[HU] 30$ zajimavy spot

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Dneska zajímavý spot, ready: soupeř foldoval v tu chvíli na 3bety, silné draws hraje agro (je to moje assumption a to ze spotu, kdy jsem 3betnul pre, flop JTT s FD jsem cbetnul a on jamnul.)

Flop jsem give upoval, dost by ho měl hitovat, obzvlášť, pokud calluje 3bety tight, tady opravdu nemá smysl cbetovat, soupeř ale checkuje behind, může mít random miss, nebo Tx.

Turn - nechci checkovat, bet je imo lepší už z hlediska hratelnosti, může to být valuebet, bluff asi těžko, protože Tx tu nefoldne, ale můžu foldnout nějaký equity share, což je super a nebo callnout s nějakou pick-upnutou draw na turnu, 6ka maličko víc conectuje board.

River - považuji za blank, soupeř mi dává all-in. Čekám, že s FD betuje flop, OESD betuje flop (viz read, že draws hraje agro), navíc by to byl můj předpoklad proti většině hráčů. Já samozřejmě flush taky nemůžu mít. On jí taky mít nemůže a dává all-in. Qx taky betuje flop. Tx mi neshovne river. Proto jsem calloval. Dával jsem ho na nějaké vybustované gutshoty, které callnuli na turnu, 78, 79.

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1579849
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t402.00 20.10 BBs
      Hero (BB): t598.00 29.90 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 6 :diamond: 5 :heart:
      BTN/SB raises to t40, Hero raises to t90, BTN/SB calls t50

Flop: (t180) Q :spade: 3 :heart: T :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t180) 6 :club: (2 players)
      Hero bets t70.00, BTN/SB calls t70

River: (t320) 2 :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t242.00, Hero calls t242
  • 2 odpovědí