Kubais prudí Bigstacky ( MSS blog)

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      Zdravím Nolimitáře :)

Mé jméno je Kuba, je mi 20let a pocházím z východních čech. Budou to skoro dva roky co sem úspěšně odmaturoval z informačních systémů v dopravě,momentálně sem ale zaměstnancem jedné stavební firmy, takže trošku out :)

Poker hraju asi dva roky,zatím bez větších úspěchů, nejlepší výhra v Mtt byla cca 50$, Live něco kolem 4k kč. Začátky stejné jako u všech: televize > SNG v hospodě > první deposit > první odpálenej roll :) :f_biggrin:

Ikdyž první úspěch sem zaznamenal letos, jelikož sem vyhrál bodovaní naší Vsop ( vydlák series of poker, za kterou moc děkuji Plechovi :-* ) a momentálně se chystám na finálovej freeroll, který se odehraje příští sobotu a nastupuju do něj jako chipleader :s_cool: .

Co se online týče, pořádně sem se tomu začal věnovat až po oběvení Pokerstrategy.com, po nějákém měsící sem si založil Blog ve FLH sekci, a hltal každé strixovo písmenko,nicméně na 10c/20c mi to prostě něják přestalo chodit, až mě to přestalo bavit.. ) :f_biggrin:

Od tý doby muj blog ve FLH sekci smrdí prázdnotou.

Teď k věci: nedávno sem se rozhodl vrátit k NL a ke strategii Mss, která mě nehorázně baví, a kterou ( aspoň doufám ) dokážu hrát pořádně. Nakoplo mě hlavně to, že sem si pořídil větší monitor, na kterém dokážu hrát 12stolů,což sem nikdy předtím nezvládal. Začal sem hrát ke konci Prosince s rollem 80$. na začátku samosdřejmě uber run, letecky až na Nl10. První shot pecka, 8bi asi za hodinu, totální spokojenost,jenže... zbytek měsíce vypadal takhle :(
      http://img513.imageshack.us/img513/7753/swingb.png
      tolik hand sem neodehál za celou svojí pokerovou kariéru, a bylo pro mě peklo, udržet si čistou palici, dokonce se na moment musel zpět na NL5.

Nicméně místní Elitní Mss hráč mithun, mi i přes malý sample mrkl na staty,nenašel žádný extrémní leak a ujistil mě, že BE 10K hand je prd :) takže sem pokračoval dál :)

Graf za leden vypadá takhle:
      volume: asi dobrý
      $ : prd :f_biggrin:
      http://img717.imageshack.us/img717/7162/leden.png

:diamond: Goals?
      Poker Life:

:diamond: co nejrychleji přejít na Nl25
      :diamond: držet slušné volume
      :diamond: bud koupít, nebo někde nahrát gold Status, kvuli článkům
      :diamond: Zlepšit Postflop

Real Life: koupit lepší židli, vyběhat vánoční cukroví +vypotit silvestrovskej chlast a samosdřejmě stát se lepším člověkem :D :f_biggrin:

Dlouhodobější cíle:
      :diamond: tento rok určitě přejít MSS na Nl50
      :diamond: podařilo se mi omezit tiltování, tak v tom pokračovat

Dreaming:
      :diamond: SN ( počítal sem to, a kdych se na Nl 50 dostal co nejrychleji, tak je to možné a navíc mě to tupé Grindění něják baví :D
      :diamond: MSS reg
      :diamond: vybudovat Roll, a začít se věnovat NL50Hu CG,popř NL50Sh

tím to bych to zatím ukončil :)
      Nakonec omluvy:

:spade: Strixovi za to, že sem selhal ve FLH ( za to si můžu sám, učil si nás to dobře)
      :spade: všem za chyby v textu ( čeština je pro mě asi to samý co 27low ball)
      :spade: všem co se těšili na thread saver, respekt, že jste to dočetli až sem,ale zatím sem nic dávat nebudu :)

Tak přeju všem hodně štěstí a zdraví u stolů, Kubais :s_cool:
  • 9 odpovědí
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      Čau, Mss blog určitě budu sledovat. Hraješ na PS?
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Update:

graf dnešní kratší session:
      http://imageshack.us/photo/my-images/543/4lednaomg.png/

Co ktomu, dodat.. tragikomický, skoro až je mi na blití, co mě ale štve:

projel sem skoro všechny točky, ty kde vyhrávám pot já, vypadají téměř vždy tak, že mi nějáký donk zaplatí ty 3bb před flopem s nějákým nesmyslem, já hitnu a on mi to platí až do mýho allinu kde sem pak pohodlně Double up. A točky který prohrávám? pokud mám handu se kterou můžu jít tabulkově ALLin pre, čímž myslím KK,QQ, a JJ na lateposition (mimo AA ,který mi snad letos nikdo nezaplatil před flopem ) a jede lajna, ja raise, on 3bet, nebo já 3bet a on 4bet nebo push, tak automaticky prohrávám, protože je už skoro jasný, že pokud dostanu 3bet,nebo 4bet tak čelím esům,nebo Ak,všechno ostatní tady lidi jen limpcalují,jenže točit to prostě musím podle tabulek...

