BLOG: fishii blog aneb cesta z 20$ na hranici 10k$

• bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Caute vseci :)

Uz asi dva tydny planuju zalozit blog a pridat se k vyzve, ale protoze sem super-lenivy furt si hledam nejake vymluvy, ze musim udelat tamto a potom zas tamhleto.. Ale takhle by to dal neslo chlapecku, rekl jsem si, a tady je slibovany blog :)

:f_love: Moje "kratke" predstaveni

Info:
      :spade: Herna: PartyPoker -> nick: bigfishXL
      :spade: Typ hry: Cash game
      :spade: Aktualni limit: NL4

:club: Startovni BR: 17.46$
      :club: Aktualni BR: 110.71$
      :club: PartyPoints: 106
      :club: PokerStrategy point: 376

Ano jako kazdy jsem zacinal na 50$ a ano skoro jako kazdy sem si rikal ze jsem pan a nejake basic clanky nepotrebuju.. Kazdopadne to bylo pred nejakou dobou a kvuli 50k $ depositor freerollu sem vlozil 50$ a zaroven kvuli reload bonusu - at mam aspon nejaky bonus.. btw jak je to s jeho uvolnovanim? Released in 10 equal installments of $5,00 USD. Each installment is issued when: 40 Standard Points on PartyPoker.com 10x40=400 pointu abych vyclearoval cely bonus ? :) )

Ucime se vyhravat:
      Skvela akce a byl bych blazen kdybych se nezucastnil, uz jenom kvuli statusu ktery si dam do podpisu (samozdrejme to delam jenom pro penize ale nemuzu to napsat na tvrdo)

:diamond: 1.uroven: DONE
      :diamond: 2.uroven: DONE - 12/15 :f_p:
      :diamond: 3.uroven: DONE
      :diamond: 4.uroven: DONE
      :diamond: 5.uroven: working

Cile:
      :heart: Ucit se a zlepsovat svoji hru
      :heart: Postupovat z limitu na limit
      :heart: Mit poker mistro brigady (snad to stihnu nez vystuduju)
      :heart: Poker player PRO :s_cool: (snad to stihnu nez pujdu do duchodu)

Seznam clanku tu davat nebudu - Cornie to ma ve svem blogu krasne rozepsane a timto bych mu rad podekoval za skvely manual. A muzu jenom doufat ze nebudu takova fish a k necemu mi to bude..

Pro milovniky grafu a pro zvednuti mojeho *wait for it* ega, muj od-zacatku-vyzvy-life-time graf =)

Koukam ze na 17dni docela male volume. Omluva? Vymluva - zkouskove :) Snad green line poroste i nadale smerem nahoru..

A pro potechu oka i ducha, kdo jiny nez...
  • 121 odpovědí
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Jak to sakra hraju ?

Vcera sem si dal dve sessions a darilo se, podle hudu sem odhadoval range soupere, premyslel nad hrou a skoncil sem v plusu 5,9$. Standartne hraju 3stoly po dobu 40-60minut, podle nalady. Hand sem moc nenahral - zhruba 407, ale myslim ze pro zacatek je to lepsi nez masivne multi tablit a skoncit v minusu.. Stoly budu pomalinku pridavat hned jak dostanu jistotu ze na to mam :)

Vcera to bylo pohodicka ale dneska ? wtf ? Pustil sem si 3 stoly, a po 6te hande uz sem v minusu 1bi. O to by mi neslo, dokonce zadnej tilt, jenom usmev na tvari. Ale jak sem to zahral za to se budu stydet jeste dlouho.. Na soupere jsem nemel zadny read, a po flopu mi bylo jasne ze ma bud set nebo drzi AA stejne sem mu to zaplatil. Proc ? To nemuze mit, urcite blafuje.. A za minutu jenom :f_o:
      Dost bylo breceni, poucil jsem se, vim co sme zahral sptane a snad si z toho neco vemu..
      Dnesni 40minutova session skoncila -3,71$ , nahrano 148hand(zacinam se stydet za to volume, kdyz nekteri za jednu session dokazi nahrat tolik co ja za dva dny, vid Cornie :P , ale sem rybka a ucim se )

Co jsem se naucil?
      :club: muj preflop raise, jeho call, muj cbet, jeho re-raise (asi mu to prislo), na turnu muj dalsi bet(proc?) jeho all-in(urcite to ma, a urcite callnu abych se podival ze to fakt ma..) .. tak takhle NE!
      :club: Nezacinat session, unaveny, myslenkama jinde a s pocitem ze sem pan buh a vseci blafuji(tohle byl muj nejvetsi problem kdyz jsem prohral prvni roll, uz jsem myslel ze sem se pres to prenesl a dneska se to vratilo..)...

