Nakup hand history

• PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      Zdravim,

rad by som sa spytal aky mate nazor na kupovanie hand history. alebo pouzivanie cudzej handhistory, ktoru sme nenahrali sami.
      asi na vsetkych herniach je taketo pouzivanie HH povazovane za neferovu vyhodu proti oponentom a je to defacto zakazane.
      tu sa tym ale netaja hraci a dokonca ani admini, tak by ma zaujimalo, ci som sam, komu to pride ako maximalne svinstvo. :)
  • 79 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Tak o tomhle jsem ještě neslyšel. Každopádně člověk, kterej nabízí ke koupi vlastní HH, se může stát terčem lidí, kteří budou chtít využít jeho slabin.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      Paulis1992 původně napsal
      Tak o tomhle jsem ještě neslyšel. Každopádně člověk, kterej nabízí ke koupi vlastní HH, se může stát terčem lidí, kteří budou chtít využít jeho slabin.
      LOL

@puma : podle mě to svinstvo je, nikdy jsem si HH nekupoval, obv je to zakázané ale to víš....

podle mě z čistě praktického hlediska by sis musel koupit aspoň 5 mil. HH aby to mělo smysl, a to není nejlevnější....

ale jak už jsem řekl, je to svinstvo, a nikdy bych si to nekoupil....
    • smithko
      smithko
      Bronz
      Registrace: 28.06.2009 Příspěvky: 19
      06Mike06 : podle ceho je to zakazane ?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      citace z provozních podmínek PokerStars :

5.5. PROGRAMY EXTERNÍ POMOCI HRÁČŮM (EPA). PokerStars zakazuje využívání zmíněných programů („EPA programy“), které jsou navrženy k poskytování nekalé výhody hráčům. PokerStars definuje „externí“ jako nekalý počítačový software (jiný než Software) a databáze, které nejsou založené na softwaru nebo profily (např. webové stránky nebo předplacené služby). PokerStars definuje „nekalou výhodu“ jako jakoukoliv pomoc, při které uživatel přistupuje k informacím o jiných hráčích, nebo tyto informace shromažďuje jinak než pozorováním vlastní hry. Přečtěte si Často kladené dotazy (FAQ) týkající se zakázaných online softwarů.

předpokládám, že ostatní solidní herny to mají stejné.....
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Když jsem viděl tohle téma tak jsem se kouknul kolik to vůbec stoji
      takže na NL10 sh 5mil. hand - cena okolo 65$
      NL50 ch 5mil. hand - cena okolo 160$

Já osobně bych si to asi nekoupil. Je jasné že máš na pár dnů náskok, ale lepšího hráče to z nikoho neudělá.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      naopak.. udělá to z tebe daleko lepšího hráče :) máš daleko větší historii na regy u kterých můžeš exploitovat jejich slabiny... weak regy snadno najdeš díky tomu taky.. fishe si díky tomu můžeš snadno najít v turbo scanu nebo jak se zase jmenuje ten program.... je to gigantická výhoda zvlášt když například příjdeš na novou hernu a musel bys hrát tisíce hand skoro naslepo než by sis vybudoval nějakou obstojnou databázi... nemluvě o tom, že když tvůj protivník to nevyužívá a ty ano tak máš proti němu obv daleko větší edge....

a jinak sice to herny zakazujou, ale využívá to skoro každej.. a já proti tomu nějak nic osobně ani nemam... dokaď je to takhle snadno dostupný každýmu tak ať si to klidně každej obstará...
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      HH som si nikdy nekupoval, ale nemal by som s tým nejaký veľký problém... :f_biggrin:

Keď si reg kúpi Holdem Manager a používa staty z jeho minulých session, tiež to ryba môže vyhodnotiť ako nekalé a možno by proti nám vôbec nehrala, keby vedela, že máme takéto staty k dispozícii. Robíme to preto lebo to zarába peniaze, nikdy sa žiadnej ryby nepýtam, či jej vadí, že trackujem jej handy. Je to len vec uhla pohľadu. Niekomu sa nezdá používanie HUDu ako nekalé, lebo ho sám používa a berie ho ako samozrejmosť, niekomu sa zase z rovnakého dôvodu neprotiví používanie cudzích HH.

