BLOG : Bob- mladý snílek :)

• DaresB
      DaresB
      Bronz
      Registrace: 29.04.2010 Příspěvky: 314
      Takže ahoj, volám sa Bobo, s pokrom som sa zoznamil v hostinci ako väčšina na 5 kartovom, potom holdem sme začali a pod., objavil som internet a tak dalej. Začal som tuna ešte pred cz/sk kominutov 50 dolarovimy darmy od tohoto skveleho portalu. Tie som ako každy väčšina začiatočníkov premrhal a až neskorel som objavil BM a čo sa týka toho. Na nete hrám od júna ale s prestávkami (cez letné prazdniny som nehral vôbec a sem tam nejaké obdobia ktoré sem nebol dosť motivovaný) momentálne hrajem NL10 na Lucky Ace s BR 320 dolarov. Čo sa týka pokru tak ma baví veľmi a hrajem ako väčšina kvôli peniazom, chcem vyhrať nejaké tie peniaze naviac po pri štúdiu a možno aj viacej :D . Blog mám na jednej nemenovanej stránke ale tam nieje toľko skvelých ludí ako tu takže myslím že tento blog bude môj primárny. Chcem sa zlepšovat a všetko okolo toho. Najviac ma momentálne namotivoval Cornie ktorý je užasný tím ako všetko píše a rozoberá a je môj hlavný motivátor. Budem sem postovať handy,grafy a pod. veci, budem sa snažiť komentovať ostatné blogy a skrátka moc sa snažiť zlepšovať :) , dúfam že mi ostatn y pomôžete a nenecháte ma v tom samostého, každému kto čita tento blog prajem veľa šťastie a dufam že spoločne sa dostaneme na vysoké limity ;)
  • 9 odpovědí