Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] 30ky QQ, turning set ... line?

• pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Protihrac spise pasivni, limpoval asi 50%, raise 30%. Moc readů zatím nebylo

S mojí line si nejsem jistý...

PokerStars - $29.37+$0.63|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BB): 490.00
      SB: 510.00

SB posts SB 10.00, Hero posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has Q:diamond: Q:heart:

SB raises to 40.00, Hero raises to 100.00, SB calls 60.00

Flop: (200.00, 2 players) 3:diamond: 8:diamond: K:club:
      Hero bets 85.00, SB calls 85.00

(už na flopu přesně nevím, co bych dělal, kdybych viděl raise... proti tomuto bych musel asi složit, záleželo by na sizingu)

Turn: (370.00, 2 players) Q:club:
      Hero bets 140.00, SB calls 140.00

(tady jsem se rozhodoval mezi tímto betem, větším betem a shovem. Pokud měl Kx, tak by money šly in tak nebo tak. Může mít draw a můj sizing je špatný :rolleyes: na druhou stranu 8x udržím asi díky tomu ve hře. Stejně si myslím, že shove by byl asi nej)

River: (650.00, 2 players) 9:diamond:
      Hero bets 165.00 and is all-in, SB calls 165.00

Na river už nemůžu dělat nic jiného
  • 10 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Mně se to líbí, nemám moc co dodat, zahrál bych to podobně. Pokud měl flush tak bad day.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      Mně se to líbí, nemám moc co dodat, zahrál bych to podobně. Pokud měl flush tak bad day.
      tak flush skutečně měl, ale bad day to nebyl :D každopádně díky
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      pavels4444 původně napsal
      tak flush skutečně měl, ale bad day to nebyl :D každopádně díky
      Hlavně tu FD ti právě často pošle na flopu, ještě když dáš takovýto cbet sizing.

A divím se, že to pořád dal na turnu, total station imo, možná T :diamond: J :diamond: ?
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      neni tu lepsi necbetovat, kdyz nechces videt raise?
      I kdyz taky nechci dat freekarty.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      hAnziCZech původně napsal
      neni tu lepsi necbetovat, kdyz nechces videt raise?
      I kdyz taky nechci dat freekarty.
      Jako, checknout se konkrétně v tomto spotu i dá, ale obecně to nechceš dělat proti někomu, kdo u toho přemýšlí, dáváš tím svoji handu v podstatě face up.

Ale zrovna tady se to i dá, jelikož ani není overkarta, která nás ohrozí (A je pro něho nepravděpodobné), takže pokud nemá to Kčko, tak máme best hand.

Na druhou stranu v cbetu je pořád value z 8x, která bude spíš checkovat behind. To samé FD, tam ale záleží od hráče, někdo ji betne a někdo taky ne.

Osobně tu cbetuji jako 3betor 100% svojí range readless a nemyslím si, že je nějaký super nápad začít check/callovat OOP.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz

A divím se, že to pořád dal na turnu, total station imo, možná T :diamond: J :diamond: ?
      6 :diamond: 7 :diamond: on byl ale asi ten typ, co by na flopu raisoval jen Kx.

Checkovat by šlo, ale vzhledem, že jsem oop to podle mě není zrovna šťastné řešení... (dopisuju a koukám, že jsi pak napsal to samý v dalším postu)
    • Pincell
      Pincell
      Bronz
      Registrace: 26.02.2008 Příspěvky: 280
      Nie je shove turn lepší?
      1. nie som úplne presvedčený, že raisuje flop s Kx
      2. myslím, že 8x dosť často folduje turn aj na malý bet

Nedosiahneme tu malým betom len to, že dáme lepšie odds draw, ktorá calluje aj shove?
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Pincell původně napsal
      Nie je shove turn lepší?
      1. nie som úplne presvedčený, že raisuje flop s Kx
      2. myslím, že 8x dosť často folduje turn aj na malý bet

Nedosiahneme tu malým betom len to, že dáme lepšie odds draw, ktorá calluje aj shove?
      jak jsem psal původně (ve spoileru), pravděpodobně ano. Pokud bych zvolil non-all in bet, tak měl být větší...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Myslíš, že ti s FD callne shove ? Já bych o tom tak přesvědčený nebyl.

Ok, může to být random, ale callnout na turnu potsize all-in s 6 :diamond: 7 :diamond: není úplně easy ani pro station a já myslím, že by mohl najít fold.

A osobně jamuju jakýkoliv river a to z toho důvodu, že pochybuju, že je schopný foldnout Kx, i když přijde diamond.

A odds té draw právě chceš dát, resp. chceš, aby tě callnula i přes incorrect odds.

Jinak k tomu flopu ... osobně tu readless calluju když dá rovnou shove a folduju na nějaký menší raise (taky to uvidíš), pokud máš read, že je passive, tak se dá najít fold v obou případech, ale nějak happy nejsem, jelikož myslím, že tak 90% Kx pouze flatuje na flopu.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      já mu dal právě jen lehce incorrect odds. Potřeboval 21% na call, aby byl BE. Což nemá. Já navíc věděl, že mám :diamond: Q, což mu snižuje outy. Možná byl lepší bet tak 160, ale to už asi zásadní rozdíl neudělá.

Btw: readless bych si taky jen povzdychl a callnul shove na flopu. Proti tomuto soupeři, jak jsem řekl, ne.