poker a hněv

• irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      zkuste sem napsat jak nejvice jste se kdy u pokeru nebo neceho s nim souvisejicicho nastvali. Schvalne jestli se najde treba nekdo kdo uz vyhodil monitor/ntb z okna apd. Kdo kolik stolu uz znicil, kolik mysi pohrbil, kolikrat jste kupovali novou klavesnici :D :D ....
  • 45 odpovědí
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Nazdárek,
      rozhodně hodně dobrý téma :D :D :s_evil: :D :D

Teď už se snažím moc nerozčilovat, když na to dojde, tak si pro sebe zakleju něco jako "kur(píp), to je ale č(píp) že mu to takhle došlo", pak si řeknu "doufám, že to takhle zahraje zas" a když jsem jo nasr(píp) tak si dám pauzu.

Dřív jsem ale díky menšímu skillu a méně zkušenostem byl k velké nasr(píp)osti hodně náchylnej.

Nejdřív jsem rozbil notebook, když jsem mu dal pěstí (do klávesnice) - ale on už byl takovej nakřachlej, hrozně starej, takže jsem mu spíš ulevil, hehe.

Pak jsem mrsknul ze stolu myš.

No a když už jsem to hrál trochu dýl, tak jsem jenom mrskal takovým tím pěnovým antistresovým mačkátkem do zdi. :s_evil:

Teď už to beru v pohodě, když toho není moc, ani nenadávám, prostě vím, že je to o pravděpodobnosti a že tiltem přicházím o edge nad horšími hráči ;)

Už se těším, jak si v tomto tématu počtu :]
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Můj největší "hněv" vypadá asi tak, že si nahlas zanadávám, bouchnu do stolu a tím to končí. Proč k tomu ničit věci, když vím že bych za to dal víc peněz, než mě ten suckout stál :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      parkrat sem si bouch do stolu, ale to je spis kdyz mam nervy i z RL treba nebo tak ( do stolu doma obv ne u live ) .. ale to je zase moje dmnce, ze si v takovym stavu sedam k pokeru... parkrat sem si klepnul s myskou o stul ( pod pojmem klepnul chapej malem prelomeni myho stolku na klavesnici vejpul moji supr odolnou myskou ) ... a jinak na live si nevzpominam, ze bych se nejak projevoval.. kdyz me neco hodne nastve tak zabrumlam hm supr nice hand a du pryc :)
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      live som sa rozculil tak poriadne asi iba raz ked mi 3x posebe jeden mlady chalan co nemal sajnu crackol monster s uplnou sprostostou.na 3 krat som uz vybuchol a vyletel nanho preco je tak prije***y ze calluje take sracky a nech sa odj**e na automat radsej.do minuty som sa ale ospravedlnil aj jemu aj celemu stolu.

presne si pamatam aj okamih kedy som rezignoval na hnev. bol to moj prvy turnaj po dlhsej dobe,zrovna prva ruka ,ked som prehral topset z flopu s AA do runner runner quads.pamatam ako som sedel,kukal,neveril,spytal sa dealera ci ho toto bavi a ptm pogratuloval superovi k nice hand. odvtedy sa nad podobnymi len pousmejem

na online som nikdy nic nerozbil,ponadavam si to je jasne ale inak som uz asi obrneny
    • RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      :diamond: Poker hraju online necelý rok a zatím mě to stálo jen celý roll, když jsem začínal jako začátečník, dařilo se mi a jednou když jsem měl asi 210USD, jsem prohrál asi 10 donů za sebou, neboli jsem nebyl ITM tak jsem to bustnul jednoduše no..
      :diamond: Jinak nadávky to je normálka a zrovna když se na mě snaží někdo mluvit tak to schytá noo..:D
      :diamond: Nevím jestli mě to někdy bude stát monitor nebo celej ntb..:D .. Snad ne, jsem kliďas..

Jinak téma super..:)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,619
      Čau,
      já zatím bohudík nemám čím přispět...dál než k nadávání jsem se (naštěstí) ještě nedostal a doufám že nikdy nedostanu :)
    • vseek
      vseek
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 73
      joo dobré téma ...

Já jsem naštěstí celkem kliďas, takže se žádné ničení nekoná. Nějaká ta nadávka lítá pořád - ono se člověku uleví :-D

S online zkušenost nemám (jen s kamošema v hospodě), ale myslím že bych na nikoho nevybouchnul ...

