plán hry/plán handy

• Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Zdravím, tak něják si rekapituluji vše kolem dobrého hraní. Často jsem přečetl že je fajn mít nějákej plán na hru/handu. Preflop,postflop, atd.

Tak jsem se chtěl zeptat, jaké otázky si kladete před každou rukou preflop, a jaké otázky na flopu. Na co se ptáte sebe sami jak budete pokračovat, co budete dělat když..., atd.

doufám, že je to srozumitelné.

Snad se to něják trochu ujme a sejde se tu víc reakcí než jen moje otázka :s_biggrin:

díky
  • 3 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, robím to dosť intuitívne, takže je ťažké to rekapitulovať. Pred flopom ak mám handu, ktorá je v mojej hrateľnej range, je to jednoduché. Napr. mám KQo na BU a poviem si: Ak raisne tight UTG foldujem, ak limpne fish na MP izolujem, ak raisne fish na MP callujem,, ak raisne regulár z CO callujem, ak všetci foldnú, raisujem. Keď raisnem a SB ma 3betne tak zahodím, ak raisnem, SB zahodí a BB ma 3betne 4betujem light. Po flope je to náročnejšie, ale vo všeobecnosti sa už na flope rozhodujem, či napr. vyšlem druhý barrel i na T, alebo ako zareagujem na raise.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Takže si úbec nepřehráváš větičky které jsou v článcích například jsem v limpovaném potě ? nebo jsem na pozici ? či to bereš už jako samozřejmost a automaticky to registruješ ?:)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Vôbec :D To už je automatika že napr. v limpovanom pote oop nič nevymýšľam a bluffujem iba v HU keď vidím že ten druhý na ten pot fakt prdí :)

Či som IP alebo OOP a podobne, to už taktiež je jasné...nad tým uvažujem už preflop, či s touto rukou chcem hrať proti fishke oop apod. ALe hrám len 4 - 5 stolov, takže to je jednoduché.