KQ button call 4.5 blindu

• flushik
      flushik
      Bronz
      Registrace: 19.10.2009 Příspěvky: 26
      Vrtá mi zase hlavou zda jsem dal dobře call, tentokrát sem callnul z toho důvodu, že sem si byl skoro jist, že soupeř blafuje, protože má slabou handu a málo blindů. Soudil jsem tak z jeho předchozích her, kde povětšinou hrál velmi slabé kombinace v rané fázi turnaje. díky za reakce

Herna PartyPoker - buy-in 1 dolar

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$300/$600 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP2:
      $2320.00
      MP3:
      $6850.00
      CO:
      $3100.00
      BU (Hero):
      $2670.00
      BB:
      $5060.00

Preflop: Hero is BU with K, Q.
      MP3 folds, CO raises to $3,100.00(All-In), Hero calls $2,670.00(All-In), 2 folds, MP2 folds.

Flop: ($5770) J, J, 9 (2 players)

Turn: ($5770) 7 (2 players)

River: ($5770) J (2 players)

Final Pot: $5770.
      Results follow:

CO shows a full-house, jacks full of nines(8 9).
      Hero shows three of a kind, jacks(K Q).

CO wins with a full-house, jacks full of nines(8 9).
  • 5 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Konverter je nějaký chaotický.

Hodil jsem to do wizardu s tím, že MP2 je SB, ty jsi BU a calluješ AI od CO.

Aby byl call profitabilní, tak by musel CO pushovat alespoň 51% a i tak je to téměř BE call(diff 0,03).
    • RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      :club: V tomhle případě si trefil soupeře, že hraje špatné handy ale i kdybych o něm měl takové info tak tohle nejspíš necalluju a počkám na ještě výhodnější chvíli.. Navíc za tebou ještě hraje BB který to mohl taky dát..

:club: Kdyby to ten CU před tebou nedal, tak by to byl jasnej push, ale takhle bych si ještě počkal, ještě sis mohl dovolit jedno přejetí blindů...

Ale tak bych to zahrál já.. :f_confused:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      souhlasím s tím co tu bylo řečeno.
      Důležité je jakej na něj máš read, pokud by pushoval ve 4-6 hráčích přes 50% tak bych se toho nebál.
      Jinak prostě fold.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

opravdu to chce, aby soupeř pushoval alespoň těch cca 50%+, tak pak záleží podle readu na soupeře.

Jen se mi moc nezdá ta tvá dedukce. Že hraje spoustu karet z úvodu turnaje nemusí znamenat, že pak i loose pushuje, naopak to tak velmi často nefunguje, s výjimkou nějakých aggro maniaku, kteří mají v úvodu staty třeba 38/38. Ale hráč se staty 60/10 ti tady opravdu nebude pushovat dostatečně.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Verím Tvojmu readu, že CO pushuje loose. To je argument pre call.

Všímal by som si aj BB. Väčšina hráčov by tam nedorovnávala loose, ani v prípade, že by si zložil. Potom je tvoj call dobrý a ziskový. :)