Za co se pochvalim?
      :heart: Podle hudu premyslim nad range
      :heart: Kdyz neznamy hrac raisuje, pokud nemam AA,KK foldnu a pockam si
      :heart: Spatna handa - maly pot , Dobra handa - velky pot
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Silver status je tady juhuuu

Konecne. Poprve v zivote jsem dosahl silver statusu, a ani moc prace mi to nedalo. Muj BR taky krasne roste. Nejspis se opravdu vyplati cist clanky a obcas se podivat na nejake video. Ale aby to nebylo tak ruzove - obcas taky udelam chybu, ale min nez driv(aspon si to myslim). Treba dneska me tyto dve handy staly 4$.

Stul se rozpadal a ja byl pomalu na odchodu..
      Hrac 25/10/3bet 0 hand 20

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (SB): $2.89
      BB: $2.08
      UTG: $1.70
      BTN: $3.36

Hero posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has 8:club: 8:diamond:

fold, fold, Hero raises to $0.08, BB calls $0.06

Mam pp predemnou pouze hrac na bb, standarti raise 4bb

Flop: ($0.16, 2 players) K:spade: 7:club: 2:club:
      Hero bets $0.12, BB calls $0.12

cbet

Turn: ($0.40, 2 players) 6:club:
      Hero checks, BB checks

Muj cbet dorovnal, zeby mel set, nebo toho krale a nebo ze by mu dosla flush ? Mel sem reprezentovat flush a vsadit nebo je check ok ? Muj puvodni plan byl se pro-checkovat

River: ($0.40, 2 players) 4:club:
      Hero bets $0.30, BB raises to $1.88 and is all-in, Hero calls $1.58

Dosla mi flush.. Neodolal sem a betnul, nasledoval jeho all-in a ja misto jasneho fold jsem si nepripustil ze existuje neco lepsiho nez moje 8 a tak jsem callnul..

Hero shows 8:club: 8:diamond: (Flush, Eight High) (PreFlop 71%, Flop 76%, Turn 70%)
      BB shows 7:spade: A:club: (Flush, Ace High) (PreFlop 29%, Flop 24%, Turn 30%)
      BB wins $3.96

Mno a druha handa

SB 9/9/0 55hand
      druhy 39/8/8 106hand

s KQs jsem se rozhodl pro limp. Na raise od tight SB mel nasledovat muj easy fold..
      Na flopu sem mel flush draw + gutshot, kdyby SB byl horsi hrac nejspis bych raisnul, ale tipoval jsem ho na KK+, AKs a na muj raise by nezahodil, maximalne by zahodil druhy hrac - to sem nechtel, co kdyby mi dosla flush nebo postupka a ja je mohl oskubat oba :f_cool:
      Na turnu uz jsem nedokazal zahodit ikdyz mi bylo jasne ze je lepsi.. Kdyz uz mel sem strelit all-in..
      Na riveru mi to nedoslo a muj - tak mi ukaz co mas.. :D

Priste zahodit kdyz tight hrac na SB raisne..

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG+1: $1.28
      MP: $2.39
      MP+1: $2.51
      Hero (CO): $2.50
      BTN: $2.40
      SB: $2.00
      BB: $2.12
      UTG: $2.10

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has K:heart: Q:heart:

fold, UTG+1 calls $0.02, fold, fold, Hero calls $0.02, fold, SB raises to $0.12, fold, UTG+1 calls $0.10, Hero calls $0.10

Flop: ($0.38, 3 players) T:spade: 9:heart: 6:heart:
      SB bets $0.30, UTG+1 calls $0.30, Hero calls $0.30

Turn: ($1.28, 3 players) 6:club:
      SB bets $1.00, fold, Hero calls $1.00

River: ($3.28, 2 players) 6:spade:
      SB bets $0.58 and is all-in, Hero calls $0.58

SB shows A:diamond: A:club: (Full House, Sixes full of Aces) (PreFlop 82%, Flop 53%, Turn 75%)
      Hero shows K:heart: Q:heart: (Three of a Kind, Sixes) (PreFlop 18%, Flop 47%, Turn 25%)
      SB wins $4.22

Jak to vidite vy ?

