problem s HEm

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 876
      ahoj,mám velký problém s HEMem,včera sem vypnul tvrdě počítač, prostě sem ho vytáh omylem ze zásuvky, a od tý doby mi nejde spustit HEM,a jelikož mi všechny hand hystory maže, že už je nikdy nenajdu tak se obávám že sem přišel o všechny zýznamy, tohle mi to ukazuje a nevim c o stim

tak snad mi někdo pomuže co s tim,děkuju
  • 4 odpovědí
    • Mrteff
      Mrteff
      Bronz
      Registrace: 21.10.2010 Příspěvky: 61
      Já bych zkusil restart PC a jako další možnost obnovení systému?
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 718
      Handy se dají i tak opět získat, takže to snad zas tak velký problém mít nebudeš když to rozchodíš. Herny si je ukládají na dost dlouhou dobu, takže když podáš žádost na zaslání historie hand z jakéhokoli období tak by ti měly vyhovět. PS to dělá běžně, z vlastní zkušenosti.
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      než spustíš HEM system XP má tak to : nabídka start --- všechny programy ---- postgreSQL --- start server ( nebo stop , restart a pak následně start server)

pak spustíš HEM klasicky
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Tam se toho mohlo podělat hodně, protože předpokládám že jsi hrál, když si vykopnul zásuvku, takže v části disku kde je databáze se zapisovaly handy a mohla vzniknout jakákoliv chyba. Obnovu systému bych zkusil, ale předtím by asi stálo za pokus jen reinstalovat HEM a připojit ho ke starý databázy, to zabere míň času.
      Jako úplně poslední možnost bych asi volil novou databázi a import ze souboru, kterej si vyžádáš od herny. Handy se z disku totiž určitě neztratily, takže určitě půjdou zachránit.