A když cítím že jsem nasranej, tak vezmu bika a jdu se vyřádit do lesa - to kdycky pomůže ;)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Já jsem kliďas, ale dneska bych nejradši všechno rozkopal !!!
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Já jsem klidas než mě něco nase..
    • grEaweS
      grEaweS
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 36
      No dříve to bylo hrozný.Sice jsem nic nerozbil(jen parkrát hodil myší),ale změna nálady se dostavovala dost často a pak to schytal každý kolem.Už jsem pokročil a teď si stím tolik hlavu nelámu,vím už,že to patří ke hře.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,516
      To Já jsem jednou tak naštval , že jsem se šel raději dívat na TV...
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj tak u mě je to taky v klidu. Teda teď jinak to odnesla klávesnice 1x a myš 2x ale teď už se spíš zasměju a řeknu si je to poker :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      ..no asi takhle....sem nervák :D

po měsících hraní a bolestech ruky z mlácení do stolu atd jsem už třeba vzal na antistresáka nůžky a ukázal mu zač je toho loket :f_mad: ...prej nezničitelnej :D stress-relief přišel až když jsem viděl tu pěnu všude kolem.... :s_evil:

stejně to bejvalo s myší když se roztočí při úchopu za přípojku a šupa do zdi nebo o zem :D

...čím víc skillu, tím míň rozčilování nad věcma který člověk neovlivní a "red-bullnou" a tím víc nervů z toho co se ovlivnit dá ale o těch už je lepší přemýšlet a analyzovat než je ventilovat :)
    • miholl
      miholl
      Bronz
      Registrace: 05.08.2011 Příspěvky: 91
      Já hraju poker asi 3. rokem. Při onlinu občas pořádně fláknu pěstí do boku skříně, kterou mám hned vedle stolu (je to už takovej chudák starej, rozvrzanej, tak mám strach, že jednou ta rána bude poslední). Po hodně smolné session mě pak ještě 3 dny dolí klouby :D .
      Co se týče ztrát, tak jsem zatím oddělal 2* nožičku u klávesnice, když jsem do ní dlaněma fláknul.

(poučení: před session vždy zaklapnout nožičky u klávesnice)

V livku je to ale něco jinýho, tam nenadávám, ani nedělám bordel (někteří tam třískají do stolu, že se skoro rozpadne, nebo házejí kartama či žetony). Spíš jsem občas tak zklamaný, že ze sebe nemůžu dostat slovo.
    • Albionka
      Albionka
      Bronz
      Registrace: 27.11.2011 Příspěvky: 33
      Pepikv původně napsal
      Ahoj tak u mě je to taky v klidu. Teda teď jinak to odnesla klávesnice 1x a myš 2x ale teď už se spíš zasměju a řeknu si je to poker :)
      ....tiše závidím :-)

Taky bych se chtěla dostat na lvl, kdy se po suckoutu jen zasměju a řeknu si: "To je poker." a ne "To je k...t!"

No zatím se mi to moc nedaří, ale pracuju na sobě :D Jinak taky občas třísknu do klávesnice, nebo šlehnu myší o stůl. A samo u toho nesmí chybět sprška sprostých slov :f_rolleyes:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Když prohraju točku 60 vs 40, kde jsem favoritem, řeknu si, že to je poker. Nad takovou situací se nijak nepozastavuju. Když ovšem dostanu suckout na rivru, tak už nějaké ty emoce projevuji, ale pořád to není nijak zlé. KDyž ovšem takové suckouty dostanu 3x za session, tak vypínám poker, protože je asi něco špatně
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      Cau, ja som doteraz nic nerozbil a dufam, ze uz ani nic nerozbijem, v poslednom case sa moj mindset a vyrovnavanie sa s badbeatmi dost zlepsili, ale v minulosti som sa hraval pocas sesn so zetonmi a ked som dostal badbeat, tak som ich supol rovno pred seba do steny...no a potom som ich pol dna hladal po izbe :D
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Já jsem se jednou tak rozhněval, že jsem řekl velmi sprosté slovo :s_evil:

Jinak tohle téma přesunu do salonku co vy na to ;)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      My PokerStrategisti, kteří známe termín variance, se zásadně nerozčilujeme,
      jen nás něco občas lehce zamrzí :f_biggrin: :f_biggrin: