BLOG: Nová MonsterFish na scéne ;) ( $50 ----> $10 000)

• MonsterFox666
      MonsterFox666
      Bronz
      Registrace: 25.12.2010 Příspěvky: 10
      Zdravíčko! Len krátko sa predstavím. Volám sa Richard a mám 19, Pochádzam a žijem v Považskej Bystrici. Musím sa priznať že vôbec nie som nejaký bloger , nemám s tým skúsenosti , len ako "divák" a tak tiež ešte nerozumiem všetkým, tým zložitejším výrazom a skratkám. Som z krátka megafish ale chcem sa zlepšovať a myslím si že to dokážem. Tak v skratke ešte asi toľko že som minul už dosť veľa $ (veľa na mňa) aj keď väčšina pochádzali z nodepozit bonusov a z iných zdrojov. Nikdy som neštudoval nejaké stratégie a keď, tak väčšinou som ich čítal len zo zaujímavosti a neaplikoval som ich do svojej hry a tak to aj dopadlo. O BRM sa ani nebudem vyjadrovať, proste katastrofa a najväčšia príčina mojej pokrovej záhuby.... Teraz som chytil, alebo skôr chcem chytiť druhý dych a začať od začiatku a Cornieho výzva je skvelá príležitosť ako začať a byť motivovaný. Ide sa do toho !!!

Týmto postom chcem zároveň odštartovať Cornieho Challenge!
      Moja cesta začína na CG FR NL2 :
      Herňa:888
      Počet dní vo výzve:1.
      Typ hry: NL2 FR
      Hands celkom:0
      Hands posledný týždeň:0
      Profit týždeň:0
      Profit celkom:0
      Bankroll na začiatku výzvy: $50
      Súčasný Bankroll: $50

Idem sa Pustiť do študovania Basic článkov NL BSS :
      :diamond: Co znamená Big Stack Strategy
      :diamond: Jak hrát před flopem
      :diamond: Jak hrát po flopu

:spade:P o preštudovaní článkov sa pustím do hrania, a súbežne budem študovať ďalšie články

Tak zatiaľ len toľkoto,určite tu je veľa vychytávok na ktoré prídem sám ale budem vďačný za každý postreh, radu, kritiku,čo doplniť, čo odstrániť...GL všetkým
  • 7 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj Richarde :)

vítej u nás. I když nejsi bloger, tak si začal solidní blog. Budu drže palce ve výzvě :) Do začátku určitě doporučuju pročíst od začátku BLOG: Z $50 na $10.000 aneb Průvodce začátečníka a společně s tím bych se účastnil výzvy Učíme se vyhrávat

Vzhledem k tomu, že se jedná víc o blog, než o představení, tak ti ho pak přesunu do sekce cashovkových blogerů:

Strategické diskuze a blogy Cash Game

nic to ale nemění na tom, že se s tímhle blogem můžeš účastnit prvního kola výzvy Učíme se vyhrávat ;)

Hučas
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Každý bol kedysi fish, a len týmto postom si spravil prvý krok k tomu stať sa žralokom :s_evil: Vitaj u nás!
    • MonsterFox666
      MonsterFox666
      Bronz
      ...dosť neskoro ale neviem kde my hlava stojí v škole masaker :D a ine povinosti...fórum a blog som zanedbal :f_mad: ale pokúsim sa tu doplniť pár noviniek v priebehu týždňa

@ Hucas Díky za uvítanie a doporučenie, BLOG: Z $50 na $10.000 aneb Průvodce začátečníka je super blog a a premňa aj návod ako na to :) . Výzvy Učíme se vyhrávat sa momentálne bohužiaľ nemám čas zúčastniť, čaká ma matura a teraz mám v škole obdobie písomiek a matur. tém a inéé...ale neskôr určite :)

@ Fiskantes Ďakujem za podporu a uvítanie :)
    • MonsterFox666
      MonsterFox666
      Bronz
      Zatial sem doplním aspoň zakladné info ohladne challenge:

Začiatok výzvy: 9.1.2012
      Týždeň: 1. (9.1. - 15.1.)
      Herňa: 888Poker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týždeň: 4,223
      Profit za minulý týždeň: +3,02$

Bankroll na začiatku výzvy: 50$
      Súčasný Bankroll: 53,02$
      Čistý Profit celkom : +3,02$
      Hand celkem: 4,223

V skratke môžem tento týždeň opísať ako úspešný pretože som nebustol,ba dokonca som aj čosi málo v + :f_biggrin: no zároveň to bol premňa náročný týždeň, vela zle zahratých hands a vela chýb ma stálo dosť penazí :f_mad: . (v jednom čase som bol už 5BI v minuse) strategie (basic a niektoré bronz) som si niekolko krát prečítal a snažil som sa podla nich riadiť, no ak to už býva nie vždy sa to darí...no napriek, ako som spomínal na začiatku, som aj niečo v pluse :f_biggrin:

Keď sa mi situácia (v škole a doma) ukludní a budem sa môcť sústrediť na blog tak to tu updatenem ;)
    • MonsterFox666
      MonsterFox666
      Bronz
      Zrovna som dohral $500 First Depositors Freeroll kde som skončil 32. zo 717 hráčov. za 2,75$ :D . Hrozne loose turnaj stacilo si počkať na tie správne handy a dobre ich zahrať ale veď to dobre poznáte :s_grin: ... čo s vyhranými $ ??? pripočitať ich ku challenge? alebo to niako odratavať? :f_confused:
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      to se vsechno pripocitava takze cg:)
    • MonsterFox666
      MonsterFox666
      Bronz
      Začiatok výzvy: 9.1.2012
      Týždeň: 2. (16.1. - 22.1.)
      Herňa: 888Poker