HM2 uplne som mimo

• 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Zdravim Pani. Prosim Vas nepomohli by ste mi niekto s nastavenim HM2?
      problem c. 1 : mam staty pridelene pri inych hracoch, ale nechapem to v herni mam nastavene preferovane miesto, tak isto aj v HUD nastaveniach mam zvolenu hernu aj preferovane miesto.
      problem c. 2 : ked to spustim ukazuje mi staty, ale zastavi sa to na pocte ruk 3. To vobec netusim kde sa nastavauje.
      Hram sice len NL2ku ale ked uz som si to zaplatil, chcem to vyuzivat.
      Nepomohol by niekto prosim?
      Ide o to ze neovladam ENG jazyk, vtedy by hadam problem nebol.
      Neposlete niekto foto ako to ma byt nastavene (foto vasho nastavenie), alebo po pripade nenasiel by sa niekto kto by mi to nastavil cez Team Viewer 7?
  • 9 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Staty si můžeš pravým myšítkem posunout kam chceš, takže si je rpzmísti po stole jak potřebuješ a máš po problému.
      To že se HUD zastaví na počtě ruk 3 je velmi divné, snad se k tomu ještě někdo někdo vyjádří.
      HEM2 zatím nepoužívám, ale případně se pokusím zjistit řešení problému.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Čus,
      :club: k bodu 1 - v době, kdy jsi neměl nastavené preferované místo, tak jsi ručně posouval HUD tak jak ti to vyhovuje, pak jsi si ho nastavil v HEMu, ale vzhledem k tomu, že jsi HUD už neměl v původních pozicích, tak se ti rozhodil. Ručně si to popřetahuj tak, ať to sedí a mělo by to být ok i na příště

:club: k bodu 2 - tady ti moc neporadím chce to si s tím nastavením HUDu trochu pohrát, tolik na nastavování tam toho není, tak si zapni jeden stůl a u toho si zkus HUD nastavit tak, aby šel OK,

- v nastavení HUDu je jen pár záložek, tak bys na to měl přijít, jinak ti neporadím, v HEM1 šlo nastavit aby se zobrazovaly staty jen např. z posledních 500hand, kde se to nastavuje v HEM2 bohužel nevím

Tak snad na to příjdeš. Měj se.
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      3sammy původně napsal
      Zdravim Pani. Prosim Vas nepomohli by ste mi niekto s nastavenim HM2?
      problem c. 1 : mam staty pridelene pri inych hracoch, ale nechapem to v herni mam nastavene preferovane miesto, tak isto aj v HUD nastaveniach mam zvolenu hernu aj preferovane miesto.
      problem c. 2 : ked to spustim ukazuje mi staty, ale zastavi sa to na pocte ruk 3. To vobec netusim kde sa nastavauje.
      Hram sice len NL2ku ale ked uz som si to zaplatil, chcem to vyuzivat.
      Nepomohol by niekto prosim?
      Ide o to ze neovladam ENG jazyk, vtedy by hadam problem nebol.
      Neposlete niekto foto ako to ma byt nastavene (foto vasho nastavenie), alebo po pripade nenasiel by sa niekto kto by mi to nastavil cez Team Viewer 7?

zdar taky mám ten problém ,že se mi to zastavi na 3 hande a konec...už jsi to nějak nastavil????
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      tak aspoň 18. vlákno a 2. vlákno na ten samej problém ............
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Ahoj,

proč nenapíšete na support HoldemManageru? Tam vám poradí a ještě získají veledůležitý feedback, díky kterému můžou HM2 doladit v co nejkratším čase. Já bych vám poradil rád, ale používání HM2 jsem prozatím odložil na neurčito. Určitě se nebojte napsat těm nejpovolanějším, kteří mají tento produkt na starosti.

