HEM2 - největší omyl v dějinách lidstva

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,868
      Asi to přeháním s tím názvem...

Ale jsem z toho totálně v háji...

- Hrozná nepřehlednost
      - proč mi to handy importuje vždy po vypnutí - zapnutí
      - nejdou mi prakticky vyfiltrovat session, jaké chci
      - Hud se mi nezobrazuje u stolu (table scaner funguje a najde) ale to prý bude softwarem herny
      - téměř jakékoliv tlačtíko v liště po kliknutí - bez odezvy (K čemu tam teda je?!!)
      - chci se dívat během session na handy, graf... Nemožné vzhledem k off/on importu...¨

Zoufalost... Prasárna... Zlatek tracker! Hodila by se nějáká poradna pro HEM2, nebo toho moje myška už moc nezažije.... :(
  • 9 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,516
      :D :D nice, 100% souhlas ja už s tím bojuju taky několikátej den a vůbec nevím...

Ps: nazev sedí, já vůbec nechápu jak to mohli dát vubec do prodeje. omg
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      Bombarek původně napsal

- chci se dívat během session na handy, graf... Nemožné vzhledem k off/on importu...¨
      To schválně, bys byl moc result oriented :f_biggrin:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Bylo by dobré napsat sem Vaše zkušenosti...

Taky to máte stejné s tím importem?? Já už jsem z toho na prášky... totálka..!
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,516
      Já mám teda zatím jen trial a nevím jestli není trochu okopaná tento týden chci kupovat, zvažoval jsem PT, ale asi půjdu do HM2 a budu doufat, že ty chyby co nejdříve odstraní ( radši bych koupil HM1 klidně za cenu 2). Spíš mi na té 2 vadí , že vůbe neumím filtrovat např. chci graf z dneška z 7usd BI a mít graf v usd a v odehraných hrách. Vůbec nevím jak udělat. Což je asi základ a ještě mi to příjde strasně pomalý...
    • PuppyOnTilt
      PuppyOnTilt
      Bronz
      Registrace: 01.03.2008 Příspěvky: 86
      Stejné pocity mnou probíhaly při prvním zapnutí HEMu někdy před lety.
      Při každém upgradu (nejen v pokrovém světě) jsou problémy s orientací a někdy trvá déle, než si člověk zvykne. Já si myslím, že je to cesta kupředu a za pár měsíců už HEM1 nebude používat nikdo.
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      Cau....

Sice ti to vubec nepomuze, ale chces zkusenosti.... Ja s HEM2 nemám nejmensi problem. import, filtrace, hud, grafy, handy. Zkratka cokoliv me napadne, tak je OK.

Proklinal jsem stejne, ale po nekolika upgradech je vsechno tak jak jsem si predstavoval.
    • asketak
      asketak
      Bronz
      Registrace: 11.04.2010 Příspěvky: 191
      Ja kvuli spouste problemu odinstaloval a uz mi nejde znovu nainstalovat kvuli problemum s licenci. (Asi po sobe uplne neuklidil. Zkousel jsem reseni na jejich forech ale nepomohla, support odpovida pomalu a pise reseni z for, tak me to dost znechutilo a uz jsem do toho nechtel investovat vic casu.) No, moc mi to nevadi a zatim zustanu u HEM1.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      asketak původně napsal
      Ja kvuli spouste problemu odinstaloval a uz mi nejde znovu nainstalovat kvuli problemum s licenci. (Asi po sobe uplne neuklidil. Zkousel jsem reseni na jejich forech ale nepomohla, support odpovida pomalu a pise reseni z for, tak me to dost znechutilo a uz jsem do toho nechtel investovat vic casu.) No, moc mi to nevadi a zatim zustanu u HEM1.
      Jsme zvědavej, jak dlouho... HEM1 ti moc dlouho fungovat nebude.. Vzhledem k updatům a jinejm okolnostem...

Taky bych rád koupil HEM1... Ale není k dispozici..
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Byl jsem odkojenej na PT3, říkal jsem si, že nemusim přecházet na HEM1, že mě to dostačuje. Pak jsem vyzkoušel HEM1 a zjistil jsem, že je to ještě o třídu lepší. Všechno bylo jednoduché, přehledné. S příchodem HEM2 jsem si říkal, že to bude ještě lepší. Stáhnul jsem si proto trial verzi, že to vyzkoušim. Prvních pár dní nic nefungovalo. Byl jsem z toho v tiltu a litoval jsem, že už nejde koupit HEM1. Avšak po pár minutách ladění jsem zjistil, že je to bezproblémový software. Po pár dnech jsem objevoval nové funkce, se kterými jsem spokojen.

Suma sumárum: Ze začátku to nepracuje jak chcete, ale stačí si to jen umět nastavit :)