štve mě to,ale už ted ze začátku přemejšlím o přechodu na 6max Bss,.. :f_cry:
      přestože vím, že poker je hra s težkou variací, bejt 15k hand v mínusu nebo Be, mě moc motivace nedává...

no ale nebudu tu brečet, uvidím, jak to půjde dál, a až při nějákém větším vzorku, to budu znova řešit..
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Ahoj,
      Docela tě chápu prožívám něco podobného od začátku prosince je to peklo :f_cry: zrovna když jsem chtěl jít na vyšší limit, ale nemyslím že přechodem na 6max se to vyřeší taková období budou i tam. Chce to vydržet hrát to podle tabulek netiltovat z toho a ono se to přežene
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      :diamond: nebudu pár dní hrát nic, a možná nějákej čas ztrávím ve slonoj, nějákou tou analýzou, jinak se budu věnovat taky trochu životu :)

:diamond: už sem se trošku díval po těch QQ.. když dostanu 4bet od tigh hráče s hodně malou VPIP, dá se to eště položit? pořád mě ty královny ležel v palici, protože při točkách před flopem mě stojej hrozně moc penez, jenže na druhou stranu sou tu ryby.. kteří točí preflop 22+ a KT+, popř nějáký ty Ax, což se dá s QQ porazit
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

však to se neomlouvej, někoho zkrátka více lákají all in situace, an tom není nic špatnýho, já bych si taky někdy NL pinknul pro ten adrenalin, kdybych nevěděl, že je to hodně EV- nápad :f_biggrin:

Tak držím palce ať se daří a třeba se ještě ve FLH sekci někdy potkáme :f_wink:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      strixsr původně napsal
      Ahoj,

však to se neomlouvej, někoho zkrátka více lákají all in situace, an tom není nic špatnýho, já bych si taky někdy NL pinknul pro ten adrenalin, kdybych nevěděl, že je to hodně EV- nápad :f_biggrin:

Tak držím palce ať se daří a třeba se ještě ve FLH sekci někdy potkáme :f_wink:
      myslím že určitě potkáme :) jelikož už na to mam roll, tak sem si samozdřejmě 25/50 FHL vyzkoušel, je pravda, že ta hra je tu prostě taková lepšejší :) ikdyž sem nakonec asi 5$ pustil,bavilo mě to, protože věci z tvých videí a coachingů tam fungovali :) :s_cool:
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Kubaiscz původně napsal
      :diamond: nebudu pár dní hrát nic, a možná nějákej čas ztrávím ve slonoj, nějákou tou analýzou, jinak se budu věnovat taky trochu životu :)

:diamond: už sem se trošku díval po těch QQ.. když dostanu 4bet od tigh hráče s hodně malou VPIP, dá se to eště položit? pořád mě ty královny ležel v palici, protože při točkách před flopem mě stojej hrozně moc penez, jenže na druhou stranu sou tu ryby.. kteří točí preflop 22+ a KT+, popř nějáký ty Ax, což se dá s QQ porazit
      QQ jsem taky kdysi řešil proti rybě je v klidu zatočím a proti tagovi nebo nitovy mimo pozici reisnu a na 3bet už jen call a v pozici když dostanu 4bet tak většinou fold protože jsou to AA,KK nebo AK ale ty většinou dorovnají. Tak to hraji já asi je to špatně ale řešit to budu až se naučím hrát se staty.
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Dneska sem to na chvili pustil,ale asi po dvaceti handach vypl.citim,ze mindset je spatnej.takze ted sedim v hospode:-)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      dneska asi první úspěšná Session v roce 2012, nebo spíš řekněme, první zelená. report dodám později. Pobavilo mě akorát,že sem prohrál KKvs KK točku, a pak tahle handa, tohle mě tiltuje víc, než ty Esa prohrát proti nějáký 3High flushi na riweru:
      Dealt to Kubais [Ah Ad]
      schaumwine: folds
      dre_bobby412: folds
      trikono: folds
      ZincInc: folds
      thirdFace: folds
      Hu4cukaHa: folds
      Kubais: raises $0.20 to $0.30
      ElenaLes: folds
      :s_biggrin: :s_biggrin: