Technicke problemy na foru atd.

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Posledni dobou mi nejak blbne PM jako priklad uvedu konverzaci s producent77 kdy pulka odeslanych PM vubec nedojde v obou smerech....a buh vi jestli tenhle problem se nevyskytl i s jinejma lidma jen jsem si toho nevsiml...

kazdopadne dalsi problem teoretickej... vcera se mi stalo ze jsem na uvodni strance v tom update listu fora klikl na nejakej clanek v sekci v koloseu ( tusim ze to byl topic o ACP kazdopadne nemel zadny restrictions ) no a napsalo mi to ze nemam dostatecny status na to abych ten clanek cetl -> sel jsem normalne do fora vyhledal si ten topic rucne a normalne jsem do nej jit mohl... pak jsem se vratil na hlavni stranku a zkusil tam jit znovu prez ten update list... a opet ten samej problem....

jindy se mi to nestalo takze nevim jestli to nebylo jen jednorazovy.. kazdopadne pokud se s tim jeste nekdo setkal muzete to sem napsat :)

timhle topicem samozrejme nechci nikterak buzerovat ci tak... odvadite skvelou praci jen se snazim upozornit na mozne nedostatky :) ... a omlouvam se za takovy neandrtalsky popsani problemu, ale nevim jak lip to napsat :)
  • 57 odpovědí
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      keď už si načal tému, tak aj ja by som doplnil jedno možné technické vylepšenie...
      keď neprihlásený kliknem na jednu z newsiek na hlavnej stránke a na tej newske sa rozhodnem prihlásiť(trebárs aby som tam niečo komentoval), po prihlásení ma to vyhodí na hlavnú stránku a musím na newsku kliknúť znova... je to len drobný detail, ale bude fajn, keď sa to bude dať opraviť...
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      TrueMortem původně napsal
      Posledni dobou mi nejak blbne PM jako priklad uvedu konverzaci s producent77 kdy pulka odeslanych PM vubec nedojde v obou smerech....a buh vi jestli tenhle problem se nevyskytl i s jinejma lidma jen jsem si toho nevsiml...
      tohle je poměrně podstatnej problém. můžeš prosím napsat období v jakým se to dělo a o kolik zpráv se cca jednalo?

kazdopadne dalsi problem teoretickej... vcera se mi stalo ze jsem na uvodni strance v tom update listu fora klikl na nejakej clanek v sekci v koloseu ( tusim ze to byl topic o ACP kazdopadne nemel zadny restrictions ) no a napsalo mi to ze nemam dostatecny status na to abych ten clanek cetl -> sel jsem normalne do fora vyhledal si ten topic rucne a normalne jsem do nej jit mohl... pak jsem se vratil na hlavni stranku a zkusil tam jit znovu prez ten update list... a opet ten samej problem....

jindy se mi to nestalo takze nevim jestli to nebylo jen jednorazovy.. kazdopadne pokud se s tim jeste nekdo setkal muzete to sem napsat :)
      tohle sem ještě neviděl, ale je to dost specifický problém a mohlo se jedna o krátkodobou chybu, že se třeba přesouvalo vlákno nebo tak. kdyby se ti to stalo ještě jednou, tak pls zkus screenshot kde bude vidět název vlákna a to že to nešlo otevřít.

timhle topicem samozrejme nechci nikterak buzerovat ci tak... odvadite skvelou praci jen se snazim upozornit na mozne nedostatky :) ... a omlouvam se za takovy neandrtalsky popsani problemu, ale nevim jak lip to napsat :)
      nebuzeruješ :s_cool: říkáš co je špatně a to je dobře, že to říkáš :D

FaulV16ke původně napsal
      keď už si načal tému, tak aj ja by som doplnil jedno možné technické vylepšenie...
      keď neprihlásený kliknem na jednu z newsiek na hlavnej stránke a na tej newske sa rozhodnem prihlásiť(trebárs aby som tam niečo komentoval), po prihlásení ma to vyhodí na hlavnú stránku a musím na newsku kliknúť znova... je to len drobný detail, ale bude fajn, keď sa to bude dať opraviť...
      tohle je imo drobnost, která může IT zabrat pár hodin práce. zkusím se optat jak jsem na tom. taky by se mi to líbilo, jak to říkáš ty, což je standart už dneska na většine portálů, ale uvidíme co na to IT :) díky za připomínku.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,318
      Hucas původně napsal
      tohle je poměrně podstatnej problém. můžeš prosím napsat období v jakým se to dělo a o kolik zpráv se cca jednalo?
      ahoj, ja som zaregistroval podobny problem. pisal som Corniemu sukromnu spravu hned ako si ma pridal medzi priatelov zhruba 19-21 december. nepamatam si to presne, ale viem, ze to bolo v tomto case, lebo islo o moje vyjadrenia v topicu o umrti Vaclava Havla. sprava sa tvarila ako odoslana, ale v historii ju nemam a ani cornie neodpisal, tak predpokladam, ze sa niekde stratila v systeme.