Nezapomen se pochlubit grafem

Kdyz zelena krivna roste tak de vsechno podle planu(nebo aspon si to myslime). Ale je pravda ze kdyz clovek vidi nejaky uspech tak se mu clanky lip ctou, na videa se radsi diva a hlavne hraje s vetsi chuti(nekdy na ukor studovani).Jestli prijde nejaky downswing a urcite nekdy prijde, myslim ze se bude zvladat lip nez kdybych mel win 5$ a potom sel graf hluboko pod 0, uz jenom diky tomu ze v lifetime grafu to snad bude vypadat jenom jako male zakolisani

:heart: BR pro NL4 je pomalinku tady - diky memu 50ti $ boostu, kazdopadne nemam nastudovano vsehcno co bych chtel a proto jeste chvili na NL2 zustanu..
      :heart: Dneska me ceka 5k$ bankroll boost freefoll tak treba se povede nejaky pekny vysledek :s_confused:
      :heart: 3.cat ucime se vyhravat splnena
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Plany na tento tyden

ehm, kazdy normalni clovek si plany na tyden dela v pondeli. A proc si je ja delam az ve stredu? Prvni co Vas urcite napadne je ze nejsem normalni, true, ale hlavne nebyl cas, skola dostala zelenou a vyplatilo se - vse hotove a ted muzu do 6.2 vesele grindit a vzdelavat se.
      Prvni start na 5k freeroll booster se nepovedl, ani cent, MTT neni muj favorit a hraju to spis jako takovy odpocinek :)

:club: Zustat na NL2 dokud si nedoctu vsechny povinne clanky / nedodivam se na videa
      :club: Udrzet BR abych dalsi tyden mohl prejit na NL4(pokud stihnu vsechno nastudovat a budu se citit, zkusim nejaky shoot)
      :club: Nahrat aspon 3k hand
      :club: Dokoncit 4.cast vyzvy
      :club: Precist vsechny Corniho readpost prispevky v jeho blogu(do NL2)
      :club: Nahrat 5pp a zucastnit se 5k booster freerolu

Planu je dost a jsou jasne, ted uz je jenom splnit..
      Hodnoceni jak si vedu tento tyden tu zatim nehledejte - mam odehranych mozna tak 50hand, ale ja to dozenu :f_cool:

A ted trosku sebechvaly a vytahovani se :f_biggrin:
      Byl jsem vyhlasenej jako novacek tydne, coz urcite potesi. A zaroven je to pro me i takova vyzva abych sam sobe dokazal ze to nebyla jen nahoda a ze v kladnych cislech se udrzim i dalsi tyden a potom dalsi tyden a dalsi tyden...
      Takze neusnout na vavrinech, furt je se co ucit

must see

• bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      NL4

Ja vim, ja vim. Puvodni plan byl prejit na NL4 koncem tydne/zacatkem dalsiho nebo az prectu vsechnu povinnou literaturu(coz mam,skoro) a shlednu vsechny videa(mno..) , ale ruku na srdce kdo mel BR na vyssi limit a nezkusil to? Byl to muj vubec prvni prestup na vyssi limit a nejak takhle to probihalo:
      Pred spanim jsem si rekl ze NL4 nebude zas takovy rozdil a ze za zkousku nic nedam. Druhy den rano jsem si precetl open-raising, vytiskl tabulku a hura na to. Mno popravde sem byl docela vyjukanej z te tabulky, dale sem byl v predstave ze kazdy ma na ruce nejmin 3esa a dalsi 2 schovane za monitorem. Pripadal sem si jak alenka v risi divu, skoncil sem nejake centiky v plusu ale radsi sem se sel vyvencit ven... Prochazka asi pomohla, spoluhrace sem prestal videt jako obry a zacal se na ne koukat jako na normalni lidi a svete div se fungovalo to. Nebudu rikat ze sem supr pro, nejake leaky mam, prisel sem na ne a vim o nich - to je hlavni,ted je jeste odstranit. Jak se mi vedlo muzete videt na grafu.