Herne to síce zakazujú, ale aj tu platí zlaté pravidlo: "Nevymáhateľný zákon nie je nutné dodržiavať." V ČR o tom viete svoje. :f_biggrin: Inými slovami, ak niekto iný môže túto výhodu použiť proti mne, nie je nemorálne ak ju ja použijem proti nemu.
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Jsem rozhodně proti kupování HH. Když chci mít na hráče statistiky, tak si je prostě musím vysedět. Je to taková další odměna za hraní, kromě výher (pakliže jsou). Je mi jasný, že někteří hráči, proti kterým hraji, to využívají, ale pro mě to jsou jenom srabi a podvodníci co se bojí hrát bez pomoci ostatních. Bez pomoci, kterou si někde koupí...FUJ
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      HonzaCZE původně napsal
      Jsem rozhodně proti kupování HH. Když chci mít na hráče statistiky, tak si je prostě musím vysedět. Je to taková další odměna za hraní, kromě výher (pakliže jsou). Je mi jasný, že někteří hráči, proti kterým hraji, to využívají, ale pro mě to jsou jenom srabi a podvodníci co se bojí hrát bez pomoci ostatních. Bez pomoci, kterou si někde koupí...FUJ
      takže podle tvý logiky nepoužíváš ani holdem manager protože to je taky pomoc co si někde musíš koupit... dyť to je absolutní hloupoust....neni to žádný podvod etc. a nikdo ti nebrání si to koupit taky tak co tě na tom tak štve?:)
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      HonzaCZE původně napsal
      takže podle tvý logiky nepoužíváš ani holdem manager protože to je taky pomoc co si někde musíš koupit... dyť to je absolutní hloupoust....neni to žádný podvod etc. a nikdo ti nebrání si to koupit taky tak co tě na tom tak štve?:)
      PT3 :) Podle mě je to rozdíl, protože když si tu historii vysedíš, tak jsi pro to proste něco udělal. Když si to koupíš od někoho jinýho,t ak je to pro mě podvod. Já bych to přirovnal k tomu, že sedíš na live turnaji a už poznáš na hráčích, jak se chovaj. Ale najednou MP1 raisne, ty jsi na MP3 a nevíš. A MP2 ti řekne, že mu viděl do karet a prozradí ti co má...
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Můj názor je takový, že je mi úplně jedno komu se to líbí nebo ne. Ať je to HM nebo PT3 všichni to využíváme pro naši výhodu. A jestli se dá taková databáze koupit na levely, které hraju, udělala bych to hned. Protože jinak Vás to stojí zbytečně ranec peněz. A všici to děláme pro peníze.

Kiwwi :s_evil:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      ked si kupis HEM, tak tam nie je ziadna databaza, ktoru si nenahras. HH beriem ako nieco, co som nahral ja a len mi to program pekne ulozi tak, aby som tomu co nejlepsie porozumel. je to rovnake ako ked ma nejaky autista super pamat. proste si to bude pamatat, co vsetko odohral. nam pomaha takyto program, ktory herne povoluju a pamata si za nas.

ak si kupis nejaku HH, tak ziskavas informaciu, ktoru si neziskal ty hrou, ale ziskal ju niekto iny. takze by si si ju nemal ani ty ani autista pamatat :)

nevidis v tom ten rozdiel?

predstav si, ze sedis na live hre a vedla seba mas tipka, ktory uz v tom casine hral a pozna tvojho supera. pri kazdej ruke ti bude hovorit co by bolo dobre spravit. pride ti to voci oponentovi fer? hrajete spolu prvy krat, ale ty mas uz informacie ako hral 1500 ruk pred tym. mne to teda normalne nepride.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      HonzaCZE původně napsal
      HonzaCZE původně napsal
      PT3 :) Podle mě je to rozdíl, protože když si tu historii vysedíš, tak jsi pro to proste něco udělal. Když si to koupíš od někoho jinýho,t ak je to pro mě podvod. Já bych to přirovnal k tomu, že sedíš na live turnaji a už poznáš na hráčích, jak se chovaj. Ale najednou MP1 raisne, ty jsi na MP3 a nevíš. A MP2 ti řekne, že mu viděl do karet a prozradí ti co má...
      No ja by som to prirovnal k tomu, keď ti MP2 ešte pred turnajom poradí, že MP1 raisuje vždy s airom... radu si si nevysedel, ale dostal si ju a teraz ju využiješ, bezohľadu na to, že sa MP1 nemusí páčiť, že MP2 bol tvoj kamarát a poradil ti ako naňho...
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      HonzaCZE původně napsal
      HonzaCZE původně napsal
      No ja by som to prirovnal k tomu, keď ti MP2 ešte pred turnajom poradí, že MP1 raisuje vždy s airom... radu si si nevysedel, ale dostal si ju a teraz ju využiješ, bezohľadu na to, že sa MP1 nemusí páčiť, že MP2 bol tvoj kamarát a poradil ti ako naňho...
      Ono to asi nemá cenu moc řešit, stejně si každý myslí svoje. Já jsem řekl, že kdo to používá je u mě podvodník a srab a za tím si stojím. Ty si myslíš něco jiného, tak si to používej, pokud neumíš vyhrávat svými silami. Né každý má na to, aby vyhrával sám ;)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Podle toho jak to tak vidím, by jste se měli okamžitě odhlásit z PokerStrategy a nepoužívat internet nic a jen si stáhnout hernu a hrát a hrát aby jste nabrali zkušenosti které vám dává pokerstrategy zadarmo. Jelikož jste si vzali ORT nebo jste zhlédly videa a už víte jak hrát na rybu, pasivní hráče, agresivní hráče, a mnoho dalších užitečných tipů a triků, které jste si neodseděli a nepřišli jste na to vy sami :f_biggrin:

