Lednová cashovka - téma pro cashovkáře

• opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270

Lednová cashovka

téma pro cashovkáře

Lednová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v lednu. :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v lednu! ;)
  • 312 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      iamwanker původně napsal
      Dnes som zistil, že v HUDe číslo, ktoré som považoval za Foldto3Bet bolo v skutočnosti FoldtoSteal.

tak hlavně jestli to fungovalo když jsi 3betoval :f_biggrin:
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 103
      tak za první 3 dny nového roku to pěkně točí a přibylo dobrovolníku, kteří s hrdostí odevzdají svůj stack, za leden zatim +6BI (3000 hand) přídám sem pár zajimavých hand pro zpestření :)

Tady byl soupeř agg maniak.

Ongame Network $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1579687
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $3.20
      BTN: $2.10
      SB: $13.73
      BB: $10.15
      UTG: $3.40
      Hero (MP): $12.82

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with K:heart: Q:heart:
      1 fold, Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, 1 fold

Flop: ($0.70) Q:diamond: T:diamond: 5:club: (2 players)
      SB bets $0.70, Hero calls $0.70

Turn: ($2.10) 9:heart: (2 players)
      SB bets $2.10, Hero calls $2.10

River: ($6.30) 3:heart: (2 players)
      SB bets $6.30, Hero calls $6.30

Final Pot: $18.90
      SB shows Q:spade: J:heart: (PAIR QUEEN)
      Hero shows K:heart: Q:heart: (PAIR QUEEN)
      Hero wins $17.64

Ongame Network $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1579702
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $23.61
      CO: $5.85
      BTN: $6.57
      Hero (SB): $9.30
      BB: $10.84
      UTG: $5.19

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 8:heart: 8:spade:
      UTG raises to $5.19 all in, 1 fold, CO raises to $5.85 all in, 1 fold, Hero calls $5.80, 1 fold

Flop: ($16.99) 9:diamond: 2:spade: A:club: (3 players - 2 are all in)

Turn: ($16.99) 8:club: (3 players - 2 are all in)

River: ($16.99) 8:diamond: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $16.99
      CO shows J:spade: K:club: (PAIR EIGHT)
      Hero shows 8:heart: 8:spade: (FOUR_OF_A_KIND EIGHT)
      UTG shows J:diamond: Q:spade: (PAIR EIGHT)
      Hero wins $14.63
      Hero wins $1.24
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Zdravíčko v novém roce, a přeji všem do budoucna jen hezké chvilky v tomhle roce :)

A zároveň jsem se chtěl zeptat, jak řešíte problém v motivaci.

Poslední dobou mám tak něják nechuť na poker, není to jako dřív kdy jsem dychtil studovat články koukat na videa a naplňovalo mě to, že něco dělám.

Tak bych rád věděl jak vy naháníte to prvotní nadšení a zápal do boje ?
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      Diametroz původně napsal
      Zdravíčko v novém roce, a přeji všem do budoucna jen hezké chvilky v tomhle roce :)

A zároveň jsem se chtěl zeptat, jak řešíte problém v motivaci.

Poslední dobou mám tak něják nechuť na poker, není to jako dřív kdy jsem dychtil studovat články koukat na videa a naplňovalo mě to, že něco dělám.

MOžná by bylo dobré zjistit co vytváří to nechutenství hrát? Zda neúspěch, nebo jiný element a ten eliminovat.

Pauza někdy neuškodí.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778

Ťažko povedať, keď sa mi nechce, tak nehrám, keď sa mi chce tak hrám. Našťastie sa mi chce dostatočne často na to, aby z toho bol nejaký volume. Myslím si že človeka to musí baviť, potom si motiváciu nájde ľahko.
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Já poker miluju, proto se snažím najít si každý den aspoň chvíli (nebo několik hodin) a zahrát si, počíst si články, něco na fóru...Bohužel i když vím, že jsem po práci unavenej - to pak výsledky za moc nestojí, a pak i když vím, že mám ve škole zkouškový a mám se učit. Dřív to učení u jednoho stolu šlo, ale když si pustím 6 stolů kešovky, tak je to složitější :D
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Zdravím, můžu se taky přidat do debaty ?

Kiwwi :s_evil:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Mě dost pomohl přechod na vyšší limit :s_biggrin: :s_biggrin:

Normálně mě to tam začalo daleko víc bavit, jak ty dolárky lítaj lehce sem a tam :f_biggrin:

Teď se sice vracím níž, ale jen k vůli tomu, abych se zbavil kámoše downswinga a nebustl přitom :f_biggrin:

Jinak taky doporučuji Motivační videa, filmy. Neuvěříš co s tebou udělá některý dvouhodinovej snímek :)

Další věc je ta, že nechci prostě dopadnout jako lidé, kteří horko těžko vydělávají na živobytí a i když jsem zatím student. Představa 50+$ výdělku měsíčně "sezením u kompu" mě žene dopředu.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      MrsKiwwi původně napsal
      Zdravím, můžu se taky přidat do debaty ?

Kiwwi :s_evil:
      kedykolvek!
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Čau,
      mám dotaz ohledně redline...kolik je přijatelný (dobrý) na shnl10?
      Díky moc za info
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Bré ranko všem :-D

Normálně jsem si včera zapnula Lobby, PT3 než jsem se odhodlala rozjet druhou session tak jsem vytuhla já máslo v lednici :-D

Je to normální ?

Kiwwi

PS: Vtip byl v tom,že jsem předtím nepociťovala žádnou únavu. Přišlo to jak facka...
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      MrsKiwwi původně napsal
      Bré ranko všem :-D

Normálně jsem si včera zapnula Lobby, PT3 než jsem se odhodlala rozjet druhou session tak jsem vytuhla já máslo v lednici :-D

Je to normální ?

Kiwwi

PS: Vtip byl v tom,že jsem předtím nepociťovala žádnou únavu. Přišlo to jak facka...
      Nedalas omylem sit-out? :)
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      Zdravim vas, mam takyto dotaz: ... raz davno som tusim niekde cital, ze niekto si spravil vo svojom blogu poznamky z Hasenbratenovej serie Porazame NL50...neviete niekto, kto to bol? :D vdaka ;)
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      @schewi: Fiskantes tusim
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Mosambo původně napsal
      Čau,
      mám dotaz ohledně redline...kolik je přijatelný (dobrý) na shnl10?
      Díky moc za info
      Ako som dnes videl, tak sa da drzat aj okolo nuly, ale mierne klesanie je standardne. Vo vseobecnosti, pokial vyhravas a nemas redline horsiu ako -10bb/100, tak sa to da. :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      schewito: Poznámky z Hasenbratena mám v blogu ja. Neviem teraz na ktorej strane, asi niekde uprostred. Ale chýbajú mi posledné časti (pojednávajúce o bluff raisoch a floatoch proti regom).

Mosambo: Ja sa nonSD snažím udržiavať okolo nuly, dosahujem to hlavne agresívnou hrou vo vhodných (i nevhodných) spotoch a niekedy i calldownom marginálnych rúk. Ale nemala by to byť priorita, hlavne ak je to na úkor SD winnings. Takže súhlasím že mierne klesanie je na NL4 a NL10 ideálny štandard.
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Já měl za to, že Hasenbratenova série je hlavně o FR, dá mi to něco jako SH hráči?
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      Fisky to ma na strankach 6 a 7....
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      kokos99sd původně napsal
      Já měl za to, že Hasenbratenova série je hlavně o FR, dá mi to něco jako SH hráči?
      Hasenbraten v druhej polke rieši i SH hru, ale väčšina princípov ktoré spomína je obecných = použiteľných vo FR i SH.