Je to spis takova houpacka no.. Ale neco mi rika ze asi neni moc dobre byt nad vsema lajnama :f_eek:

Poznamky
      :club: wtf co to je s tema stolama ? Najit 4 volne stoly soucastne je snad nemozne
      :club:P odle me je zde min ryb, ale tezko hodnotit z tak maleho vzorku
      :club: Kdyz dostanu AA kazdy automaticky zahazuje...

Suma sumarum se mi tu libi(hlavne to je kvuli tomu ze vyhravam). Snad se povede i pristi dny.
      btw mam cim dal tim vetsi problemy se donutit poradne cist clanky, asi zavedu 2clanky pred spustenim clienta(sem zvedavej jestli to dodrzim)
    • MIRASS97
      MIRASS97
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 90
      Zdravím Tě.
      Taky jsem začal shotovat NL4 na PP a včera jsem tě asi u jednoho stolu zahlíd.
      S těma stolama na FR je to dost špatný,takže se asi budeme potkávat častěji.
      Nebo co jsem se dočetl,tak tady spousta hráčů přechází na SH kde je větší trafic.Já osobně se tady zkusím rozkoukat a pak se rozhodnu.
      Ať to točí. :s_biggrin:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Cau, taky sem te zahledl a oznacil jako spravnyho rega ;)
      NL4 bych chtel odehrat na FR, ale clovek nikdy nevi...

Plany pro minuly tyden jsem splnil. Sice jsem neodehral presne 3k hand(asi o 70min), asi bych to na posledni chvili stihl, ale nechtel sem to hrotit a hrat ve stresu a spechu, na kvalitni A-Game to chce prece kvalitni pohodu :D
      5k$ freeroll dopadl stejne jako minuly tyden - bez penez.. Musim si precist nejaky clanek jak na MTT, prece jen stylem ala CG to nepujde :f_confused:

Na NL4 mam odehranych 2k hand a nastesti jsem v plusu 10,92$. A pocity ? Ty jsou smisene, na obsazene stoly a cekani nez na me prijde rada uz si zacinam zvykat, to ze v 90% kdyz mi dojde AA, jako by to nejak vytusili a nikdo semnou nehraje a maximalne zhrabnu blindy, ale snad se to obrati a vyjde preflop all-in s tim ze AA>cokoliv :D

Cile na tento tyden:

:club: udrzet se na NL4 a byt v plusu
      :club: podivat se na celou video sérii od Hasenbratena
      :club: kvalifikovat se tydenni 5k$ freeroll + 50k$ depositor freeroll a pokud mozno odnest si i nejake drobaky
      :club: 4k hand
      :club: aktivne hodnotit handy
      :club: procitat Corniho blog(do NL4)

Dneska si davam den volna - oslava prestehovani z koleji na privat.. takze schovat notas at nemam choutky hrat NL50 :D
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Prvni vetsi swing

Mno, nekdy to prijit muselo a prislo to vcera. Den jsem zakoncil vysledkem cca -12$. Premyslel jsem jestli je to mou spatnou hrou, nebo jenom smulou, nebo nedostatecnou koncentraci.. Asi mix vseho. V nekterych hrach si nejsem vubec jisty a vymyslim blbosti, doposud jsem hral 4stoly. Ze zacatku mi to vyhovovalo ale ted citim ze se nudim a brouzdam po netu(to se stalo i vcera). No a smulu snad nemusim nikomu vysvetlovat - preflop all-in s docela loose hracem a moje KK na jeho AA nestacilo, nebo kdyz mam set, souper ma lepsi set atd. atd. ...

Graf od zacatku tydne

Graf NL4

Suma sumarum si pripadam jako na houpacce a prijde mi ze se furt hledam a prizpusobuju se na tento limit. Ale pritom NL4 neni a snad ani nemuze byt zas tak velky rozdil jako NL2. Prijde mi ze zbytecne moc vymyslim blbosti, snazim se o ublafovani potu atd..
      Dneska sem zacal na 6stolech a citil jsem ze hraju svoji a-game - soustredit se, koukat na staty souperu, neblafovat, hrat jako na nl2 jenom s tim rozdilem ze vic oper-raisuju a svete div se darilo se.

