HEM2 problém při koupi

• Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Ahoj, včera večer jsem si objednal HEM2 provedl platbu. Poté mi přišlo ne email, že se moje transakce ověřuje jelikož jejich bezpečtnostní filtr jí označil za nedůvěryhodnou.

A ráno mi přišel tento druhý email.

Hello Daniel – Thanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase.

A representative is currently examining your transaction and requires the following to proceed with your purchase: Please contact sales@holdemmanager.net with the physical billing address associated with the credit card used to make this purchase. It is possible that your funds have been placed on hold by the card issuing bank, should your transaction be declined it may take several days for these funds to be processed and returned.

Please note this lag time is due to the card issuing bank and is beyond our control. Should have you have any other problems or questions, please do not hesitate to contact us at sales@holdemmanager.net. Best Regards, Hold’em Manager Want to stay up to date on everything Hold’em Manager? Join the conversation on Facebook or on Twitter @HoldemMananger!

Tak bych se rád zeptal moderátorů nebo někoho jiného kdo s tímhle má zkušenosti kde je problém.

Z mého přeložení jsem pochopil že jim mám poslat na support email s fakturou, ale to myslí výpis z účtu ?:)

A jestli jsem správně pochopil, že pokud jim to nepošlu tak banka mi pošle moje peníze zpět ?:)

Všem díky za radu a pomoc :)
  • 5 odpovědí
    • vseek
      vseek
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 73
      Ahoj
      Přišlo mně to taky, ale podle mojí angličtiny chtějí potvrdit tvou adresu emailem.
      Poslal jsem jim moje údaje (jméno, příjmení, adresu a datum vypršení platnosti karty, ještě jsem jim připsal, že platba byla odečtena a kdyby potřebovali můžu zaslat potvrzení) a hned druhý den mně obratem zaslali klíč.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      vseek původně napsal
      Ahoj
      Přišlo mně to taky, ale podle mojí angličtiny chtějí potvrdit tvou adresu emailem.
      Poslal jsem jim moje údaje (jméno, příjmení, adresu a datum vypršení platnosti karty, ještě jsem jim připsal, že platba byla odečtena a kdyby potřebovali můžu zaslat potvrzení) a hned druhý den mně obratem zaslali klíč.
      Napsal jsi jim to jen do emailu textově ?:)

jinak díky :)
    • vseek
      vseek
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 73
      joo, normálně jsem odpověděl na ten email co přišel ...
      už si s tím poradili ;)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Tak už mi přišel, kód.

V emailu mi také přišla informace že to jde na dva počítače, nechtěl by jít někdo na půl ?:)
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      Diametroz původně napsal
      Tak už mi přišel, kód.

V emailu mi také přišla informace že to jde na dva počítače, nechtěl by jít někdo na půl ?:)
      toto tady nepiš jinak jsi vyslechneš moderátory :D

tyto věci ti ani nedoporučuji dělat z lidma, které neznáš (vlastní zkušenost)