BLOG: z 50$ do pohody

• req88
      req88
      Bronz
      Registrace: 22.07.2011 Příspěvky: 74
      Zdravim,
      tak jsem se vymanil ze spárů pokerstars.com a odhodlal jsem se začít s výzvou na herně party poker :)

Dnes jsem depozitnul 50$ a můj začáteční bankroll je 50,13$.

Budu zkoušet hrát převážně cash game sem tam zkusím nějaké mtt na odreagování.

Cornieho návod je super a věřím, že při dodržování všech zásad to prostě musí jít a je to jen otázka času. Největší problém asi budu mít s tím abych dodržoval BRM a nechodil na ty vyšší limity jako jsem to dělal do ted.

Docela mi pomohla že jsem si na monitor nalepil papír s nápisem ,,nebud debil a folduj keška nikdy nekončí!!!,,.

Jediné co mám ted na práci je chození do fitka a učení se němčiny (v brzké době bych si tam chtěl najít práci a odstěhovat se tam, až se naučím pořádně mluvit), takže času na poker bude hromada, tak snad to půjde rychle.

Jinak tady je moje představení ze sekce zdravim

Dnes jsem zatím odehrál 1168 hand a profit mám 5,80$ ted si půjdu zacvičit a večer odehraju ještě tak 4-6 hodin, podle toho jak to půjde... :f_cool:

nakonec přídávám muziku u který nejraději hraju :f_biggrin:

• 14 odpovědí
    • req88
      req88
      Bronz
      :spade: tak dnes mám asi opravdu dobrý den nebo je NL2 na party pokeru easy jako blázen...

:spade: nejenže jsem se dnes z reload ticketu do eventu v TCOOP umístil 667. z 44 787 a inkasoval 206,02$ škoda že se mi to líp netočilo v závěru jsem měl fakt smůlu a kdybych neprohrával proti tříautákům, tak bych měl možná ještě větší radost

:spade: akorát si dávám pauzu před další sesiona dost se mi daří, mám odehranejch 2171 hand a profit 21,89$ a táááákže můj bankroll se zvýšil na 71,94$ :f_biggrin:

fak se cítím skvěle :f_cool:
    • req88
      req88
      Bronz
      takže na cashovce jsem pohořel X(

po prvních 1 200 handách kdy jsem byl v plusu necelých 22$, jsem se cítil nezničitelnej.... avšak můj bankroll, tak nedopadnul... jedna alkoholova session a potom asi tři další v kterých jsem se to snažil dohnat hraním co nejvíc stolů ( dokonce jsem si musel poslat dalších 30$, abych mel na tolik stolů)

zkusil jsem za poslední peníze na účtu 1500gtd turbo za 3$ a pohořel, potom jsem zkusil WPT National Denmark Sub Qualifier Speed za 3$ a vyhrál jsem ticket v hodnotě 21$

no a dnes když se hrála WPT National Denmark Satellite Qualifier tak jsem taky vyhrál lístek dál a to už v ceně 190$ :f_p:

takže mám vstupenku do satelitu o balíček WPT Denmark, za každejch 19 lidí bude jeden, podle minulého tipuji, že budou tak 3 až 4, tak by se mi mohl zadařit nějaký aspon cash tam urvat :f_biggrin:

nebudu lhát že se mi hlavou nehoní představa jak sedím na main eventu a jsem nejvíc vyklepanej... bylo by to super :f_grin:
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Kdo by si nepral tam sedet =) .Drzim palce at to trefis

• req88
      req88
      Bronz
      díky... za chvíli to začíná a levely jsou po 20.minutách takže to bude dost dlouhý :)
    • req88
      req88
      Bronz
      :spade: takže po delší pauze jsem si konečně srovnal myšlenky a vlítnul jsem do toho a zatím se daří... :f_grin:

:spade: zkouknul jsem pár videí a čtu si dokola bronzové články, na stříbrné se nechystám dokud budu na NL2

:spade: stále nevím jaké variantě bych se měl věnovat... nejvíc mě láká a baví HU CG, bohužel tu neni žádné video v češtině a anglicky neumím natolik abych to pochopil...

:spade: zjistil jsem že se mi vyplácí zůstávat u stolu až do úplného rozpadnutí, regulárové odejdou a se mnou tam většinou zůstane někdo koho oberu o celý stack...