Poznamky
      :club: hrat tak jako na NL2 + tabulku open-raise
      :club: zbytecne nic nevymyslet, neblafovat, kdyz mam tak hraju kdyz nemam nehraju
      Snad to pomuze a nebudu mit graf jako na houpacce

Dneska sem smazal svoji prvni card rush a win 5$ :D Asi mi to PP vynahrazuje za ty bad beaty

lol
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Pohodova vecerni session, a nebo ne ?

Sobota vecer, clovek nema nic na praci tak proc si nezahrat poker? Vyclerovat 5$ z bonusu, mozna dostat nejakou card rush, nahrat co nejvic hand s co nejlepsim vysledkem.. Joo prvni session se zadarilo a skoncil jsem skoro 4dolky v plusu a daal?

V poslednim prispevku jsem si stezoval na downswing, z neho sem se ABC pokrem dostal a profit se blizil zhruba k 20bucks... Mno nebudu Vas napinat, pokud jsem si minule stezoval tak dneska budu brecet :D ... -16$ , co to ptate se?

Muj set byl znicen divcim setem -4$
      Asi o dve handy pozdeji mi dosel AKs, a ja ze si spravim naladu, nesmyslne zahrane a -4$
      Muj top par mel slaby kicker -2$
      33 preflop all-in -1,20$ todle to bylo trosku tiltem a pocitem ze po me jde a snazi se mi ukrast blindy...
      Mno a potom male prohrane castky ktere se nascitaly...
      A naopak kdyz mi dosel AA tak jsem si pohral akorat sam se sebou...

-16,38$... tolik sem za jednu session snad nikdy neprohral, tydenni drina skoncila v..
      Mno zitra, resp. dneska si dam pauzu, krome 5k a 50k freerollu. Jedine co me muze tesit je ze celkove po tomto tydnu mam profit +2,10, k tomu 5$ za bonus a 5$ za kartu...

Zajimave je ze nejsem ani nejak nastvany, spis zklamany a mrzi me jak sem nektere handy zahral a nejradsi bych si nafackoval.. Pristi tyden mi zacina skola tak snad to nejak pohodove zkloubim s pokrem a bude to lepsi...

Vypsani/vybreceni/rozmackla mys, neco z toho pomohlo a klidne bych si dal zachranou session pro muj BR, ale radsi ne, radsi si otevru pivko, kouknu na fringe(silne doporucuju) a budu premyslet co udelam z vyhrou tech 7k$, nebo kolik, za prvni misto freerollu :f_biggrin:

------------------------
      -poznamka pod carou

Kdyz tak premyslim doufam ze mi to nenaboura mysleni a nebudu se bat toho ze kdyz chytnu set, on muze mit lepsi nebo ze budu vic tight a bude se bat otvirat az se transformuju na rock :D
      A dal verim ze dnesni navsteva nulove cary byla vyjimecna a konecne prestanu delat zbytecne chyby a nebo ty chyby delam furt jenom ted se mi vraci??

------------------------
      -poznamka pod druhou carou

Chtel jsem napsat neco moudreho, ale verte neverte, ted mi to vypadlo z hlavy :D

wtf? zadna slecna ? Uz nebudu klikat na spoilery :f_eek:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Mno nakonec jsem neodolal a zahral si i dneska :)

Down, Down, Down

351hand a -2,43$.. Neprijde mi ze bych hral nejak vylozene spatne, jenom proste smula, teda doufam a myslim :D

Kazdopadne tento tyden 5200hand, zisk -0.33$
      Ukoly jsem splnil, krome sledovani videii 2/8, mam co dohanet :)

50k$ freeroll nevysel
      5k$ pinkam :)

ke grafu uz sem se vyjadroval...

• bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      mno furt je to nahoru dolu.. Jeden den prohraju 16$, druhy den vyhraju 14$, potom prohraju 4$, dalsi den win 5$..
      Po 4k handach tento tyden jsem v plusu zhruba 2BI, ale nejak moc me to netesi, nebo spis me netesi ze muj graf je jak sinusoida, uz ani nevim cim to je jestli hraju spatne, nebo je to variaci.. Uz asi 3dny planuju ze udelam nejaky zapisek do blogu kde vsechno shrnu, ale nejak nemam ani chut :D takze jenom dalsi cry post do blogu co nikdo necte :D
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Stale plavu

v tom svojem NL4 rybnicku. Tento tyden to bylo slabsi - oslava narozek, pritulkyne dostala novy notas - instalace OS,programu a vyladeni k dokonalosti :) ), navic skola zacala utocit.. Mno nebudu to napinat - tento tyden jenom 2,6hand, ale zisk 20$ plus za minulou nedeli 2$ v boostru ..
      Ale hlavne dneska sem zkusil SH a docela me to chytlo, dynamika se nada s FR srovnat, vic me bavi 6max a po prvni sessions plus skoro 4$. Mno uvidime jak se povede dal :)
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Z minusu do plusu

session jsem zacinal s myslenkou ze poker neni zas tak slozity a ze mi to zacina docela jit a uz sem premyslel nad potencionalni poker pro karierou :D .. Vzdycky kdyz mam takove myslenky session zacne nebo skonci spatne :D , ani ted to nebyla vyjimka.. 3x mi dosly QQ a trikrat je prohral -10$ na zacatek, co vic si prat..Musim uznat ze 2x jsem je zahral spatne... Prekvapujici je ze jsem nebyl ani frustrovany ani me neovladl tilt, naopak mavnul jsem nad tim rukou a jel dal.. a konec pohadky skoncil +5$.. jojo musel sem se nekomu pochlubit :s_biggrin:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      videa,videa, ale ne ty hambate

Vzdycky kdyz se podivam na nejake ps video, vzdycky hraju o 100% lip (teda aspon si to myslim).. Diky leakfinderum od twina jsem se odhodlal k prechodu z FR na SH, dneska jsem si pustil dalsi "dil", v hlave jsem si srovnal moji hru a moje nektere leaky a bum ho +14$.. Mno jenom aby mi to vydrzelo :) )
      Jinak mozna jste si vsimli ze blog pisu stylem tweetovani, myslim ze nikomu se nechce cist sahodlouhe texty, a aspon dam o sobe vedet ze jeste ziju :D , sice z toho asi neni zadne ponauceni, ale od toho tu jsou myslim jini :s_evil:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Report

Tento tyden byl pro me docela uspesny - asi nejvetsi zisk za tyden. Coz je supr. Sice ze zacatku tydne to tak nevypadalo a bylo to spis nahoru, dolu.. Potom sem si pustil video, zacal table selectovat a graf sel raketove nahoru - je to super kdyz clovek udela neco pro svoje vzdelani a hned vidi uspech..

Jinak tento tyden dalsi dve karty - 2$ a 20k freroll, secteno potrzeno pro me supr tyden, snad to pujde jenom nahoru a nahoru :)

• bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Plaaany

Novej mesic pred nama a je cas udelat nejake plany :) Tak tady sou..

:club: Udelat gold
      :club: prechod na NL10
      :club: ucit se a zlepsovat co to jen pujde :) )

Pro tento mesic mame spoustu promo akci, v gladiatorovi sem si rikal ze tech 5 bodu bych mohl kazdej den nahrat ale realita bude trosku jina, nakonec budu rad za freeroll :D

Kvuli 1000bucks sem si stahl a nainstaloval sidekick :s_biggrin:

Dale tu mame grind challange, kde jedu na nejvetsi bb profit :f_cool: Jinak klidne mohl byt jako "trofej" treba hrnicek pokerstrategy (ten bych si klidne aji koupil:D )

Mno a nic dalsiho me ted nenapada :) Secteno potrzeno je toho dost, a ted neco k moji hre..

