J9o na BB..?

• RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$160/$320 Fixed-Limit Hold'em (4 handed)

Preflop: Hero is BB with 9, J.
      CO folds, BU raises, SB folds, Hero calls.

Flop: (4.5 SB) 6, Q, 9 (2 players)
      Hero checks, BU bets, Hero calls.

Turn: (3.75 BB) Q (2 players)
      Hero checks, BU bets, Hero calls.

River: (8.25 BB) 9 (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Final Pot: 8.25 BB.
      Results follow:

Hero shows a full-house, nines full of queens(9 J).
      BU shows two pairs, queens and nines(5 A).

Hero wins with a full-house, nines full of queens(9 J).

----------------------------------------------------------------------------------------------

Preflop bylo možná na hraně limpovat ten minraise ale právě proto se mi nezdál tak silný jinak by to tam asi poslal..

:club:D evítka na flopu check/call, ten jeho c-bet byl slabý na to abych zahodil, krom toho jsem ho odhadoval na nějaké nízké eso podle toho minraisu..

:diamond: Q na turnu mě utvrdila, že ji spíš nemá, hlavně kdyby ji měl tak ten jeho bet nebude zas tak velký a spíš by ji chtěl zaplatit, ale taky to může vypadat že ji má a chrání se proti té flushy, protože já hraju tak že mam flush draw check/call.. Takže zas jen call..

:spade: 9 na riveru už bych ani nezahodil zase tam hrozilo, že tu quinu má, takže jsem zas volil check/call..

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zahráli by jste to jinak..?:) Budu vděčný když se najde někdo kdo okomentuje a postne svůj názor... Díky :s_cool:
  • 3 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Fixed limit nehraju, ale call OOP na bubble(je to SNG FR?) je strašný ve všech variantách.

Většinou, ale malý raise, když už má pushovací stack znamená premium handu.

Ten konverter je taky nějaký zlý - neukazuje bety postflop, stacky preflop, vlastně až na karty nic.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

fold preflop! Tohle je opravdu takřka nemožné zahrát ziskově OOP proti druhému big stacku.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Proti bežnému hráčovi zo 6-maxu, ktorý musí byť dosť loose a bluffy, mám stále určitú equity na call - pred flopom, na flope, na turne a na možný push na riveri. :)

Na to, aby som zložil, by som musel mať read, že je to silná nitka alebo takýmto spôsobom trapuje.