:spade: takže po depositu 51,88$ jsem nyní na 71,59$

za chvíli postnu graf
    • req88
      req88
      Bronz
    • req88
      req88
      Bronz
      dnešek začal super :f_biggrin:

mám za sebou už jednu super session a zjištuji, že obrovské sázky na riveru se mi vyplácejí

ukázka jedné

I]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:[/I]

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP2:
      $4.88
      MP3:
      $0.59
      CO:
      $2.24
      BU:
      $1.92
      SB:
      $2.75
      BB (Hero):
      $2.00
      UTG2:
      $4.51
      MP1:
      $0.70

Preflop: Hero is BB with 8, 2.
      6 folds, SB calls $0.01, Hero checks.

Flop: ($0.04) 9, Q, 2 (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($0.04) 8 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.02, SB calls $0.02.

River: ($0.08) A (2 players)
      SB checks, Hero raises to $1.96, SB calls $1.96.

Final Pot: $4.
      Results follow:

Hero shows two pairs, eights and twos(8 2).
      SB shows a pair of aces(A 3).

Hero wins with two pairs, eights and twos(8 2).

graf za únor

BR mám 90,24$ je v tom i vyclearovaná část bonusu

za chvíli mě tedy čeká NL4 a pořád nevim co bude to pravé ořechové....

jdu zkouknout nějaké videa ze SH , pak nahraju těch 5 BI a asi zkusím 4 stoly SH s tím že pokud spadnu na 80$ tak půjdu zpátky na NL2 a pod znovu dosáhnutí 100$ zkusím FR
    • req88
      req88
      Bronz
      HOTOVO

:spade: po další session mam bankroll 101,06$ :f_biggrin:

:spade: ted jdu na ty videa a potom zkoušet NL4SH
    • req88
      req88
      Bronz
      :heart: po delší pomlce aktualizuji... na NL4SH se pořád nějak nemohu chytit, je to strašná houpačka... budu muset zapracovat na agresivitě, která na NL2 fungovala výborně, ale zde to moc efekt nemá :f_cry: budu muset zkouknout víc videí a uklidnit se

dneska mi CG vůbec nešla, tak jsem si na uklidnění zapnul turnaj GTD 2000$ rebuy za 2$... koupil jsem si hned dvojitej celkem za 3,80$ a šel na to, dostal jsem AA a prohlrál jsem preflop all-in proti maniakovi, kterej měl 84o a sundal mě dvouma párama, tak jsem si dal ještě jednou dvojáka s tím že to je strop, maximálně už jenom add-on, no a šlo to :f_biggrin: ironie je že v závěrečném HU jsem byl proti tomu maniakovi, který mě sucknul s tím 84o :f_cool:

:heart: udivilo mě jak špatní hráči byli na finalu... limpnout když mám 5BB a na push zahodit mi přijde strašný a takový tam byli tři, jeden dokonce limpnul se 3BB a taky zahodil, no a ten costa, kterej limp calloval pushe s any two, jsem taky nechápal, ale díky bohu za ně....

dnes se bude opravdu dobře usínat...... :heart: :heart: :heart: :heart:

• Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Pekna trefa! Gratulujem. To NL4 pojde to sa neboj trosku sa otrkas a bude.
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Krasna trefa :s_thumbsup: , gratulujem :club:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Pekný hit ale s takým bankrollom bol ten turnaj čistý gamble.
    • req88
      req88
      Bronz
      Ahoj všichni,

po trápení si hlavy jestli mám vůbec mám šanci být profitabilní hráč tomu zkusím dát poslední šanci a pokud to půjde do háje, tak končím s onlinem a zajdu si pouze sem tam když bude chut zahrát a pokecat do místního klubu.
      Největší problém u mě je dodržovat bankroll management, a prostě i když se daří a jde to nahoru, tak chci víc a víc.

Vyhrál jsem turnaj na party pokeru, který asi nespadal do bezpečného BI na turnaje, ale po plácání se na SH NL4 jsem potřeboval odreagování od té houpačky a tak jsem si to pro svůj klid na duši obhájil. Ráno jsem nemusel kvůli ničemu vstávat, byl jsem vyspalej… prostě super mindset a pole hráču nebylo zrovna těžké,takže se zkombinovali všechny věci a já se cítil neporazitelnej.

V té době jsem na pokestars za zbylé peníze občas zkoušel nějaké MTT až se mi povedlo umístění 68$(BI 1$). Kamarád mi furt říkal at si zkusím HU CG, že z toho budu odvřenej, a tak jsem to zkusil a během dvou hodin jsem na NL50 centů udělal z 80$ něco málo přes 400$ a vesele cashoutoval.
      Vidina velké zábavy a vidina velkých lehkých výdělků jsem to zkusil i na party pokeru, kde jsem měl asi 860$, kde jsem šel rovnou na NL100 po chvilce daření přišli dva suckouty, které mě nejen stály lehce přes 200$, ale neuvěřitelně mě nas…..y. Po nabídce protihráče na přestup na NL200 jsem neváhal s vidinou, že vyhraju zpátky ztrátu a okamžitě vypínám a dám od toho ruce pryč. Jak už to tak ale bývá, tak se konal úplný opak a já prohrál vše. Byl jsem na sebe neskutečně naštvanej, že jsem po takový krásný výhře v turnaji, vše hned rozházel.