Všici podvádějí !!!
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      btw kdyz uz tu mluvite o live hre tak ja si vecne teda o breaku etc. povidam s kamosema nebo proste hracema i z jinejch stolu o handach a kdyz du napriklad na stul kde byl nekdo znamej tak se zeptam jaka je tam situace atd :) to jen tak k tomu vasemu prirovnani s live .. pac ja to tam praktikuju uplne bezne :D

...... whatever :) nekdo maximalizuje EV nekdo je zbytecnej moralista... :)
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      btw kdyz uz tu mluvite o live hre tak ja si vecne teda o breaku etc. povidam s kamosema nebo proste hracema i z jinejch stolu o handach a kdyz du napriklad na stul kde byl nekdo znamej tak se zeptam jaka je tam situace atd :) to jen tak k tomu vasemu prirovnani s live .. pac ja to tam praktikuju uplne bezne :D

...... whatever :) nekdo maximalizuje EV nekdo je zbytecnej moralista... :)
      Na tom něco bude no. Já jsem asi moc moralista, ale kupovat HH si prostě nehodlám.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      nj, ak to beries takto, tak ok. potom sa ale necudujme, ze je cela spolocnost v srackach, ked nema nikdo kozu na papuli. ak teda nic nemas proti nefer vyhode, tak ti kludne mozem poslat nejaky subor s keyloggerom, potom sa nalogujem na tvoj ucet a vybielim ti to. a budem sa ti smiat s odovodnenim, ze to robia aj ini, tak co sa cudujes..

Diametroz: to je nieco uplne ine. toto je pokrova skola, kde sa ucime na prikladoch. nikto ti tu nepovie, ze ten a ten hrac ma taky a taky checkraise na turne. si uplne mimo.

mna by na tuto temu zaujimalo oficialne vyhlasenie Pokerstrategy.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      PumaPerez původně napsal
      nj, ak to beries takto, tak ok. potom sa ale necudujme, ze je cela spolocnost v srackach, ked nema nikdo kozu na papuli. ak teda nic nemas proti nefer vyhode, tak ti kludne mozem poslat nejaky subor s keyloggerom, potom sa nalogujem na tvoj ucet a vybielim ti to. a budem sa ti smiat s odovodnenim, ze to robia aj ini, tak co sa cudujes..

Diametroz: to je nieco uplne ine. toto je pokrova skola, kde sa ucime na prikladoch. nikto ti tu nepovie, ze ten a ten hrac ma taky a taky checkraise na turne. si uplne mimo.

mna by na tuto temu zaujimalo oficialne vyhlasenie Pokerstrategy.
      nefer vyhoda by byla kdyby ty sis to koupit nemohl.... srovnavat to s key logem je trosku z cesty za 1. je to neco uplne jinyho za 2. key logg je podvod / kradez

kupovani HH je seda zona stejne jako napriklad online poker v CR ( by me zajimalo jeslti si moralizujete i tohle tak.. protoze jestli jo tak by ste meli vypnout online poker okamzite )

ty uz jenom tim, ze tady na foru sdilis a hodnotis handy s jinejma lidma sharujes hand history se nadnesene da rict... ziskavas tu taky vyhodu proti lidem co to nedelaj.....

whatever.. mej si svuj nazor... rikej si sam pro sebe ze to delat nebudes a ze se ti to nelibi ale zbytecne neurazej ty co to vyuzivaj :)

proste se smir s tim, ze vetsina pokerovy komunity to povazuje za naprosto normalni vec a vetsina to i vyuziva.... tobe to nikdo nenuti ;)

.... mimochodem by me zajimalo jestli vyuzivas program sidekick :D