inak teda ja nie som nejaky clovek z IT, ale toto forum mi pripada ako modifikovane phpBB 2.0 forum, co je imo uz dost stara vec. mozno by nebolo na skodu zvazit prechod na phpbb3.0, vBulletin, ci ine fora, ktore toho ponukaju podstatne viac. ano viem, je tu na tom kopa modifikacii, ktore nemusia inde fungovat a tiez cele to znova konfigurovat asi nie je sranda, ale za zvazenie by to stalo. nevie sa o nejakych planoch v tomto smere do buducnosti?
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Díky za info. Zastaralosti jsme si vědomi a to nejenom v tomhle případě. Aktuálně se pracuje na nové verzi webu, kde bude hodně věcí jiných, nových a lepších ;) Detaily zatím nemůžu prozrazovat, ale určitě je na co se těšit. To se týká i některých vylepšení, které jsou právě na posouzení obětovaná investice do starého systému vs přínos pro stránky, kdy se to někdy zkrátka nevyplatí a je lepší nechat IT pracovat nových stránkách :s_cool:
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Hucas původně napsal

no jedna se minimalne o obdobi od minulyho patku tzn. 6.1. 12 kazdopadne muze to byt i delsi dobu... jednalo se o konverzaci s Producent77 kdy mu nedosly 2 ze 3 zprav co jsem mu odeslal no a dnes / vcera mi mel psat udajne a opet mi nic nedoslo ... ja ty zpravy co mu ode mne nedosly normalne mam v slozce odeslane a vse je tam spravne... ale jen pouze buh vi proc nedosly...
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      no jedna se minimalne o obdobi od minulyho patku tzn. 6.1. 12 kazdopadne muze to byt i delsi dobu... jednalo se o konverzaci s Producent77 kdy mu nedosly 2 ze 3 zprav co jsem mu odeslal no a dnes / vcera mi mel psat udajne a opet mi nic nedoslo ... ja ty zpravy co mu ode mne nedosly normalne mam v slozce odeslane a vse je tam spravne... ale jen pouze buh vi proc nedosly...
      Ok, super. díky za upřesnění. Jdeme řešit s IT.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      ok taky diky za reseni situace :) jinak ciste nahodou nevis jestli pak pudou ty ztraceny PMka dorucit?:) jsem celkem zvedavej co mi producent psal a jinak se to dozvim az za 14 dni kdyz je pryc :D
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Tak PMka by měly být doručeny i zpětně. Jednalo se o technické problémy, za které se omlouváme.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      a nevis v jakym casovym intervalu tak?:) ja vim ze jsem desne otravnej, ale jsem zvedavej clovek :D
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      a nevis v jakym casovym intervalu tak?:) ja vim ze jsem desne otravnej, ale jsem zvedavej clovek :D
      Tak to přesně nevím. Jednalo se o technickou chybu, kdy se některý ztratily během ledna a oni zjistili, že nebyly odeslaný.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      ok :) thx
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Zdar,
      taky jsem zjistil problém s PM... Dnes jsem obdržel PM a zjistil jsem pouze tak, že jsem klikl na záložku : "komunita" a tam bylo " Obdrželi jste zpráva od XXXXX" ...

Ale na HP jsem to neviděl...
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Dneska se mi stal zase ten fail s tim nactenim topicu z home page :) vyse popisovany....
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ahoj, obavam se, ze se znovu objevil problem s dorucovanim zprav,

dneska jsem poslal dve zpavy a pred dvema dny jednu zpravu MrsKiwwi, a neprisla ji ani jedna z nich, prestoze je mam u sebe ve slozce odeslane. Zpravy od ni me bezproblemove chodi.

mohl by se nekdo prosim podivat, co s tim je.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      zizelevak původně napsal
      ahoj, obavam se, ze se znovu objevil problem s dorucovanim zprav,

dneska jsem poslal dve zpavy a pred dvema dny jednu zpravu MrsKiwwi, a neprisla ji ani jedna z nich, prestoze je mam u sebe ve slozce odeslane. Zpravy od ni me bezproblemove chodi.

mohl by se nekdo prosim podivat, co s tim je.
      Můžeš mi pls do soukromý zprávy napsat kdy, komu a kolik přesně si posílal zpráv? Aby to mohlo IT líp prošetřit? Díky
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      poslal jsem ti PM s tim co nedoslo, doufam, ze ti ta PM dosla :)
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      zizelevak původně napsal
      poslal jsem ti PM s tim co nedoslo, doufam, ze ti ta PM dosla :)
      Jj, došla, díky. Kdyby nedošla, tak by to byl btw superfail :D Jdu řešit s IT.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Tak PMka se nám zasekly z techických důvodů. Už by měly být doposlány ;)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Tak PMka se nám zasekly z techických důvodů. Už by měly být doposlány ;)
      to dělají nějak často :f_cool: ( zdravím, jmenuji se pan Rejpal :f_biggrin: )