Po několika týdenní pauze jsem se zaregistroval na sít WPT Poker s tím, že s kamarádem zkusíme pro zábavu na půl HU CG NL100, tak jsme si dobili 100$ a šli na to. Během dvou a půl hodiny jsme při hře pořád s jedním a tím samým hráčem měli 674$, řekli jsme že doděláme na 700$ končíme. Pak to ale přišlo… naše dva páry proti jeho setu, o další dvě hry postupka na flopu, kde jsme šli do all-inu on flush draw, které přišlo hned na turnu a rázem jsme měli nějakých 365$. Pak jsme se po půl hodině dostali zpátky trošičku nad 400$ abychom vzápětí prohráli vše ve spotu AA vs QQ, kdy mu nakonec došla barva. Šli jsem preflop all-in… škoda v potu bylo nějakých 750$. Zbylých asi 30$ jsme tam vztekle poslali hned další hru na 44 vs QKs, kterou jsme nevytočili. Takže jsme skončili večer koukáním na nulu v cashieru a drbáním si hlavy, jaký jsme blbci a proč jsme to nevybrali.
      Po přečtení pár chytrých knížek o práci s myslí, jsem se rozhodl, že si stanovým cíle, kterých dosáhnu v určitém časovém období a nebo dám pokeru jako možnosti přivýdělku sbohem a budu ho hrát jen a pouze občas pro zábavu.

Začnu tento měsíc, kdy se pokusím získat gold status krz tu super promoakci a dávám si termín, že do dubna 2014 dosáhnu těchto cílů

Hlavní cíle

:heart: Celkový profit za toto období minimálně 30 000$, nebo průměrný zisk 1500$ měsíčně z posledních tří měsíců
      :heart: Kvalifikovat se nebo si zahrát nějaký větší live turnaj s minimálním BI 1000$ a skončit ITM jako satisfakci všech mých problémů bych bral final table
      :heart: Spojit dovolenou a poker na nějakém krásném místě a vrátit se minimálně lehce v plusu
      :heart: Hrát profitabilně na NLHLE a PLO HU CG 100+

To by mělo být vše a dále budu psát čtvrletní cíle a podle nich určovat měsíční cíle.

Cíle na čtvrtletí (od 1.4.2012 do 1.7.2012) začátek z 50 $

- :club: Mít bankroll na NL25 tudíž 625 $
      - :club: Mít zmáknutou problematiku shorthanded stolů a porážet minimálně SH NL10
      - :club: Mít status gold zde na pokerstrategy
      - :club: Přečtené všechny přístupné články ohledně NL CG a mindsetu

Z toho plynou tyto cíle na měsíc duben 2012

- :spade: Díky promoakci na status odehrát 20 dní s rakem 1 dolar, získat tím status gold a cash 20$
      - :spade: Zjistit jak je to s HUDem na WPT Poker, jelikož mi nefunguje
      - :spade: Přesunout se z FR NL2 minimálně na SH NL4 a cítit tam pevnou půdu pod nohama
      - :spade: Pořádně pročíst HJ forum a postnout aspoň 5 hand
      - :spade: Dostat se na 5.úroveň v akci Učíme se vyhrávat
      - :spade: Pročíst dostupné články a v rámci možností kouknout na videa

Jinak plánuju hrát SH nejspíš jen do NL50 zde vytvořit bezpečný bankroll HU CG. Jakmile dosáhnu bankrollu přes 1 000$ začnu zkoušet kvalifikace do velkých live turnajů s BI 1-5$
    • req88
      req88
      Bronz
      takže z finančních důvodů začínám až dnes...

takže se cíle na duben celkem mění a to takto

:heart: pořádně pročíst HJ forum a postnout aspon 3 handy
      :heart: dostat se na 5. úroven v akci učíme se vyhrávat
      :heart: dostat se na hranici 100$
      :heart: pročíst dostupné články a v rámci možností kouknout na videa

bohužel akce na status pro mě byla nedosažitelná i z toho důvodu, že jsem si ji špatně přečetl a musel bych narakovat víc než bych zvládnul

začínám s bankrollem 52,33$

bronzové články mám už všechny přečtené a už pročítám silver, v neděli snad zkouknu i nějaké to video...