[HU] /20 KQs turn

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $1.44+$0.06|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BB): 490.00
      SB: 510.00

SB posts SB 10.00, Hero posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has Q:diamond: K:diamond:

SB calls 10.00, Hero raises to 80.00, SB calls 60.00

Flop: (160.00, 2 players) 3:diamond: T:diamond: 7:heart:
      Hero bets 96.00, SB calls 96.00

Turn: (352.00, 2 players) 5:diamond:
      Hero checks, SB checks

River: (352.00, 2 players) 3:spade:
      Hero bets 175.00, fold

Odehráli jsme teprve 3handy, za kt. ani jednou neraisoval BU - to už by mohl být znak pasivního hráče.

Na turnu, jsem chtěl být trochu tricky a působit na něj weak.
      Myslím, že kdyby měl Axd tak by mi turn betnul, takže free karta by mi neměla moc ublížit.

Nebo je lepší bet/bet/bet?
  • 2 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Preflop standard by měl být spíš 3x raise přes limp takto deep, spousta lidí ti to nedá, ale pokud máš read, že je to total station tak ok.

"Odehráli jsme teprve 3handy, za kt. ani jednou neraisoval BU - to už by mohl být znak pasivního hráče."

"Na turnu, jsem chtěl být trochu tricky a působit na něj weak."

Právě proto by si měl betovat, jelikož je pasivní, tak se nebude snažit využívat toho, že "jsi weak".

Jasně, free karta ti neublíží, nadruhou stranu dost možná ztrácíš value.

Představ si, že má nějaké 89 nedej bože s jedním :diamond: , jelikož tihle hráči moc neuvažují v relativních hodnotách kombinace, takže si bude myslet, že má plnohodnoutnou flush draw + straight draw a vůbec ho nenapadne, že by mohl být už drawing dead, jenže když checkneš a on missne na riveru tak už žádnou value nedostaneš ...

Pokud dobře počítám tak na turnu má něco málo pod potsize behind, osobně bych betnul třeba 90, na což ti nepoloží vůbec nic a na riveru bude mít pocit, že "to už musí dát" s jakýmkoliv párem, když mu to tam pošleš, protože bude mít dobré odds a může si říct se svojí 7x whatever ... call.

Taky ten malý turnbet může inducnout nějaký light shove od např. té 89 (pokud read, že je passive, byl špatný například ... a i passive se občas zblázní postflop)

Ten check se mi nelíbí, nemyslím si, že většina lidí ti tu bude jen tak betovat např. straight draw když k nim checkneš, to samé platí, pokud má nějakou SD value jako např. tu sedmičku.

A as na riveru played tak je to docela close mezi check a bet, já bych spíš checknul a doufal v bluff od missnuté draw, nebo thin valuebet od 7x.

Pokud chceš betnout pro value např. z té 7x, tak určitě menší bet, on tam celkově nemá moc s čím callnout a nedáváš mu šanci "se zbláznit" a na takovýto bet ti foldne úplně všechno ...

Ale check river by byl imo lepší.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Díky.