Nejsem si jistej jestli to pisu na dobry misto, takze pokud se pletu redirectujte me pls :)

Zanevřel jsem na poker, nebudu komentovat proč, ale mám nějaké vybavení, které pro mě už nemá smysl je vlastnit + knížky v anglickém jazyce (kill everyone, winnig poker tournaments one hand at the time dva díly , a pak mám ještě něco od harringtona...)

Kdyby měl někdo zájem o Belkin NOSTROMO n52te (používal jsem to s table ninjou a fungovalo to velmi dobře, byl jsem díky tomu schopen hrát až 30 stolů najednou a je jako nový) a nebo nějaký knížky, tak se mi ozvěte (tady nebo na email koudis@seznam.cz) a s tim, že bydlim v Praze, takze se můžem setkat a předám nebo to samosebou můžu poslat. Cena domluvou.

Belkin link: http://prodej-elektroniky.cz/?gamepad-belkin-nostromo-n52te-speedpad-usb&menu=katalog&id=175504

+

Bych měl ještě jeden dotaz. Jak se dají vyprat FPP body z ps, když jsem jen bronz star. Mám jich skoro 25 000 a nechce se mi to vybírat po těch super drobnejch.

Určitě by se mi hodil třeba kaspersky antivirus, kterej mi teď končí apod. Jen nechci hrát na ani silver star...

Jo a jestli je to možný, tak můžu dát svoje statistiky a handy z HEMu (hrál sem převážně 180tky od 2 do 36 a turnaje sem pinkal hlavně s nižším buinem do 55, ale mam tam i pár Sun mil., warm upy atp.)

To je asi všechno, ať se dáří v novém roce a přeju pořádný trefy.