Co dál?

• SimaSverak
      SimaSverak
      Bronz
      Registrace: 29.12.2011 Příspěvky: 9
      Je to spíš smutný příběh. Koncem minulého roku jsem přes PSgy udělal kvíz a dostal 50$ na PP k tomu jsem přihodil dalších 50$ svých. Takže s 100$ jsem začal hrát NL4 6 max. Četl jsem články a snažil se hrát. Po cca 3k handách jsem byl +60$, hrálo se mi krásně. Ale po dalších cca 3k handách jsem na 0$. Viz graf.

Uploaded with ImageShack.us
      Od té doby mě to nějak ani nebaví hrát. Zkoušel jsem hrát MTT, SNG. Ale citím se jak klasickej never! Na učte z krásných 160$ jsem na 50$. A jsem bezradnej co hrát.
  • 4 odpovědí
    • yakuzaCZ
      yakuzaCZ
      Bronz
      Registrace: 16.02.2010 Příspěvky: 223
      Já osobně bych se zapojil do Cornieho výzvy a zkusil bych to trochu restartovat. Tím, že se věnuješ cash game, tak jenom pročtením Cornieho blogu získáš strašně hodně informací, které se ti hodí dnes a denně.
      Možná bych si prošel hand history a zkusil bych si některé handy analyzovat, případně hodit je sem do handjudge fora, protože je možný, že si zpočátku měl pouze hotrun. Ale všechno jsou to pouze doměnky, protože 5k hand je IMO moc málo.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      souhlasím s tím co píše yakuzaCZ.
      zaprvé jsi mohl mít prvně hotrun.
      a hlavně, jak ses dostal trochu do mínusu, vsadil bych se skoro určitě že tvje nejlepíš hra se zhoršila, začal jsi pochybovat sám o sobě a o hře, zkušel jsi i jiné herní formáty, tím jsi svému bankrollu nepomohl ještě víc a pak už to byla začarovaná spirála.

chce to víc trénovat méně hrát a víc si držet dobrej mindset, když se nedaří.

souhlasím s tím, abys zkusil cornieho výzvu.
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      3000 hand není vzorek, po kterým bys mohl říct, jestli jsi vyhrávající nebo prohrávající hráč. Prostě musíš dál číst články a hledat v čem děláš chyby. Cornie na zdolání NL2 tedy vydělání 50$ potřeboval 21000 hand. Ty bys při stejnym winrate měl potřebovat 10000 hand na 50$, protože jsi na vyšším limitu...

Co jsem tím chtěl říct. To že si za 3000 hand vyhrál 60$ bylo prostě štěstí a neříká to nic o tom, jestli hraješ dobře, nebo špatně. Stejně tak prohranejch 60$ za 3000 hand nemusí říkat nic o tom, jeslti budeš prohrávat nebo vyhrávat. I když teda vzal jsi to dolů fofrem, to se musí nechat.

Každopádně není důvod to s pokerem vzdávat. I já měl období, kdy jsem nehrál, protože nebyla chuť a navíc fofr v práci... Když teď nemáš chuť, nehraj, dej si oraz a začni znova a líp. Hledej chyby vy hře, pročti cornieho blog, kde je shrnuto co bys měl na dannej limit znát atd. atd. atd.

Prostě důležitý je si uvědomit, že rybky na NL 2 - nevim kolik znají pravidla pokeru, možná ho hrajou někde s klukama a pod, ale pochybuju, že jsou všichni na pokerstrategy a učí se zlepšovat. NEUČÍ!! Z toho jasně vyplívá, že pokud vytrváš, budeš číst články (a řídit se jimy) prostě musíš začít poražet alespoň NL4.

Good luck a nevzdávej to. Kdyby cesta za úspěchem byla snadná, byli by úspěšní všichni a tedy nikdo, jenže tak to není - vytrvalost se vyplatí :-)
    • man2
      man2
      Bronz
      Registrace: 28.06.2007 Příspěvky: 350
      Vše nahoře napsané podepíšu + kolik si nahrál celkem hands bez Hemu? Jaká je tvoje histrorie pokerová celkem? Opravdu jen "od konce minulého roku"?
      Pokud ano tak začni používat všechny výhody PS (pokerstrategy) videa, články, HJ forum a pod.
      Po 5K handach nemůžeš očekávat nějaký výsledek ve svém progresu...