Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

/200 A8s BvB proti steal

• 3 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Resteal push, jeho staty mluví za vše. A8s se BvB při 12bb stacích imo nikdy nedá zahodit do 2bb stealu.
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      ahoj, tu dost zalezi od hraca.. nie vzdy je A8s resteal

zvycajne sa rozlisuju hraci medzi dobrych/zlych.. tuna ide o to rozlisit hraca na podla toho co chce dosiahnut tym minraisom..

hrac A bude otvarat 2bb aj slabsie ruky typu Ax,K8+,QT+,JT+, 22+... proti tomuto je to jasny resteal

hrac B (dajme tomu reg) vsetky ruky ktore maju zlu hratelnost ale su push bvb pushne... to su ruky A2-AJ,22-99,K3-KT, ~QT, T9o... 2 bb otvori len ked ma monster typu 88+ AJ+ KQ+ (raise calluje).. proti tomuto hracovi to je iba call a hranie z pozicie..

hrac B2 ktory (medzi ktorych patrim aj ja) to zamiesa.. ruky ktore su dostatocne dobre na push a maju zlu hratelnost pushne, ruky ktore su monstre minraisne/limpne , ruky ktore maju dobru hratelnost tiez minraisne a hra post flop/pripadne minraise call ruky s vysokou EV KQs,JQs atd.., + do rangu sa sem tam zapletu aj ruky T2o ... ked mam na BB hraca co hra tihgt a folduje vela na steal.. bla bla bla .. proste ten hrac sa prisposoby.. raz ti to minraisne s trash aby ti to foldol a najblizsie ked ho budes re-stealovat tak ta snapne s niecim ako KQ..

to by bola teoria.. v praxy je to niak tak ak das hracovy "stealovaciu range" tak je A8s VZDY resteal.. problem je ze z 11 ruk a 2 ruk kde stealoval ten steal 100% je dost zavadzajuci... mne sa vela krat stalo ze na na 40 (7) rukach po sebe zo SB som stealoval kolo 95% ..ale vzdy som mal ruku typu ~AJ...

treba sledovat hracov.. a predvidat.. kazdopadne ak som hore spomenul "ak je hrac schopny stealovat s 2bb openom" tak je to vzdy RS.. ak hrac vsetky ruky ktore su dosstatocne dobre na push pushne a otvori len monstre tak to je len call.. a stack off s ~2pary, niaku FD, pripadne niaky ten call s TP.. atd

*za gramticke chyby sa ospravldlnujem, momentalne mam toho casu malo :/"
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Fajná odpoveď. Ďakujem vám obom! :)

Veru, proti hráčovi typu B musím mať pre ďalšie vsádzanie aspoň dva páry.