player preferences mam zaškrtnuto v "Use for" Turnaje(hraje SnG) i NL/PL. Obojí pro HU, 6-max i Full. Site:any site.

Testoval jsem to na SnG pro 12 hráčů na 2 stolech.

V Appearance jsem nic nepřenastavoval, tj. "Disable hero in HUD" NEMAM zaškrtnuto apd...

...koukal sem už snad všude a pořád nic.

Takže tady problém neni, ale dík za radu.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Možná se ti akorát nespouští Table Manager, kterej by měl naběhnout při zmáčknutí autoimportu. Skus ho spustit manuálně.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Díky moc za radu, doufam, že to bude ono. Pozitří budu mít čas, ozkoušim a napíšu.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Jak se spouští table manager? :f_eek:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

já jsem musel re-instalovat celý HEM, protože po updatu HEMu mi neběžel HUD, konkrétně byl problém v postgresu....

taky se mi normálně importovaly handy, ale neběžel HUD....

jinak Table manager se dá kdyžtak pustit v HUD options -> Relaunch HUD

jo a ještě si v HUD options zkontroluj, jestli máš nastavené Setup HERO names....
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Dneska se to na Poker770 spustilo bez problémů, musel sem teda nastavit preferovaný sedadlo, aby ty staty byly tam, kde maj bejt.

Ale v defaultní podobě se to použít nedá, protože to dělá strašněj bordel.

Např. stats hráče mi zakrývá tlačítko Call z 4/5, a když zmenšim okno, tak přes to zas nevidim co mam za karty.

Pozn.:než sem přišel na to, že zvětšení okna my vyřeší problém alespoň tak, že neuvidim na Call, ale uvidim svoje karty, tak sem hrál 2 DoN any two, tj. hrál sem celé DoN poslepu až do nejvyšších blindů. Takže sem foldoval a při blindech 100/200 automaticky útočil na blindy, byla to docela legrace a docela to i šlo, alespoň sem si nemusel řikat "vždyť mam 27, s timhle to přece krást nebudu, radči to foldnu". :s_biggrin: .

Pak skončila sranda, já sem přišel na to, jak vidět karty a podělal sem oba DoNy!

O dalšího z hráčů my zas stats zajrejvali jeho stack apd.

Nějaká posuvky, jak to uchopit, přemístit jsem nenašel...doufam, že to pude nějak nastavit, aby to šlo použít, když s tim tolik lidí problémy nemá.
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      nejak nevim jestli to dobre chapu,ale asi mas problem s tim,ze ti statistiky hud zakdryvaji karty ,ci zminena tlacitka (call,fold,atd) pouzij prave tlacitko pro uchopeni hud okna a jeho presunuti =)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      kohout2912 původně napsal
      nejak nevim jestli to dobre chapu,ale asi mas problem s tim,ze ti statistiky hud zakdryvaji karty ,ci zminena tlacitka (call,fold,atd) pouzij prave tlacitko pro uchopeni hud okna a jeho presunuti =)
      přesně tak....a navíc si můžeš zmenšit písmo HUDu anebo ubrat staty na minimum, zbytek pak máš v Pop-Up statech
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Já sem...pravý tlačítko, dobrý, že mě to nenapadlo...
    • smrtihlav
      smrtihlav
      Bronz
      Registrace: 29.06.2009 Příspěvky: 19
      Taky hraju na WH a opravdu posledni tyden ten HUD nejak blbne. Na PS me bezi naprosto bez problemu, ale na WH mi najede jen u nejakeho stolu, takze to bude asi chyba na strane herny.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Asi hloupá otázka, ale co mam vyvodit z faktu, že mam v grafu červenou křivku(show luck adjusted) opravdu hodně výrazně, nad křivkou zelenou? :D
    • Bajaja
      Bajaja
      Bronz
      Registrace: 03.08.2010 Příspěvky: 2
      Ahoj,
      pouzivam HM 1 , verze 1.11.06 d. Pri hranu turnaju typu DON na siti Ongame se mi na stolech nezobrazi automaticky staty hracu. Po kliknuti autoimportu se Spusti table manager, ktery vsak nenalezne zadne stoly. Musim pres menu table managera -table - table finder najit manualne ( pres cerveny kurzor obsazeny v tomtu menu ) dany stul, ktery se po chvilce zobrazi v okne table findera ,v tomtu menu ho kliknutim oznacim a on se objevi v okne table managera a ne stole se mi zobrazi staty hracu. ( pri multitablingu je toto prakticky nemozne...)
      Pri hrani jinych typu turnaju : cash game, sng, mtt mi vsak vse funguje automaticky. Po spusteni autoimportu se v okne table manageru zobrazi vsechny otevrene stoly a staty se automaticky zobrazi a priradi k hracum na vsech stolech bez problemu.
      V pripade turnaju typu DON, to vsak nefunguje. Nevite co s tim..? Ma nekdo podobny problem ?