Dík, Ic3 :s_cool:
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      jak zapnu ukazovani statistik??? normal mi to šlo,ale nemohl jsem dostat nick ani historiu do hemu tak jsem to pak odinstaloval naistaloval všecho je tak ja ma..ale ted když si sednu ke stolu mi neukazuje statistiky nevim jak to zapnut....HELP dík
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      PokerProCZ původně napsal
      jak zapnu ukazovani statistik??? normal mi to šlo,ale nemohl jsem dostat nick ani historiu do hemu tak jsem to pak odinstaloval naistaloval všecho je tak ja ma..ale ted když si sednu ke stolu mi neukazuje statistiky nevim jak to zapnut....HELP dík
      Statistiky to tím myslíš HUD ????????????????????????????????????????????

Jaká herna co vše máš nastavené??????????????????????????????????????

nic ve zlém ale info o ničem

1, ať hraješ kde chceš nastav jsi v pokrovém klientovi ukládání HH, zda je to klient kde jdou nastavovat jazyk tak vše na ENG jak HH tak klienta. Jak toto uděláš odehrej 2-5 hand na nějakém stole at máš HH

2, po splnění bodu jedna spusť HEM najdi se v Player liste (dost důležíté aby ten Hem věděl kdo je HERO) samozřejmě se tu počítá že HEM automaticky naházel HH zda ne dej ji přes manual import .

3, zda jsme splnili první a druhý bod klikneme na HUD OPTION tam jsi vybere nebo vytvoříme vlastní HUD tak projedeme nebo se proklikáme na záložku site option kde jsi nastavíme vybraný HUD a nastavíme pro jaký limit hru a jakou hernu a když už jsme tam nastavíme preferent seat (kde rádi sedíme (ale to musíme mít nastavené i klientovi

dáme save and aply a jdem hrát

jinak kdyby jsi nebyl trochu lenivej a hledal informace dostanes se konečně na vlákno pto tyhle problémi

vlákno pro HM2

a zde bych i poprosil Vážené moderátory zda už jim není divné aby k jedné věci bylo 30 vláken, zda by tu trochu dělali pořádek a přesouvali lidi do vlákna které je plné informací
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      RabisWu původně napsal

1, ať hraješ kde chceš nastav jsi v pokrovém klientovi ukládání HH, zda je to klient kde jdou nastavovat jazyk tak vše na ENG jak HH tak klienta. Jak toto uděláš odehrej 2-5 hand na nějakém stole at máš HH

2, po splnění bodu jedna spusť HEM najdi se v Player liste (dost důležíté aby ten Hem věděl kdo je HERO) samozřejmě se tu počítá že HEM automaticky naházel HH zda ne dej ji přes manual import .

3, zda jsme splnili první a druhý bod klikneme na HUD OPTION tam jsi vybere nebo vytvoříme vlastní HUD tak projedeme nebo se proklikáme na záložku site option kde jsi nastavíme vybraný HUD a nastavíme pro jaký limit hru a jakou hernu a když už jsme tam nastavíme preferent seat (kde rádi sedíme (ale to musíme mít nastavené i klientovi

jinak kdyby jsi nebyl trochu lenivej a hledal informace dostanes se konečně na vlákno pto tyhle problémi

vlákno pro HM2

a zde bych i poprosil Vážené moderátory zda už jim není divné aby k jedné věci bylo 30 vláken, zda by tu trochu dělali pořádek a přesouvali lidi do vlákna které je plné informací

To všechno jsem udělal a když zapnu hru sednu ke stolu stejně mi nezobrazi statistiky ...takže chyba je někde jinde...
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      [SPOILER]
      RabisWu původně napsal

vlákno pro HM2

[/SPOILER]

To všechno jsem udělal a když zapnu hru sednu ke stolu stejně mi nezobrazi statistiky ...takže chyba je někde jinde...

tu už bohužel musíš hledat chybu mezi židlí a klávesnicí, včera jsem ti dal linky na videa kde to taky je. tu už jedině feeback ale řekl bych že něco máš zle nastavené