[HU] 30s - TP + gutshot on low flop facing a raise

• 4 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Push, nedá se dělat nic jiného, může mít draws, bluffy, ofc lepší osmičku a dva páry, ale musíš to tam dostat.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      acceleration123 původně napsal
      Push, nedá se dělat nic jiného, může mít draws, bluffy, ofc lepší osmičku a dva páry, ale musíš to tam dostat.
      dík, přesně to jsem udělal ...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      pavels4444 původně napsal
      acceleration123 původně napsal
      dík, přesně to jsem udělal ...
      Navíc tam máš tu sedmičku jako out. Tohle se nepokládá.

Poslední dobou se spíš snažím přijít na kloub situacím, kdy máš např. T5 na boardu jako T42 rainbow a dostaneš check/raise (případně check/shove když jste shallow). Jasně, proti crazy maniakovi/check-raisorovi je to snap call, ale proti "normálnímu" hráči máš akorát bluff catcher a beatuje tě v podstatě všechno co má on pro value, navíc na boardu nejsou draws, prostě situace na nic.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Zrovna T42r check raisuju skoro vždy, právě proto, že je to pro oponenta hodně těžká situace pokud nemá Tx, kterou stejně nezahodí.

Tu 89 handu jsem postnul hlavně z důvodu ujištění a možná jsem byl result oriented, že ukázal vyšší 8x. Já bych tam neskládal, když o tom přemýšlím více, call je terrible, takže jediná možnost je prostě gii.