Zacinam na sobe pozorovat ze se moje hra lepsi, kdyz to srovnam s tim jak sem zacinal poprve, tak se to neda vubec srovnat.. Dokonce zjistuju ze celkove kdyz sem treba 3dny v minusu, nebo na zacatku session prohraju BI nerozhodi me to a hraju si to svoje, s tim ze si reknu - smula a treba se mi to podari otocit... Zatim to funguje a celkove sem v pohode tak uvidime jak to pujde dal :D
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      píšem, píšeš, píšeme

Caute, vsichni moji verni ctenari, teda jestli nejaci jsou :)
      Dneska sem si zkusil hru na NL10, ikdyz muj BR byl jenom 210$, nedalo mi to a proste sem musel. Hral sem 2 sessions, 2stoly na NL4 a dva na NL10 a celkove se podarilo +30$ coz neni vubec spatne kdyz vemu v potaz to ze cely tyden sem se motal od +10 k -5, hehe od desiti k peti a to doslova :)

Kdyz sem prechazel na NL4, myslel sem si ze vsude bude samej pro player.. U NL10 me to ani nenapadlo, bohata ryba si vlozi roll na NL10 a hraje, potom mozna spadne na NL4.. Vecer planuju jeste jednu session tak snad mi muj optimismus vydrzi a graf bude jenom stoupat :f_biggrin:

Se studovanim je to horsi, k precteni clanku se nemuzu donutit, ale aspon obcas kouknu na video - konecne sem prisel jak sledovat i bez netu, tak aspon mam co delat ve vlaku :) .. Ne nebojte se nikam videa davat nebudu, slouzi jenom pro me a ne nikomu nereknu jak na to :) )

Mno to bylo asi vsechno co sem mel na srdci :f_cool:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      64minut, 298hand, 2stoly NL10 2stoly NL4 --> +31.57$

Za dnesek trosku hot hot run a BR na NL10 vybudovan ani poradne nevim jak (neni to sen?).. BR: 271,60$

Ze zacatku sem hral 4stoly, poslednich 20minut jenom 3.. Myslim ze NL4 muzu zamavat a usednout na novem limitu..

Za par dni mi konci trial PT3, premyslel sem ze bych zkusil trial HM2, teda jestli nejak sikovne pujdou prevest handy...

NL4 Crushed
      juhuuuu

• bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Pokracujem na NL10

Tak tu mame zase konec tydne a jak to slo ? Protoze tento scenar se odehrava kazdy tyden tak vam to popisu:

Pondeli - protoze nedelni report dopadl dobre, ja skoncil v plusu a valcuju to, tak si pri ceste domu ze skoly v saline rikam ze ten pokr neni zas tak tezky a ryb je vsude plno, asi se vykaslu na skolu a budu se zivit lepe placenou kancelarskou cinnosti :heart: .. Dojedu dom prvnich 50 ruk to de a potom se propadavam dolu a dolu
      Utery - to vetsinou pokracuje cestou dolu
      Streda - zvedne se nad nulu, potom zas trosicku pod nulu
      Ctvrtek - uz se do toho dostavam, rikam si ze poker pro ze me nebude a moje hra se zlepsi :D
      patek- sobota - stopame
      nedele - supr vsechno se dari a citim ze zas jak poker pro

a tak je to tyden co tyden, takze zitra muj graf zase pujde dolu :f_p:

Kazdopadne po prvnim tydnu se mi na NL10 dari, sice nehraju bez chyb - to vubec, ale nejsou takove jak na NL2 a snazim se z nich poucit. Co me supr tesi je ze ikdyz prohraju, dostanu stasnej suckout, tak me to nejak nerozhodi, reknu si ze je to cur*k, nadechnu se a hraju v klidu dal :) ...Kazdopadne co je horsi je moje vzdelavani, twinnova koucingu se ucastnim pravidelne, za tyden se podivam max. na dve videa, clanky sou pro me horsi... a proto:

Podivat se aspon na dve videa,
      kazdy den komentovat handy,
      precist a hlavne pochopit nejaky clanek - to bude pro me nejhorsi..

Report:

Odehraných dní celkem: 68

Herna: PartyPoker
      Typ hry: CG NL10

Hand minulý týden: 3174
      Profit za minulý týden: 39,65$

Bankroll na začátku výzvy: 17.46$
      Současný Bankroll: 304,61$
      Profit celkem: + 200,25$
      Hand celkem: 34,881
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      mno, zatim se drzim scenare -20$, premyslim jestli si mam vecer jeste zahrat nebo ne :D