AQo z MP3-->Přehraný top pair..

• RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$40/$80 Fixed-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is MP3 with Q, A.
      MP2 calls, Hero raises, 4 folds, MP2 calls.

Flop: (10.5 SB) 9, Q, 8 (2 players)
      MP2 bets, Hero raises, MP2 calls.

Turn: (18.75 BB) T (2 players)
      MP2 bets(All-In), Hero calls.

River: (45.625 BB) T (2 players)

Final Pot: 45.625 BB.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and tens(Q A).
      MP2 shows a straight, king high(J K).

MP2 wins with a straight, king high(J K).
      -----------------------------------------------------------------------------------------------

:club:P reflop asi vpohodě těch 180 možná to mohlo být o něco méně ale zase sem nechtěl na flop ve čtyrech když už tam byl jeden caller.

:club: :club: Flop pro mě toppair--> Tam přišel od něj ten malej Don-bet na čež já ho musel 3-betovat, nakonec jsem tam vykouzlil zase asi zbytečně velký bet.. (tam jsem se chtěl chánit proti flush draw).. Ale stejně tam to mělo být nějakých 240 maximálně ode mě..

:diamond: Turn přinesl nepříjemnou desítku a tady jsem se zase uplně zbytečně zbláznil, a docalloval jeho AI.. Kde jsem mu asi nevěřil toho jacka když to tam poslal hned tak plný ale stejně to nemění nic na tom že jsem to měl zahodit..

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Prosím oprávněnou krytiku a nechci toleranci...:D !!
  • 5 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      preflop se za 180 dá, ale možná bych dal menší sizing.
      AQ zas není takové monster a ono když dáš za 150 tak většinu vyženeš a nebudeš dělat takovej velkej pot.

Flop tě sice trefil top pairem, ale jsou tam nepříjemné draws.
      Ten min. donk bet je otázka co si o něm myslet.
      Bych taky re-raisnul ale za nějakou rozumnou cenu, přesně jak píšeš, třeba za těch 240. Pokud tě raisne nebo callne, už bych byl obezřetný.

A ten turn, za něj to je dost hloupě zahrané, ale za tebe ještě hůře, to je prostě easy fold.

Jinak bylo by fajn kdybys dával i ready na soupeře, takhle se to težko řeší, pokud na ně nic nevíme. Nebo ty hraješ bez HUDu?

btw- kritiku :-)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Na turnu bych šel taky fold, ptž. donk bet, když přijde karta kompletující draw značí, že to soupeř trefil.

Ještě by neuškodilo, kdybys přestal dávat výsledky hand(alespoň je skrývat do spoileru) - je tu riziko, že bychom mohli být result oriented.
    • RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      :diamond: Okey díky za hodnocení, souhlasím s Vámi a dík za radu, začnu to dávat do spoileru..
      :diamond: Hud používám, příště dám tedy..:)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

Preflop sizing je víceméně detail, dá se vsadit i méně.

Na flopu musíš sázet hodně, abys soupeři dával špatný odds, který ti většinou rád zaplatí. Máš sice top pair, ale stále zranitelnou kombinaci, sázet např 240 jak to bylo řečeno je špatný, dáváš soupeři dobrý odds. Nicméně ten overbet se mi až tak nelíbí, když vsadíš kolem 100% potu, cca 400 tady, tak na turnu bude trošku menší pot a jeho push bude větší část potu, kde pak budeš mít na turnu celkem easy fold.

Board: 9cQc8hTs
      Equity Win Tie
      MP2 39.95% 37.76% 2.19% { AcQh }
      MP3 60.05% 57.86% 2.19% { A9s, KJs-K9s, J9s, T9s, 97s, 87s, JcTc, Kc8c, Jc8c, Tc8c, Kc7c, Jc7c, Tc7c, Tc6c, 8c6c, 7c6c, 7c5c, A9o, KJo-K9o, J9o-J8o, T9o }

Jeho range bych viděl cca takto, to je imo range, se kterou se může dostat na turnu, kdy dost často ten push znamená spíše ta komplítnutá draw a pokud ne, tak určitě můžeme vymazat dost těch párů a pak to bude snadný fold, když zvolíme vhodný sizing.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom by som raisol menej - t160.

Na flope by som betol okolo t300, teda 60-70% potu, aby oponent nedostal dobré odds na SD a FD. :)

Na turne, veľký bet takmer vždy znamená silnú ruku. Tým, že padol jack, veľmi mi poklesla equity, napríklad zo 61 na 26%. To už musím zložiť.